Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:27 24.06.24 
Музикални
   >> Madonna
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Да пофлудим, а?нови  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано10.01.06 22:59



Вижте какво сътворих току що в клуб "Меноар". Темата озаглавих "Баста":

"Ох, я стига писахте вече вие, че клуба ви се намира точно до този на Мадона и все се обърквам, когато видя, че сте писали нещо ново. Един път така по грешка го отворих и сега ми отчита всяко ново ваше мнение като непрочетено...
Надявам се, че молбата ми ще бъде удовлетворена... нали
... и освен това метъла не е нищо повече от някакъв ужасяващ вой... Цял живот твърдя, че три китари, барабани и истерични вокали музика не правят"

Сега като ме подгонят ония ми ти проскубани металяги! Голяма веселийка ще падне.



Тема Re: Да пофлудим, а?нови [re: LOCKY_]  
Автор vj (boy toy)
Публикувано10.01.06 23:55







Тема Re: Да пофлудим, а?нови [re: vj]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано11.01.06 00:12



Му-ха-ха-ха-ха!!! Абе, Локи, от къде все ги мъдриш тези бисери?!
А да си призная честно, Меноар (ебати транслацията направи!) и на мен не са ми никак любими - някак си, прекалено кичозни са ми. Абе, американци...

Ама, далеч не всичкия телъл е шум и трещене:





Dies irae, dies illa...

Тема Re: Да пофлудим, а?нови [re: MadMaster]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано11.01.06 00:46



Абе, знаех си, че не се пише така, ама едно време така им викаха моите приятелчета металистите.
... това парче на тях ли е? Така или иначе го тегля вече. Мерси!
Аз между другото поканих и една вехта дираджийка да пофлуди с нас, ама тя нещо се опъва... Идете и вижте на какво са превърнали клуба на Бритни Спиърс. Направо е мехлем за душата. Вътре се говори за всичко друго, само не и за нея... Всичките й фенове са се разбягали като по време на чума.



Тема Re: Да пофлудим, а?нови [re: LOCKY_]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано11.01.06 00:55



Песента е на Nightwish - финландска метъл банда. При това линкът е към едно концертно изпълнение! Ще си промениш мнението за метъла!

Сега се отбих в клупа не Бритницата. Сцепих се от смях! Станало е досущ като кенеф - направо да ти е гот да се изсереш!



Dies irae, dies illa...

Тема Re: Да пофлудим, а?нови [re: MadMaster]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (pure nobility)
Публикувано11.01.06 18:06



Аз ще се бия за Бритни! Бритни, супернинджа идва!



Тема Re: Да пофлудим, а?нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор madlight (the big fan)
Публикувано12.01.06 15:19



леле в клуба на бритнито е някъв хаус.дано тая вамп гърл не научи за нащия клуб че ше стане страшно-сатанисти,метъли,наркомани.ужас!!!
хубаво си се гъбарнал с manowar ама те горките като не могат да схванат за какво им говориш


I love NEW YORK!

Тема Re: Да пофлудим, а?нови [re: madlight]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано12.01.06 16:52



Всъщност, това дали един клуб просперира или не, зависи само от хората, които пишат там. Не знам на какво е приличал клуба на бритни, ама едва ли е било нещо читаво, като се има предвид възрастта за "фенките" на перхидролката.
Вижте, например, клуба на чалгарите:

. Моите анти-чалгарски излияния са едва на втора и трета страница (че и по-назад), ама въпреки това, пак атмосферата там си е... типично по чалгарски - профанска. В смисъл - изпразнена от интелектуално съдържание.



Dies irae, dies illa...

Тема Re: Да пофлудим, а?нови [re: MadMaster]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано12.01.06 19:09



Когато ги поканих най-учтиво да флудят и тук, едната от тях каза: "Е хайде стига сте подстрекавали де! Кака Мадона не заслужава това."... А друга пък рече: "Да, тя заслужава много повече"
Тия от клуб "Меноар" действително се оказаха много тъпи парчета и нищо не вдянаха. Изкушавам се да отида и да ги убия един по един, но това би означавало някакъв вид внимание... не желая още да им го демонстрирам.
Не се бях сетил, че има и чалгарски клуб... Казвам "ДА"!!! Той трябва да бъде разрушен! Господи, дай ми хъс, че отивам... само да не е прекалено отчайваща ситуацията, че си губи смисъла просто.



Тема Re: Да пофлудим, а?нови [re: MadMaster]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (pure nobility)
Публикувано12.01.06 22:24



ако ще съсипвате клуб чалга, известете ме!!! ще защитя и този клуб! аз съм чалгаджия, хайде да ви видя, посерковци!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.