Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 07.06.24 
Музикални
   >> Madonna
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Споко....нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор vj (boy toy)
Публикувано08.06.06 21:42



.... явно си натиснал нещо за резервация,а не за покупка и затова.Важното да не ти е дръпнало пари.Кво като си резервирал.Тя и Джей Ло обеща да доиде,ама не дойде и кво нищо.
А пък аз май ще трябва да търся друга карта.Майка му мръсна.


Междудругото хубаво е да си запишем кюта-та,за да можем да коминикираме по бързо или Скайп,който има.



Тема Re: Споко....нови [re: vj]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (близнак)
Публикувано08.06.06 22:10



отмених резервацията, но местата не са станали свободни, което нещо ме тормози хахахахахаха
ами какво правя аз: натискам "тикестс" до плаката със събитието, отивам на плана на залата, избирам сектор, кликам върху него, избирам места, кликам book, след което ми излиза съобщение, че местата са запазени и до ден трябва да съм на будката пред залата хахахахаха
ти какво правиш :)



Тема Re: Споко....нови [re: vj]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (близнак)
Публикувано08.06.06 22:14



а, забравих да кажа, че няма как да ми дръпне пари, защото не съм регистрирал никакви карти.
маестро се отнася към мастер кард, както австрия към австралия. ще ти се наложи да си вземеш някоя от световните карти. тук вече има виза, американ експрес и мастер кард. може и други да са се появили, де :) само да кажа, че поддържането на такава карта никак не е евтино - има годишни такси, високи комисионни за теглене на пари и тн. най-добре ще е да използваш картата на някой, който вече има. и само да напомян - става въпрос за кредитна, а не за дебитна карта на борика





Тема Re: Споко....нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор vj (boy toy)
Публикувано08.06.06 22:47



Нали става въпрос за тук


Аз също кликвам на "тикетс" .Аз пробвам с Роби сега.Оттам ме праща на категории билети,избирам примерно първата и после ме пита колко билета.След това ме пита дали искам да отида в "кошницата".След това "Чекинг"Пита те как да е доставката. избирам втория вид на получаване.След това ми изписва имената.и адреса ми.После ме пита за вид карта избирам,въвеждаш номерата на картата и готово.
Така трябва да е.
Никъде не виждам да ме питат за места.

Редактирано от vj на 08.06.06 22:50.



Тема Re: Споко....нови [re: vj]  
Автор MишoШaмapa (най-добрия)
Публикувано09.06.06 14:15



Тъй като се водят големи спорове за местата, ето моя опит от 6 концетра и 4 спортни мероприятия имено в Сазка арена.

Втори балкон е най-тъпото възможно място за концерт. Гледа се отгоре само главите, или ако са на по-задните само миниатЮрни очертания на групата. Вторачвате се само на видеоекраните и изпускате шоуто. АбсолЮтно безмислено е да се гледа от там.

Най-яките седящи места са секторите до сцената. (ма са по 5 бона)

Най-яките правостоящи места са в първата третина на сцената. Във втората е ОК, но трябва да си по-висок, иначе гледаш от корема и нагоре. Назад е кофти и не го препоръчвам.

За да се вредиш там иди 3 -4 часа по-рано, достатъчно е.

За тези които ще пробват да купуват онлайн през сазка тикет - забравете за кредитни карти. Системата е само резервационна и получавате номер, с който имате един ден да се доберете до терминал на местното тото (сазка) . От там се печата билет, който е във формата на тото фиш.
Тикетпро са съвсем отделна бира, но за сега няма да продават билети за мадона.

От мен толкоз.

We're all living in Amerika
Amerika ist wunderbar
Coca-Cola, Wonderbra


Тема Pragueнови [re: MadMaster]  
Автор vj (boy toy)
Публикувано11.06.06 14:27







Тема Re: Pragueнови [re: vj]  
Автор vj (boy toy)
Публикувано11.06.06 14:31



Ебаси,аз нямам такъв човек в Прага.На отиване ще ме карат,но този човек не може да ми купи билет.


Ще чакам и аз незнам кво
Приятели,освен после да си ги купим на черно.Незнам,остана малко време.Давайте предложения и си напишете кюта-та в профилите.



Тема Re: Pragueнови [re: vj]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано12.06.06 16:09



И???
Май нищо няма да излезе най-накрая.


А, в какъв слисъл искаш да кажеш да си ги закупин "на черно" - директно в Прага ли?


Cum sanctis tuis in aeternum: quia pius es.

Тема Re: Pragueнови [re: MadMaster]  
Автор vj (boy toy)
Публикувано12.06.06 18:13



Ми от Е-bay примерно,аз не бих разчитал на място



Тема Re: Pragueнови [re: vj]  
Автор floranse (CONFESS TO ME)
Публикувано12.06.06 18:17



Съвет#3 Не чакайте последния момент и не разчитайте на черните билети в деня на концерта!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.