Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 10.06.24 
Музикални
   >> Madonna
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Best Like A Prayer Song-Ellimination Game!нови  
Автор Mer Girl (Midnight Hour)
Публикувано01.12.05 00:15



И такам...Играта с Еротика е вече към края си,а не сме пускали такава с Молитвата на Мадона.И такам...ето я.Своя първи глас ще дам за Dear Jessie,
защото е абсолютно безсмислена и невръзваща се с цялостния контекст на албума.


Най-малко любима песен от Молитвата?
Like A Prayer
Express Yourself
Love Song
Till Death Do Us Part
Promise To Try
Cherish
Dear Jessie
Keep It Together
Oh,Father
Spanish Eyes
Act Of Contrition



I fought to be so strong
I guess you knew
I was afraid
You'd go away too


Тема Re: Best Like A Prayer Song-Ellimination Game!нови [re: Mer Girl]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано01.12.05 00:46



О, не, не... само като погледна списъка и ми става лошо. Тука просто няма песен за изхвърляне. Понякога си мисля, че именно този е най-добрия албум на Мадона. Даже Dear Jessie е сладка със заразителното "la la la la la... running through the love parade"
Сега ще елиминирам Act Of Contrition, защото просто не е песен, а по-скоро нещо като аутро... пък после... наистина нямам представа какво ще правя.




Тема Re: Best Like A Prayer Song-Ellimination Game!нови [re: LOCKY_]  
Автор Mer Girl (Midnight Hour)
Публикувано01.12.05 00:51



Аз днес го слушам цял ден.Напоследък започнах да си го преоткривам.Даже започвам да се колебая,дали не е по-добър от Лъча.Толкова е истински,барабар с музиката,че чак боли.Оголен е до кокъл този албум.Кара те да го съпреживееш с Мадото.Иначе-като отпаднат Act of....,Keep It Together,Dear Jessie,Cherish,Express Yourself & Love Song ,не знам,срещу коя ще си насоча ножа.

I fought to be so strong
I guess you knew
I was afraid
You'd go away too


Тема Re: Best Like A Prayer Song-Ellimination Game!нови [re: Mer Girl]  
Автор m boy ()
Публикувано01.12.05 11:10



Az ot skoro po4nah da slusham ne dotam izvestnite pesni, i ne znam dali she izkliu4vam nyakoq, no mnogo ne kefi Till Death Do Us Part


I am hung up on you

Тема Re: Best Like A Prayer Song-Ellimination Game!нови [re: Mer Girl]  
Автор Mer Girl (Midnight Hour)
Публикувано03.12.05 23:47



Тук ситуацията е същата като в темата за Еротика.3 песни се борят за титлата най-зле в този 1-ви рунд.И 3-те са с по 3 гласа.Вие изберете,коя да отпадне.


Love Song Or Dear Jessie Or Act Of Contrition?
Love Song
Dear Jessie
Act Of Contrition





Тема Re: Best Like A Prayer Song-Ellimination Game!нови [re: Mer Girl]  
Автор Mer Girl (Midnight Hour)
Публикувано05.12.05 22:25



Отпада Dear Jessie!
РУНД 2!!!


Най-малко любима песен от Молитвата?
Like A Prayer
Express Yourself
Love Song
Till Death Do Us Part
Promise To Try
Cherish
Keep It Together
Oh,Father
Spanish Eyes
Act Of Contrition



Аз казвам:Долу Love Song!!!



Тема Re: Best Like A Prayer Song-Ellimination Game!нови [re: Mer Girl]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано05.12.05 23:36



Е добре де... Love Song ли е по-тъпа, че е егати готиното почти черно парче и е написано от Пурпурното Величество... или оная какафония накрая на албума?!?!?
... аман вече да се правите на интересни!



Тема Re: Best Like A Prayer Song-Ellimination Game!нови [re: LOCKY_]  
Автор xcat (Words)
Публикувано06.12.05 14:02



Един глас против Love Song. Но в скоби - не мога съвсем точно да определя дали Dear Jessie или Love Song ми е по-досадна.
А за Act of Contrition мога да кажа, че много ми харесва, с изключение на финала с идиотското "I have a reservation, I HAVE a reservation." и крясъка "What do you mean it's not in the computer???", които ме изнервят. Иначе парчето ми е от любимите и без гореспоменатите фразички щеше да е напълно в мой стил.



Тема Re: Best Like A Prayer Song-Ellimination Game!нови [re: xcat]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано06.12.05 14:29



Оооо, сега вече ми е ясно защо не понасяте Мими... Вие всички мразите черната музика... прав съм, нали?
Колко жалко! Love Song е едно от най-различните и нетрадиционни изпълнения на Мадона и винаги е било сред фаворитите ми в албума, а вие го мислите за досадно...



Тема Re: Best Like A Prayer Song-Ellimination Game!нови [re: LOCKY_]  
Автор XN3K™ (fisio™)
Публикувано06.12.05 16:43



Да, прав си (казвам го само от мое име). Аз лично не харесвам черна музика и това е една от причините да не понасям Марая Кери и Дженифър Лопез...другата е, че и двете ми се струват много лигави ...мое мнение...не ме биите!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.