Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:00 15.06.24 
Музикални
   >> Madonna
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Дати и места!!!!нови [re: MadMaster]  
Автор m boy ()
Публикувано28.02.06 09:06



В отговор на:

Като гледам, има няколко концерта в Париж, Ню Йорк и Лондон, които ще се проведат в клубове.




това не са клубове, залата в Париж събира 17000 човека



Тема Re: Дати и места!!!!нови [re: -=Profusion=-]  
Автор m boy ()
Публикувано28.02.06 09:15



според предишния слух през юли щеше да е в Рим!, едва ли може много да се вярва на тези дати



Тема Re: Дати и места!!!!нови [re: m boy]  
Авторmadgeswraith (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 16:08



Със сигурност мисля че това не е още пълният график, четох че се включва и Мадрид..... а аз пак ще посетя Париж с братовчедка си. В Турция не стъпвам ..... както и да е...... Мога да ви кажа само едно, когато гледах Reinvention в Париж се размазах тотално, тази година пак!



Тема Re: Дати и места!!!!нови [re: madgeswraith]  
Автор vj (boy toy)
Публикувано28.02.06 18:43



Така,явно и със сигурност концерт в Турция ще има.
Имам познат,който работи в туристическа агенция и всяка седмица пътува до там(Турция).Фирмата освен,че вози урежда и хотел и екскурзовод.Последното ще го пропуснем.Така,ако сте съгласни за там.Аз тъй или иначе ще го намеря, за да ми каже подробности т.е. за пътя и хотела.
Според мен Турция ни е най-изгодна.
Сега някой трябва да каже как да се сдобием с билети.Аз и идея си нямам как става.



Тема Re: Дати и места!!!!нови [re: madgeswraith]  
Автор __Bobby__ (Black Or White)
Публикувано28.02.06 19:05



Защо така бе,хора?
Нищо от това не е сигурно,а еуфорията в която изпаднах като чух за евентуален концерт в Истанбул доведе до това,че с едно погрешно движение си срутих ауминисцентна лампа на китарата и изкарах акълите на бременна жена...

Както и да е.Чакаме инфо.

В отговор на:

Мога да ви кажа само едно, когато гледах Reinvention в Париж се размазах тотално, тази година пак!




madgeswraith,на коя дата беше концерта ти в Париж?




Тема Re: Дати и места!!!!нови [re: __Bobby__]  
Автор iom ( :)(:)
Публикувано28.02.06 20:02



И аз също мисля 4е еуфорията е излишна. Датите и градовете ще бъдат потвърдени до 14 март. За Истанбул съм настроен негативно, не мисля 4е концерта в Париж и Истанбул ще бъдат равни по въздействие... предимно заради "географските разлики".
Аз живея на 15 мин от Cologne и 4 4аса от Париж... видях 4е има 6ансове да се отиде и в двата града. Ще помоля damita да разясни то4но как се закупуват билетите.../до4ух 4е тя е наясно / имам и кредитна карта и съм купувал и друг път билет за други концерти, но разликата е 4е не свършват за 2 4аса и половина както стана последният път. За това моля за инфо, какво то4но трябва да се направи. Мерси предварително.



Тема Re: Турнетонови [re: -=Profusion=-]  
Авторmadgeswraith (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 21:09



На първи септември в Bercy, какво целиш с този въпрос?



Тема Re: Турнетонови [re: madgeswraith]  
Автор __Bobby__ (Black Or White)
Публикувано28.02.06 21:15



Да разбера дали не сме се засекли случайно.
Аз бях на 5-ти.Виж,тук има друга част от агитката,с която бихте могли да си кажете доста неща....




Тема Re: Турнетонови [re: __Bobby__]  
Авторmadgeswraith (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 21:21



аз бях със семейна агитка - аз , братовчедка ми от Гърция и брат ми като бодигард. Беше върховно! Всички бяха полудели! Имаше някави италиански фенове до нас , не ги познавахме но танцувахме с тях ахаха
Няма значение, кой от къде е ..... музиката е международен език!


Така ми се иска да дойде в България !



Тема Re: Турнетонови [re: madgeswraith]  
Автор __Bobby__ (Black Or White)
Публикувано28.02.06 21:33



Метни едно око в тази тема







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.