Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 28.06.24 
Музикални
   >> Madonna
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Чух албума!! - впечатления на прима вистанови  
Автор Love profusion (fan-atic)
Публикувано03.11.05 12:35



Аз още не съм го чул, тегля го, но по предложение на Локи отварям нова тема!
Айде пишете.....искам да чета!


JUST......HUNG UP!<P ID=&quot;edit&quot;><FONT class=&quot;small&quot;><EM>Редактирано от Love profusion на 03.11.05 12:38.</EM></FONT></P>

Редактирано от Love profusion на 03.11.05 12:41.



Тема Re: Чух албума!! - впечатления на прима вистанови [re: Love profusion]  
Автор armydreamer (bushman)
Публикувано03.11.05 12:42



Последно включване засега. Чух и Like It Or Not .
Само ще кажа, че Issac/Push/Like It Or Not е сред най-добрите неща, които Мадона е правила. Албумът наистина е твърде денс. Става за загрявка преди дискотека. Не знам дали ще има успех в Щатите, но в Англия дълго време ще се върти нон-стоп.

Joanni, Joanni
wears a golden cross


Тема Re: Чух албума!! - впечатления на прима вистанови [re: armydreamer]  
Автор SKiN (нанкащ)
Публикувано03.11.05 14:31



Както каза Ник, на първо слушане албумът е скучен. Иначе като цяло повечето песни са доста над Hung Up. Like It Or Not може би се оформя като най-любима и най-добра. Другото не ме грабна особено. Надявам се да си променя мнението в позитивна посока, но надали... Много шум за нищо...

People are people


Тема Re: Чух албума!! - впечатления на прима вистанови [re: armydreamer]  
Автор floranse (mamadonna)
Публикувано03.11.05 14:33



На първо слушане съм със смесени чувства .Очаквах да е денс и в никакъв случай да е по добър от на-добрите и албуми.И така стана .Албума те зарежда , зарежда и на финала те разбива .Последните три песни наистина са най-добрите в продукцията .След няколко слушания ще мога да кажа дали са на това високо ниво което Мадона е свикнала да ни държи!
Не мога да определя и дали има слаба песен , единствено леко ме дразни еднообразноста на саунда .
За сега казвам само:Благодаря Мадона че ми осигури храна за следващите 2год.!!!



Тема Re: Чух албума!! - впечатления на прима вистанови [re: armydreamer]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано03.11.05 14:42



Аз съм..... ПОТРЕСЕНА!!! Ако съм успяла да намеря подходящи думи, за да опиша колко много не ми харесва Hung Up, то не съм сигурна, че сега ще имам тази "способност"....
По-ужасно нещо не съм слушала от онзи албум на Шер, който излезе след Believe и който имах нерви да прослушам само веднъж! Изповедите на Мадона представляват някакъв хаос от звуци... не знаеш дали да се радваш или да се плашиш, че свършва едната песен и започва друга... Ако имаше скрита камера да ми заснеме реакциите, тя щеше най-добре да отрази това, което почувствах, докато слушах. Почти щях да ревна, но за пръв път не от положителна, извисяваща ме емоция, която ми дава Мадона. Толкова съм разочарована, че чак боли...
Тази жена дето пее... какво е направила с Мадона??? Къде е истинската Мадона и кога ще пусне истинския си нов албум?????

Може би ако успея да изолирам всичкия този шум, от който ме заболя глава, ще успея да оценя положително Isaac, Push Me и Sorry. Но шанс да заемат място в моя топ 20 на Мадона няма никакъв. Поне след първото слушане... Дано се свиква после... защото иначе ще трябва да карам на старата, любима моя Мадона още поне две години... Ако изобщо имам желание за това.




Тема Re: Чух албума!! - впечатления на прима вистанови [re: SKiN]  
Автор armydreamer (bushman)
Публикувано03.11.05 14:44



Слушам го вече за 3ти път (някои от песните се завъртяха и повече) и за съжаление повечето песни не издържат на повторно слушане. Просто не са композиции, в които да се "дълбае" нито откъм музика, нито откъм текст.
Ето това обаче много ми хареса:

your names will never hurt

от последната песен.

Joanni, Joanni
wears a golden cross


Тема Re: Чух албума!! - впечатления на прима вистанови [re: Love profusion]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано03.11.05 15:14



Like It Or Not ми връща надеждата до някаква степен... въпреки робо-гласа отново...




Тема Re: Чух албума!! - впечатления на прима вистанови [re: Love profusion]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано03.11.05 17:35



На незнамсикое слушане (наложих си въпреки първоначалния шок) - Isaac определено е много добра! Както и Push. Но това не променя цялостното ми впечатление....




Тема Re: Чух албума!! - впечатления на прима вистанови [re: damita]  
Автор nik ()
Публикувано03.11.05 17:56



Isaac се очертава като моя фаворит. Това е тотален хит и би отворило нова публика към Мадона. Get Together ме дразни. Не разбирам защо са избрали Hung Up за първи сингъл.
Този албум няма никакъв шанс в Америка.
Саундът обаче е много добър. На второ слушане ми харесва малко повече, като фаворити си остават финалните три песни.
Future Lovers не ме кефи толкова, но последната минута е брилянтна.




Тема Re: Чух албума!! - впечатления на прима вистанови [re: nik]  
Автор m boy (добро дете)
Публикувано03.11.05 18:27



Get together me kefi
Daite poslednata pesen pleeeeeeeeeeeeeeeeeeeese

No time to hesitate
Those who run seem to have all the fun



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.