Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 28.04.24 
Музикални
   >> Madonna
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Отзиви за турнетонови  
Автор ДeбeлorъзHинджa (близнак)
Публикувано26.05.06 21:40



пускам тази тема, защото в другата е повече инфо и снимки. нека тази да е за коментари, иначе нещата се размиват и объркват.
та значи - доколкото разбирам от ревютата, турнето на мадона не е това, което критиците са очаквали. да приемем ли, че е провал или? вие какво научихте?



Тема Re: Отзиви за турнетонови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор -=Profusion=- ((at last in))
Публикувано27.05.06 00:17



От това което съм видял това ще е второто ми любимо след DWT





Тема Re: Отзиви за турнетонови [re: -=Profusion=-]  
Автор kaktus4o_bs (непознат )
Публикувано27.05.06 10:47



Не знам критиците какво мислят, но аз го приемам като феноменален успех.



Тема Re: Отзиви за турнетонови [re: kaktus4o_bs]  
Автор vj (boy toy)
Публикувано27.05.06 15:53



Madonna се разпъна на кръст при старта на турнето си.




С разпъване на кръст, обиди към президента на САЩ Джордж Буш и най-секси танците от години насам, Madonna започна новото си турне в неделя. Така описва агенция „Ройтерс” концерта на певицата в Лос Анжелис.
В следващите 2 месеца "Confessions tour” ще бъде из Северна Америка, а след това ще продължи в 8 европейски страни. В средата на септември ще има шоу и в Япония.
Концертът в Лос Анжелис снощи продължи 2 часа и включваше изпълнения на Madonna от най-новия й албум "Confessions on a Dancefloor" и стари хитове като "Like a Virgin", "Ray of Light" и "Lucky Star." Сред публиката беше и духовният учител на певицата по Кабала.
Madonna започна шоуто, излизайки от гигантска блестяща диско топка, облечена като „строга господарка“. Дивата размаха камшик в садо-мазо стил върху телата на голите си танцьори, които бяха пристегнати с кожени ремъци.
По време на концерта на големи видео-стени бяха показани и осмиващи снимки на британския премиер Тони Блеър заедно с Адолф Хитлер, Осама бин Ладен и президента на Зимбабве Робърт Мугабе.
Според предвижданията на списание „Billboard“ продажбите на билети от турнето ще надминат 200 млн. долара, което ще го превърне в най-успешната концертна обиколка за жена-изпълнител в историята.

Ретро радио



Тема Re: Отзиви за турнетонови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор iom ( :)(:)
Публикувано27.05.06 21:40









Тема Re: Отзиви за турнетонови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (близнак)
Публикувано27.05.06 22:34



Ролингстоун описват турнето като цирк, но не и като изповед. Непрекъсната смяна на тоалети, познати танци и никаква интимност. Мадона пожелала публиката да пее заедно с нея Хънг ъп, но никой не подел. "Пейте, мама ви дееба" - извикала Мадона и публиката запяла :)))

Редактирано от ДeбeлorъзHинджa на 27.05.06 23:00.



Тема Re: Отзиви за турнетонови [re: -=Profusion=-]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (близнак)
Публикувано27.05.06 22:36



Драунд уърлд е най-скучното й турне според мен

Някой да знае какви са рекордите по продажби на билети за турнета? Защо да чупи рекорда за най-продавана жена-изпълнител? Не може ли за изпълнител изобщо? Чий дамски концерт е най-печеливш към момента?



Тема Re: Отзиви за турнетонови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано27.05.06 22:48



Аз, пък, все си мисля, че "Drowned World" ще си остане недостижимо като класа и изпълнения! Особено заради японаската секция!


Domine Jesus, dimitte nobis debita nostra

Редактирано от MadMaster на 27.05.06 22:48.



Тема Re: Отзиви за турнетонови [re: MadMaster]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (близнак)
Публикувано27.05.06 22:53



ти си естет, аз съм сеирджия. гърли шоу форевър!



Тема Re: Отзиви за турнетонови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор madgeswraith (Like a virgin)
Публикувано27.05.06 22:56



хехехехехе тая мома е от нашия край

<----Всички сте добре дошли


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.