Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 04.07.24 
Музикални
   >> Madonna
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема клуб мадонанови  
Автор ДeбeлorъзHинджa (ентусиаст)
Публикувано03.05.04 00:23



Има ли някой тук или Боби и Ник си пишат за едната чест, с епизодичното участие на Дамита? Какво стана с клуб Мадона, който беше най-посещавания и активен музикален клуб? Последните теми са посетени от бутиков брой клубари, а броя на разписалите се в постингите клони към абсолютната нула! На всичкото отгоре от мадонския форум се отказаха официално няколко души, което вече буди известни съмнения относно бъдещето на клуба! Срам за Мадона, срам за феновете, еле па за нас...



Тема Re: клуб мадонанови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор nik ()
Публикувано03.05.04 10:35



Ами темите се четат. Предлагам просто да всеки да бъде по-активен. Можем да направим някоя elimination game (нагличко откраднато от клуба на Майкъл). Този клуб от самото си създаване е или много активен, или съвсем умрял...



Тема Re: клуб мадонанови [re: nik]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано03.05.04 17:32



Ееееей, без нагли кражби!! Като се чудите как да раздвижите клуба, все към клуба в съседство гледате! Пък иначе не се сещате за него... Аааамаха!



Тема Re: клуб мадонанови [re: nik]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (ентусиаст)
Публикувано03.05.04 17:58



Темите се четат? Посочи ми тема от последната седмица, която да е събрала повече от 50 прегледа? Или да има повече от 5 мнения към нея! В началото, когато влязох в клуба, някои теми достигаха до 1000 прегледа за по-малко от седмица, а сега и за месец не могат да ударят хилядарка. Да не говорим за мненията към постингите. Наистина ви се възхищавам на вас с Боби - въпреки всичко сте активни. Казваш, че този клуб е или много активен, или много заспал - явно съм отскоро тук и не съм го виждал заспал. Затова ми е и гадно. А що за похват е тази elimination game ? Върши ли работа?



Тема Re: клуб мадонанови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор SKiN (нанкащ)
Публикувано03.05.04 19:42



Еееее, сега и аз вече имам интернет и ще се постарая да понаписвам нещо тук!
Горе главите!

I'll see you on the Dark Side Of The Moon...


Тема Re: клуб мадонанови [re: SKiN]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (ентусиаст)
Публикувано03.05.04 20:21



Вдигам ги и двете



Тема Re: клуб мадонанови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор Mer Girl (Kiss the Dawn)
Публикувано03.05.04 22:25



Напоследък ми е толкова депресарско и убито и затова гледам да не стоя вкъщи за нещо друго освен за спане и вечеря.Ще се постарая да влизам по-често!



Тема Re: клуб мадонанови [re: Mer Girl]  
Автор MadLover (новак)
Публикувано03.05.04 23:27



Аз всеки дан влизам тука, ама наистина не ми остава почти викакво време да поствам Просто нямам време - не за друго, но ще се постарая започна и аз до пиша тук повече!!!



I go round and round just like a circle...

Редактирано от MadLover на 03.05.04 23:27.



Тема Re: клуб мадонанови [re: Mer Girl]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (ентусиаст)
Публикувано04.05.04 02:06



Не го приемай като задължение! Ако не ти се влиза, значи има причина. Що трябва да се насилваш? Някой ще спечели ли от това? И по-ведро - лято иде



Тема Re: клуб мадонанови [re: MadLover]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (ентусиаст)
Публикувано04.05.04 02:22



И аз влизам всеки ден, с надеждата, че ТОЗИ път ще е по-различно, но уви... А и не сложих темата, за да обвинявам някого, или да карам хората да влизат против волята си, а за да разбера какво е положението и защо никой вече не поства. Мога да ти кажа аз защо престанах - честно казано не виждам смисъл да пиша, при положение, че няма да се поведе диалог. По-добре да си споделям впечатленията пред огледалото (при това гол примерно ).




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.