Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:46 27.06.24 
Музикални
   >> Madonna
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Support Mariana!нови  
Автор12monkeys (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 01:57



Please support Mariana for Eurovision 2006!

http://www.marianapopova.com/

Forward this to all your friends in Europe now.



Тема Re: Support Mariana!нови [re: 12monkeys]  
Автор XN3K© (fisio©)
Публикувано18.05.06 10:37



Ще се радвам ако нашата песен спечели (въпреки, че не ми харесва), но все пак никак не харесвам подобни агитациики. Все пак това е конкурс и ми се струва редно всеки да гласува според вкусът си за песента, която най-много му харесва, а не с какъв произход е тя! Мисля си, че по този начин се опорочава идеята на цялото това мероприятие!!!
Ами ако нас ни представяше Азис или Софка...пак ли трябваше да агитирам за тях...само, защото са българи?!?!? Неееееееееееееее

...
Познанието е да знаеш, че знаеш, когато знаеш и че не знаеш, когато не знаеш!


Тема Re: Support Mariana!нови [re: XN3K©]  
Автор vj (boy toy)
Публикувано18.05.06 18:44



Много я харесвам.Дано Гърция си върне жеста и гласува за нас.Както ние гласувахме за нея миналата година.



Тема Re: Support Mariana!нови [re: 12monkeys]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано18.05.06 23:06



Наистина, не е това начинът. При такива конкурси трябва да се подчиняваме на личния си вкус. Иначе, песента не е лоша! Ще се радвам да спечели!


Domine Jesus, dimitte nobis debita nostra

Редактирано от MadMaster на 18.05.06 23:07.



Тема Re: Support Mariana! [re: XN3K©]  
Автор XN3K© (fisio©)
Публикувано19.05.06 10:12



Предполагам, че снощи гледахте Евровизията...ебаси излагацията...някой знае ли защо Азис беше на сцената????? Кой въобще му позволи да се появяви там?!?! Добре е, че поне не пя...та да ни изложи още повече!!!

...
Познанието е да знаеш, че знаеш, когато знаеш и че не знаеш, когато не знаеш!


Тема Re: Support Mariana!нови [re: XN3K©]  
Автор floranse (CONFESS TO ME)
Публикувано19.05.06 12:23



Аз гледах целия полуфинал и наистина вярвах че ще влезем във финала тъй като повечето представени песни бяха меко казано гнусни /От това което попадна на финала ми допаднаха единствено 2-3 .На Швеция ,Русия и Македония!Малко или много съм пристрастна но наистина Let me cry е пипната отвсякъде .Дори и вокалите на Азис в края са много екзотични и придават на песента оригинално звучене .Нямам нищо против че и той е бил там дори и за цвят!
Определено бях разочарована от пренебрежението към нашата песен!



Тема Re: Support Mariana!нови [re: floranse]  
Автор madgeswraith (Like a virgin)
Публикувано19.05.06 15:03



Значи направих си труда да го гледам цялото това.... С риск да звуча познато, цялата тая работа беше гнила. Песента на Армения беше абсолютно пълен боклук, да не говорим за турската свиня която виеше като изрод. Обаче те се класираха, мама им стара.Защо по дяволите Азис пак трябваше да си показва
изродските наклонности не мога да разбера.... нали обеща че ще се появи на Евровизия с костюм.
иначе за нашата песен мога да кажа, че беше на средно равнище спрямо другите и очаквах (както Фло каза) да се класира... но уви. Ненавиждам Азис и неговото присъствие в каквито и да е музикални проекти, но ако бяха се класирали бих гласувала за тях в Неделя.
Тия от Евровизията като толкова искат шоу, мога да отида да им се тръшна да
им врътна един стриптийз и да се разчекна ала Мадона да видят а? Във всеки случай бих завряла турската свиня там дето светлина никога не е попадала
Егати как ме нервираха копеленцата....
Иначе най ми харесаха изпълненията на Ирландия, Швеция и .... Исландия хахахаха
Брат ми взе че гласува за ония мъпет куклите от Финландия хаха

<----Всички сте добре дошли

Тема Re: Support Mariana!нови [re: madgeswraith]  
Автор __Bobby__ (Black Or White)
Публикувано19.05.06 15:22



Кофти за нашетп момиче.Песента и е много хубава.
Кой по дяволите пусна Финландия!?
Аз бих гласувал за Исландия ...




Тема Re: Support Mariana!нови [re: __Bobby__]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано19.05.06 15:56



Не гледах мероприятието, ама днес доста се коментираше това и разбрах, че е било голяма повърня! Самодейност на ниво селско читалище!
Единственото, което наистина ме натъжи е новината, че нашето момиче не продължи.


Domine Jesus, dimitte nobis debita nostra

Тема Re: Support Mariana!нови [re: MadMaster]  
Автор madgeswraith (Like a virgin)
Публикувано19.05.06 16:30



Боби хаха брат ми допусна Финландия до финал . Аз гласувах за Исландия. Тая просто не беше у ред и трябваше
да я подкрепя хаха

<----Всички сте добре дошли


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.