Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:56 27.06.24 
Музикални
   >> Madonna
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема I'm going to tell you a secretнови  
Авторpancho (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 02:24



Tazi godina Madonna me razocharova. Mnogo! 2-3 tanzuvalni pesni s glupavi tekstove i nova plastichna operacia ne sa dostatachni, za da me zaredi. Vse pak I've heard this all before, sorry Madonna (zakasnia s 2 godini)! NO, sled kato si drapnah novoto docmentary ot arenabg.com s ponosimo kachestvo i proshtavam vsichko! Kakvoto i da pravi vse shte si ia obicham. Nachaloto s The Beast Within e nai-velikoto video EVER. Tazi instalacia imah udovolstvieto da vidia v Tokyo i sega sam dovolen, che vsichko se povratia.



Тема Re: I'm going to tell you a secretнови [re: pancho]  
Автор devils (}:))
Публикувано18.12.05 06:11



na men albuma i plastichnata operatzia mi haresaha, a filmcheto mi be6e dosadno.



Тема Re: I'm going to tell you a secretнови [re: devils]  
Автор floranse (mamadonna)
Публикувано18.12.05 13:51



Абе от къде да си дръпна целия филм??Аз го имам още в първия му вариант където е разделен на 22 части и напоследък нещо ми зациклят.Пък и качеството му не е идеално.В арена.бг го имано като торентно на мен не ми върши работа.



Тема Re: I'm going to tell you a secretнови [re: floranse]  
Автор devils (}:))
Публикувано18.12.05 14:41



ela v 21 vek i zapochni da svaliash torrenti! Elementarno e.
Niama go nikade drugade - kato cial fail - ima samo torrenti.
ili niakoi da ti go zapishe na DVD i da ti go izprati....



Тема Re: I'm going to tell you a secretнови [re: devils]  
Автор floranse (mamadonna)
Публикувано18.12.05 14:48



Със сигурност съм стъпила в 21 век преди теб !!Не ми допада този начин за размяна на файлове!!Пък и новите ни управляващи легализираха отново пиратството и си тегля на поразия без да се затормозявам с тъпите (за мен) торенти!!



Тема Re: I'm going to tell you a secretнови [re: floranse]  
Автор devils (}:))
Публикувано18.12.05 14:52



Opredeleno si o6te niakade tam, ama kakto i da e. Dano niakoi dobar chovek ti go izprati za Koleda. Uspeh v taseneto na ne-torrent file-a inache.
Vsichko dobro!





Тема Re: I'm going to tell you a secretнови [re: devils]  
Автор floranse (mamadonna)
Публикувано18.12.05 15:00



Докато отчаяно се опитвам данамеря филма ми се завихри въображението на 100%.Мисля си след като го показаха в няколко държави в Европа дали някоя от нашиите телевизии няма да го закупи за Новогодишната си програма????



Тема Re: I'm going to tell you a secretнови [re: floranse]  
Автор devils (}:))
Публикувано18.12.05 15:03



Ne, no neznam, mene ne me izkefi.
Balgarskite novogodishnite programi sa klasika i ne gi pipai



Тема Re: I'm going to tell you a secretнови [re: devils]  
Автор vj (непознат)
Публикувано18.12.05 15:22



az sega go svaliam na torent.vujnojno li e tolkova vreme da svalia.pishe mi 16 chasa.ebati



Тема Re: I'm going to tell you a secretнови [re: floranse]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано18.12.05 15:35



Flo, ще раздавам коледни подаръци като си дойда във Варна май. Имам го на ДВД с перфектно качество, благодарение на симпатичния и също толкова добричък SKiN. Нооооо, трябва да слушкаш. Коя ти е любимката от Стар Академи?... хахаха





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.