Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 30.06.24 
Музикални
   >> Madonna
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чух албума!! - впечатления на прима вистанови [re: LOCKY_]  
Автор xcat (Words)
Публикувано04.11.05 08:31



Хайде и аз да споделя впечатленията си от албума с няколко думи.

Една приятна изненада и определено повече, отколкото очаквах. Наистина денс и зареден положително. Харесва ми, че песните са миксирани.

На първо четене фаворитите ми са:
Forbidden Love, How High и Like it or Not (която не може да ме отърси от усещането за Fever).

Не ставащи за слушане на първо четене:
I Love NY - доста ми простее и Push - много напомня първите изпълнения от 80-те години.

Като цяло албумът е добър и се слуша на един дъх.
Браво на Мадона от мен!



Тема Re: Чух албума!! - впечатления на прима вистанови [re: xcat]  
Автор Love profusion (fan-atic)
Публикувано04.11.05 11:14



Нак-после чух албума, снощи около 1 часа. Ще се присъединя към Локи и ще кажа , че чаках с нетърпение такъв албум от М. Чул сам го само веднъж но като цяло мога да кажа , чв ми харесва много повече от АЛ и Мюзик. Може би не сам много обективен защото по-принцип харесвам електронна-денс музика но просто бях положително очерован... и след като чух останалите песни се чудя защо Hung up, трябваше да е парвият сингъл след като почти всички други парчета са по добри!

В момента не мога да дам оценка за всяка песен защото трябва да послушам повече..но определено Sorry, Jump,Push, Isaac, Forbidden Love, How High и Like it or Not са невероятни.
Албума ми харесва по няколко причини:
- защото е денс-елктронна музика
- има постоянен бийт
- различен от другите албуми
- интересно е свързан всеки край с началото на песента
- има супер мелодични парчета
- има нещо обединяващо в цвлият албум което ми липсваше например в АЛ

Повярвайте ми това ще стане албум хит колкото РОЛ (ако не и повече )



За сега толкоз, ще пиша пак псоле.


JUST......HUNG UP!


Тема Re: Чух албума!! - впечатления на прима вистанови [re: Love profusion]  
Автор armydreamer (bushman)
Публикувано04.11.05 11:17



Оценки след първите няколко слушания. Да видим дали ще е така след седмица:

1. Hung Up - 2.5/5
2. Get Together - 1/5
3. Sorry - 3/5
4. Future Lovers - 3/5
5. I Love NY - 2/5
6. Let It Will Be - 3.5/5
7. Forbidden Love - 3.5/5
8. Jump - 3.5/5
9. How High - 3/5
10. Isaac - 4.5/5
11. Push - 4/5
12. Like It Or Not - 4.5/5

Май албумът е по-слаб от American Life, което значи доста слаб...

Joanni, Joanni
wears a golden cross


Тема Re: Къде го има албума???нови [re: MadMaster]  
Авторfisio (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 12:03



Някой няма ли да даде линк все пак



Тема Кака Минка е номер едно!нови [re: fisio]  
Автор SoCalledChaos (VelvetDream)
Публикувано04.11.05 12:31



Браво како Минке! Не очаквах толкова готин албум! Искам да го послушам още малко преди да пиша, но мнението ми съвпада с това на Профюжъна! Моята песен е Forbidden Love! Не ми харесва I Love New York...Като цяло...за моя огромна радост диското почти не присъства. Яко клубно звучене... Спомням си, че като чух Рей ъф лайт за първи път, се почувствах като Дамита - толкова противен ми се стори! Ох...още 30 МБ и ще гледам и филма НАЙ-НАКРАЯ!



Тема Re: Чух албума!! - впечатления на прима вистанови [re: Love profusion]  
Автор Love profusion (fan-atic)
Публикувано04.11.05 12:45



А Иво добре че ми напомни да добавя към нещата които ми харесват - якото клубно звучене


JUST......HUNG UP!


Тема Re: Чух албума!! - впечатления на прима вистанови [re: Love profusion]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано04.11.05 12:54



Якото клубно звучене е същността на албума... Такива продукции ми лежат на сърцето от време оно. Не вярвах обаче, че и традиционна поп-изпълнителка като Мадона ще дръзне да направи цял албум в подобен стил... Браво! Браво!Браво!
Само ще ви кажа, че цяла година не ми се беше случвало да искам да чуя някой албум повече от два пъти... този ми се ще да го слушам ПОСТОЯННО...
Ще ви посъветвам да престанете да ревете като вдовици за хуй.



Тема Re: Чух албума!! - впечатления на прима вистанови [re: armydreamer]  
АвторEди Mъpфи (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 14:15



Свеж е и става за клубове и събирания, но нищо кой знае какво. Текстовете са или напълно безсмислени, или крайно банални и изтъркани (вече всички разбраха за славата и богатството, за това че нямало да спира ит.н. което звучи доста отчаяно и изхабено. Чак учудващо, че този път няма нищо за майка й и баща й). Иначе нещата вътре се вързват добре едно с друго, освен последната песен (Like it or not), която въобще не се вързва с останалите и никак не е приятна за слушане а текста е кофти.
Няма много 70-тарско звучене, по-скоро съвсем стандартен електро-диско-поп и повечето неща напомнят за Runaway Lover - повърхностен денс с малко тревожни и потискащи вокали, вместо да са "весели" както уж било, май всъщност Hung up е най-весела. Освен това бийта, въпреки че е постоянен, не е достатъчно силен, доста е лекичък което е лошо.
Засега като цяло - 4.5/6

Добри са :
1. Future Lovers - No.1
2. Forbiden Love, само че май не за сингъл
3. Jump - бийта е добър, но пеенето придава малко вялост и не е достатъчо енергична, припева е глуповат
4. Sorry - става за сингъл
5. Push - тази непременно трябва да е сингъл
6. Isaac - хубава, но нищо особено, точно от типа на Desert Rose и много други. Освен това бързия ритъм и цигулки ли какво е, придават по-скоро напрегнато и тревожно настроение. Тези неприятни цигулки ги има и на други места и развалят положението.
7. Hung up - върви за начало

Никакви са:
1. Get together - почва добре но става много монотонна и досадна
2. How high - има нещо, но не е както трябва, а и текста е неприятен

Зле са:
1. Like it or not - най-зле, нещо като Easy ride с по-бърз ритъм
2. Let it will be - монотонна, досадна и като че ли без припев
3. I Love NY - звучи като лош ремикс на някакъв оригинал. Припева е най-неприятен, останалото не е зле, но много шумно.

Въобще всичко има прекалено много шум (може да е от качеството все пак). Е, то не може всичко да е наред - в American life иmа 2-3 песни които са лоши, а всичко останало е cool, така че това тук става, само че като че ли е насочено предимно към детската аудитория.



Тема Re: Чух албума!! - впечатления на прима вистанови [re: Eди Mъpфи]  
Автор floranse (mamadonna)
Публикувано04.11.05 15:05



Еди в интерес на истната очаквах друго ревю от теб



Тема Re: Чух албума!! - впечатления на прима вистанови [re: floranse]  
Автор Love profusion (fan-atic)
Публикувано04.11.05 15:19



Определено COAD ми харесва доста повече от AL.


JUST......HUNG UP!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.