Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 07.06.24 
Музикални
   >> Madonna
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Prague!!! датанови [re: vj]  
Автор -=Profusion=- ((at last in))
Публикувано01.06.06 23:03



урааааааа





Тема Re: Prague!!! датанови [re: -=Profusion=-]  
Автор floranse (CONFESS TO ME)
Публикувано02.06.06 08:24



Седя пред компа и се чудя от къде да намеря още 1000лв за Прага .Единствения вариант за коойто се сещам на този етап и който не е криминален е да си продам част от колекцията .Да ми предложите някакви други алтернативи...???





Тема Re: Prague!!! датанови [re: vj]  
Автор MишoШaмapa (най-добрия)
Публикувано02.06.06 12:30



Бравос, вече нещо конкретно:
Sezení 1.kategorie: 5.010,- Kč седящи първа категория
Sezení 2.kategorie: 3.062,- Kč седящи втора (птичи поглед)
Stání plocha: 3.340,- Kč (подиум пред сцената)
Klubové patro: 2.060,- Kč (подиум отзад, май, но може и да е поглед от космоса, няма схема)
Sky Box: 1.225,- Kč (скай бокс - това е грешка според мен, пропуснали са една нула, там е гъзарската секция)

Едно евро е 28.5 крони, баси цените изкараха, преди 5 години в берлин пред сцента бе 150 марки




Обаче на сайта на сазка (залата), цените са само 5,3.4 и 3. Тоест не е ясно дали ще има от 2 бона изобщо. Сега ше хвърлям зар дали да инвестирам в поредния и ролс, баси нахалницата.

We're all living in Amerika
Amerika ist wunderbar
Coca-Cola, Wonderbra


Тема Re: Prague!!! датанови [re: MишoШaмapa]  
Автор floranse (CONFESS TO ME)
Публикувано02.06.06 12:53



Цените за това турне са много високи.Билета за Дюселдорф струва 107 евро , а има и по скъпи .Преди 5 години цените наистина бяха съвсем други.Но това е положението Like it or Not!!


A това е залатав Прага





Тема Re: Prague!!! датанови [re: floranse]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано02.06.06 19:21



Това е просто чудесно! Най-после и на мен да ми се отдаде възможност да посетя концерт на Мадона!



Само един доста съществен въпрос: 3062 чешки крони на колко български лева се равняват?


Cum sanctis tuis in aeternum: quia pius es.

Тема Re: Prague!!! датанови [re: MadMaster]  
Автор floranse (CONFESS TO ME)
Публикувано02.06.06 19:32



Над 200 със сигурност!!!





Тема Re: Prague!!! датанови [re: MadMaster]  
Автор XN3K© (fisio©)
Публикувано02.06.06 19:35



Един лев в 14.437900 крони...значи около 211 лв.



...
Познанието е да знаеш, че знаеш, когато знаеш и че не знаеш, когато не знаеш!

Тема Re: Prague!!! датанови [re: XN3K©]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано02.06.06 19:50



Скъпичко е - без съмнение. И при това толкова са най-евтините... Преди няколко седмици за Бочели не се прежалих да дам (почти) толкова пари (тъй като на следващия ден беше концерта на Синтова - само 50лв), но за Мадона сериозно бих се позамислил.

А комбинацията с Прага е направо нечовешка!!! Обичам го този град!


Cum sanctis tuis in aeternum: quia pius es.

Редактирано от MadMaster на 02.06.06 19:51.



Тема Re: Prague!!! датанови [re: floranse]  
Автор vj (boy toy)
Публикувано03.06.06 04:58



Фло незнам кво да ти предложа,но моля те не посягай към колекцията.По-добре продай некви бижута или няква техника.Въпреки това пак ще отидеш и то за поредна година.Знам,че те обвзема лудата,но се дръж



Тема Re: Prague!!! датанови [re: vj]  
Автор floranse (CONFESS TO ME)
Публикувано03.06.06 10:25



Готова съм да се разделя с по голямата част от колекцията .
Снимки , плакати списания изрезки и други подобни имам ги в изобилие .Не мога вече да им се наслаждавам така както преди .Имам един голям шкаф в който съм напъхала всичко и не го отварям с месеци.Смятам че спомена който ще ми остане след поредната ми среща с нея е по ценен отколкото тоновете хартийки !!ще видиш колко съм права след като мине концерта в Прага!!!Живите и изпълнения са като поредната доза наркотик .Имаш 2 варианта или никога не опитваш и не я виждаш през целия си живот или я следваш навсякъде където имаш възможност .Средно положение няма!

Така че умувай докато му е време!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.