Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 27.06.24 
Музикални
   >> Madonna
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Да се опознаем!нови  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано02.05.06 12:14



Тъй като напоследък се появиха нови пторебители , а и старите не са малко (идеята я взех от едно изказване на Флорънс), ще бъде да направим (отново) една такава тема, в която всеки (както титулярите, така и новобранците) да разкаже нещо са себе си.
Идеята ми е всеки да опише себе си по следните критерии:
-биографични данни
-занимание
-интересни
-какво е за мен Мадона (естествено!)
-каквото друго се сетите - всичко е добре дошло

-по желание, може да поставяме и наши снимки (при наличие на такива)


Domine Jesus, dimitte nobis debita nostra

Редактирано от MadMaster на 02.05.06 12:16.



Тема Re: Да се опознаем!нови [re: MadMaster]  
Автор -=Profusion=- ((at last in))
Публикувано02.05.06 18:13



Браво на ММастер, че обновява темата! и за да не сам оффтопик да започна по същество:
Малко биографични данни:
на 25 години сам, от Пловдив, кадето сам роден и израстнал.

Ето една малко ужасна снимка от мобилния:


Занимавам се с Молекулярна биология и биоинформатика (повече няма да пиша за работата ми за да не заспите от скука )

Интереси: ми работата ми за мен поне си ми е супер интересна, хобитата ми са музика (Диско, Елекронна, естествено М, последно сам се зарибил по Дейвид Гуетта), рисувам понякога ако имам време. Обичам да ходя на кино с компания и т.н.

Ако има нещо друго което искате да знаете за мен....просто питайте


I searched my whole life...


Тема Re: Да се опознаем!нови [re: -=Profusion=-]  
Автор -=Profusion=- ((at last in))
Публикувано02.05.06 18:22



Забравих най-важното:

Какво е М за мен:
Ами не знам какво щях да правя без музиката на М. Тя стана неразделна част от живора ми (колкото и не-нормално да звучи). Всичко тръгна от РОЛ албума и се превърна в лавинообразна стихия която ме затрупва все повече и повече ежедневно. Понякога и аз се чудя на самият себе си, какво има толкова в тази певица, че не мога да се откъсна от това което прави.
Може би нямаше да сам същият човек ако я нямаше М.


I searched my whole life...


Тема Re: Да се опознаем!нови [re: MadMaster]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано03.05.06 12:49



Хайде сега - и аз самият да си отгорворя на собствената тема!

Първо - малко биографични данни: На 20 години съм и живея в София. От тук съм, но съм живял четири години в Прага и една - в едно пловдивско село - Бяла река. Преди две години започнах да уча в Техническия университет (специалност "Текстилна техника и технологии"), но там се сблъсках с такава всевишна простотия (имам предвид напълно безотговорното отношение на преподавателите към собствената им работа), че не издържах и сега се подготвям за ново кандидатстване. Иначе, в момента работя в Центъра за европейски програми на Американския университет, а допреди два месеца работих в една организация за подпомагане на хора, преживели изтезание. А, едновременно с това се подготвям за кандидатстудентски изпити! Пълна лудница!!! Завършил съм простосмъртна софийска гимназия (с английска паралелка) - 127. СОУ.
Интересите ми са предимно в сферата на изкуствата (предимно музика, архитекстура и изобразиотелно изкуство) от периода на Средновековието, Готиката, Ренесанса, Барока, Класицизма, а понякога и това от наши дни. Музиката ми е страст, без която не мога! Падам си предимно по метъл и класика, но харесвам доста съвременно неща (Мадона е доказателство за това).
Сега - за Мадона! Харесах я още след излизането на "Ray of Light" и по-специално - след като чух "Frozen" - песен, която завинаги ме завладя с красотата и естетиката, която моси! Така, постепеноо "открих" Мадона и се научих да разбирам музиката й. Тя, от своя страна, много спомогна за окончателното изграждане на музикалния ми вкус.
Ако се сетя за още нещо важно, ще добавя по-късно! Евентуално ще се появи и моя снимка, но това ще стане по-късно, тъй като снимките (дигиталните такива) са ми само от преди няколко години, но онзи ден се снимахме с колегите от офиса, тъй че ще имам и нови!


Domine Jesus, dimitte nobis debita nostra

Редактирано от MadMaster на 03.05.06 12:50.



Тема Re: Да се опознаем!нови [re: MadMaster]  
Автор floranse (CONFESS TO ME)
Публикувано04.05.06 19:08



По мое предложение се отвори тази тема за което благодаря на MadMaster!!
Аз съм Цветелина от Варна.Интереса ми към Мадона датира от 1987г. когато La isla bonita беше тотален хит в България .Знаех че Мадона има 2 песни Laisla Bonita и Lucky star до 1989г. когато се появи катализатора на моето фенство Like a prayer!!!От тогава до сега манията не ме е пускала и Мадона винаги е присъсвала в живота ми за добро или лошо .Нейната музика , стайл и начина на живот са допринесли изключително много за изграждането ми като характер .Във всяка една песен или албум аз я опознавам и едновременно с това намирам и преоткривам себе През годините фенството ми е претърпяло различни облици .С днешна дата събирам единствено оригинални нейни продукти и концерти!Била съм общо на 3 нейни концерта и след всеки live съм заредена емоционално на 100%
По интересното за мен е че съм завършила Национална сигурност но работя по кръчмите като барман.От 2,5г съм в майчински и се гледаме с малкия ми син!
Иска ми се да пусна нови снимки но нямам такива качени на компа .Ще видя какво имам в архива и ще ви се покажа.Ако нещо съм пропуснала питайте..



Тема Re: Да се опознаем!нови [re: floranse]  
Автор floranse (CONFESS TO ME)
Публикувано04.05.06 19:12



Сайта www.bgphoto.net където са ми качени снимките не ми се отваря и няма как да представя мой фотоси.По късно!Имайте търпение!!!



Тема Re: Да се опознаем!нови [re: floranse]  
Автор floranse (CONFESS TO ME)
Публикувано04.05.06 19:46



Ето:



Сега качвам на друг сайт още .По късно ще пусна допулнитело



Тема Re: Да се опознаем!нови [re: floranse]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано04.05.06 21:00



Имаш най-сладкото бебче на света. Да ти е живо и здраво!



Тема Re: Да се опознаем!нови [re: LOCKY_]  
Автор floranse (CONFESS TO ME)
Публикувано04.05.06 21:10



Така е !!Благодаря !!Сега вече е голям мъж!!Снимките са от преди 1,5-2г.



Тема Re: Да се опознаем!нови [re: floranse]  
Автор kaktus4o_bs (непознат )
Публикувано04.05.06 22:50



Ami, kazvam se Stoyan i sam ot Bourgas, na 19 godini - 6te stana sled nqkolko dena. Ina4e i az se gotvq za kandidatstudentski izpiti. Zavar6vam Nemskata gimnaziq.I az kato vsi4ki iskam da u4a v Sofiqta, ama da vidim dali 6te izkqrq :)) Obi4am da 4eta knigi (ne, 4e naposledak mi ostava mnogo vreme), slu6am vsqkakva muzika (predimno Madonna, no i Karizma, duet Riton, klasi4eska i dr.). Obi4am da sportuvam, gledam kaktusi (stranno, nali?), imam po-malak brat. Ami kakvo drugo? Напоследък бая често преглеждам това форумче, готино е. Засега това е. Чао.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.