Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:04 31.05.24 
Музикални
   >> Madonna
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Този форум!!!нови  
Автор floranse (CONFESS TO ME)
Публикувано08.03.06 08:49



По едни или други причини форумът ни драстично опустя .На мен ми е безкрайно мъчно че за отрицателно време се сринахме до нулата .За добро или лошо вече никой не влиза и ме боли сърцето когато за 3 дена видя че има 2 нови мнения .Апелът ми е към всички които през последните години и месеци мислеха за това място , да се завърнат и да продължим заедно съществуването на този форум.Аз няма да го напусна , поне докато имам възможност ще го подържам с каквото мога!Мадона е единственото ми хоби , единственото което ми е останало извън семейния живот ,което обичам и боготворя.Отдала съм се изцяло на нея и и благодаря че ми носи това удовлетворение!!



Тема Re: Този форум!!!нови [re: floranse]  
Автор m boy ()
Публикувано08.03.06 09:02



Много хора са се изнесли към


успяхме да се разделим на 2, типично по български



Тема Re: Този форум!!!нови [re: floranse]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано08.03.06 10:33



Не мога да си обясня защо става така. Ама, като се замисля, и други пъти този клуб е опустявал така - има периоди, в които се пише много, има и периоди в застой. Само, че, сега застоят ми се струва прогресиращ... А и не е поради липса на активност от страна на Мадона, та да се кажем, че просто сега няма какво да се коментира - наближава турне, а това е голямо събитие. Пълна мистерия.
Но, аз поне нямам намерение да напускам това място. Старая се и да бъда сравнително активен, до колкото се може, разбира се.


Domine Jesus, dimitte nobis debita nostra

Тема Re: Този форум!!!нови [re: floranse]  
Автор xcat (Words)
Публикувано08.03.06 13:27



Фло,
единствената причина според мен, поради която този форум опустя е упоритото нежелание на екипа на dir.bg да оправи непрекъснатите грешки и бъгове.
Съгласи се, че ако се опиташ да пуснеш мнение по дадена тема и 10 пъти системата те изхвърля, защото "вече такова мнение съществувало", но това "невинаги било грешка" и при най-доброто желание, на 11-ия път ще се откажеш с най-черни мисли в главата. Същото се отнася и за "в момента има прекалено много заявки, опитайте отново".
Не знам какво става, но очевидно никой от dir.bg не го интересува.

Вярно е, обаче, че има и активни и неактивни периоди.
Лично аз, въпреки желанието си, не разполагам с толкова време за клуба, както преди.

Честит празник на всички дами!



Тема Re: Този форум!!!нови [re: xcat]  
Автор floranse (CONFESS TO ME)
Публикувано08.03.06 15:50



Назнам дали ще просъществува този форум занапред!Мога само да гадая .Истината е че ми се иска да се запази в този си вид и да сме отново заедно!!Че екипа на дир.бг има вина си е така , но едва ли само това е причината .Преди време и аз апелирах да се преместим на друго място в яда си и в невъзможността да се възползвам от услугите на най-големия бг форум!Но имах търпение и сега месец след големите ядове мога спокийно да си поствам и да ползвам услугите на този портал.



Тема Re: Този форум!!! [re: floranse]  
Автор xcat (Words)
Публикувано08.03.06 15:59



Е, аз не смятам да се местя, защото тук ми е приятно и съм свикнала.
И на мен не ми харесва, че има разделяне по форуми, но това е положението.
Не можеш да накараш никого да посещава този или онзи клуб.



Тема Re: Този форум!!!нови [re: xcat]  
Автор vj (boy toy)
Публикувано08.03.06 19:18



аз също няма да напусна клуба.поради факта,че това ми е първия клуб и вие сте първите фенове,с коите се запознавам,колкото и да звучи смешно.това,че пишем и по другите форуми,мисля че няма значение,все едни и същи сме си.може би наистина някои нямат време за писане и само четат.абе няма да се разпаднем ще надвием на тоя дир.
гадно ми е,че не срещам никове като devils или stepper примерно.ако четете това момчета,върнете се.



Тема Re: Този форум!!!нови [re: xcat]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (pure nobility)
Публикувано08.03.06 20:45



аз също си оставам тук :) и на мен това ми беше първия форум, в който започнах да пиша, затова имам някакви сантименти относно мадонското дир.бг :) все пак намаляването на хората по форумите е "световна" тенденция, която важи с пълна сила и за дира. дори клубове като литература и 20-30 замряха, а бяха изключително посещавани.



Тема Re: Този форум!!!нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано09.03.06 03:14



За това пък аз съм отново при вас.
Време е да пусна следващия кръг от класацията, която тази седмица е събрала май рекорден брой гласове... след малко ще видя дали е така. Това показва, че се чете, но не се пише. Това е положението.

Честит празник на патерица на всички фенки на Мадона!... Както и на самата Мадона.
... всъщност в щатите почитат ли 8-ми март?



Тема Re: Този форум!!!нови [re: LOCKY_]  
Авторmadgeswraith (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 07:58



Да съгласна....... не знам за вас обаче аз не мога да се логвам вече като хората, и почти винаги ми се случва тази страница да не ми се зарежда. Според мен екипът отговорен за този форум , трябва да обърне внимание на тези проблеми! Иначе се обезсмисля идеята за целия форум на дир.бг .

Честит 8 март




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.