Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 27.05.24 
Музикални
   >> Madonna
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Stars On Madonnaнови  
АвторBobby (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 17:50



Предлагам да публикуваме интересни коментари по адрес на Мад тук.


Courtney Love'94:

"На практика имах само един сериозен разговор с нея.Тя не престана да ми обяснява 4е трябва да бъдем революционно настроени.Може и да съм продала само 2 диска на пазара,но Мадона,жената,която се 4ука и с Господ е последният 4овек,който ще ми казва каква трябва да бъда."


Sean Penn'94:

"Не си спомням нито един момент на щастие.Вси4ко ми се струва като дале4ен сън,по-скоро като кошмар."


Nick Carter (Backstreet Boys)'98:

"Madonna на 40?!?Та тя изглежда на 20 !!!"


Pink'2001:

''Madonna is my "Mother-Figure"


Praz (MTV VMA'98):

"Тук съм най-ве4е за да видя Мадона на живо"


Bjork:

"Предложиха ми да напиша песен за нея.Бях шокирана и поласкана едновременно.Та коя съм аз 4е да пиша песните на Мадона?!"


Britney Spears:

"За мен тя е най-великият 4овек на света.Никой не стои по-високо от нея.Тя е просто идолът ми.4есто взимам пример от нея."


Roger Waters (Pink Floyd):

"Мадона е ужасна,грозна и тъпа жена,която има успех само защото е евтина и скандална"


Меlanie C:

"Мадона е идолът ми от дете.Първият рокконцерт,който посетих беше именно нейното "Girlie Show".Бях тотално омагьосана.Една от ме4тите ми-да се срещна с нея скоро се сбъдна.Ако има някои с който бих искала да запиша дует,то това несъмнено е Мадона."


Janet Jackson'94:

"Да,моето шоу е наистина ероти4но,но вси4ки го коментират така,сякаш съм тръгнала да имитирам Мадона.Мадона умее да показва само недодялан секс,тя е истински вулгарна.Вси4ко,което върши тя на сцената е гнусно"


Christina Aguilera:

"Жени като Мадона прокараха пътя за много от нас,младите изпълнители."


Whitney Houston:

"Ако един ден децата ми прили4ат на Мадона,бих ги убила."


Geri Halliwell:

"Тя беше моят идол в тийнейджърските ми години и все още е.Спомням си 4е се къл4ех пред огледалото под звуците на "Like A Virgin".Ме4таех да съм като нея."


Boy George:

"Да сравниш Мадона с Мерилин Монро е същото като да сравниш задницата на автобус с "Кадилак".


Jon Bon Jovi:

"4ове4е,Мадона не е жена,която ще се остави да я 4укаш.Самата тя ще ти ско4и от горе и ще те 4ука."


Мерил Стрийп:

"Изпитвам желание да я гилотинирам"


Kylie Minogue:

"Когато се срещнахме зад кулисите на МТВ-наградите тя просто ми показа ти-шърта си и ме попита :"Харесва ли ти?''.По4увствах се като благословена от Папата или нещо подобно!"


Spice Girls:

"WE LOVE YOU MADONNA !!! "


Еlton John (за видеото "DW/Substitute For Love"):

"Безкрайно възмутен съм.Това си е 4исто и просто търсене на евтина популярност.Та тя изобщо не беше близка с Даяна..."


Mase:

"Eдин ден ме4тая да бъда с жена като Мадона..."


Еминем (за DWT):

"Тя просто не се усеща 4е трябва да престане.Не и утива.Грозно е.Не мога да възприема това нещо по никакъв на4ин"


Sheryl Crow:

"Възхищавам и се.Невероятно е това,което е постигнала.Бих била доволна ако постигна и половината..."


---------------------------------------------------------------------------------------------------------


Оставам на вас да продължите останалото...



Тема Re: Stars On Madonnaнови [re: Bobby]  
Автор maxlove (непознат)
Публикувано05.03.02 19:41



Мик Джагър:По един много изтънчен начин нейната музика и имиджът й характеризират онази фундаментална глупост, която е привлекателна почти за всеки.
Мориси: Мадона набляга на всичко абсурдно и обидно.Тя е безразсъдно женствена.Мадона е по-близо от организираната проституция от когото и да е било
Джон Бон Джоуви: Дали искам да чукам Мадона?Неее, човече, тя не е такава жена, дето ще се остави да я чукаш.Самата тя ще те чука!!!
Сузана Хофс (Бенгълс): Мисля, че е велика.Уважавам я и й се възхищавам и смятам, че е много талантлива!

Never Forget Who You Are Little Star


Тема Re: Stars On Madonnaнови [re: maxlove]  
Автор nik (exboytoy)
Публикувано05.03.02 22:27



Прави впечатление, че повечето негативни мнения са на хора, които са били по- силни от нея в началото на кариерата й, а сега са отдавна задминати- Елтън, Мориси, Джагър и пр. Другите негативни са от конкурентките й - Уитни, Джанет, Марая, която през 1995 каза "Спомням си времето, когата Мадона БЕШЕ популярна...тя не ми е никаква конкуренция..." (Тук имената Music и Glitter и техният успех сами се набиват в пространството).
Иначе има още доста мнения по неин адрес:

"Когато направих croach grabbing всички други започнаха да го правят- даже и Мадона" (цитирам по памет)- MJ

"Да кажа нещо хубаво за Мадона ли... нищо хубаво не може да се каже за нея"
Сюзан Вега на премиерата на "in Bed with Madonna"

"Когато почина брат ми, първият човек, който ми се обади и каза "Ако имаш нужда от мен, аза съм насреща" бе Мадона. Това наистина ме трогна"
Донатела Версаче пред Behind the Music

Има още много мнрния, които съм чувал- като ми изникне нещо, ще ви кажа

Instead of spring- it's always winter


Тема Kylieнови [re: nik]  
Автор nik (exboytoy)
Публикувано10.03.02 22:37



Кайли пак направила евалла на Мадона- в интервю казала, че ако срещне отново Мадона, разговорът им щял да бъде твърде кратък, защото тя се вцепенявала в нейно присъствие и не знаела какво да каже, Причината- Мадона бил анай- голямата звезда в света...

Instead of spring- it's always winter


Тема Re: Stars On Madonnaнови [re: nik]  
АвторBobby (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 19:00



Ice T:

"Много звезди и звезди4ки се изнизаха из музикаланата сцена,но малко от тях се задържаха на върха и постигнаха нещо зна4ително.Мадона израстна по възможно най-елегантния на4ин пред своята публика.Наистина ценя това."


Mariah Carey:

"Навремето бях голяма фенка на Мадона.Но след като 4ух злобни коментари по мой адрес от нейна страна,ве4е като 4уя нейна песен ми се повръща."


Lance ('N SYNC):

"Madonna е просто уникална.Тя има невероятната дарба винаги да се променя така,4е да бъде максимално интересна на публиката.По-общо казано-Мадона просто диктува модата."


Жан-Пол Готие:

"Мадона-това е модата"


Spike Lee:

"Mаркетингът е една от наи-силните ми стратегий.Единственият по-добър от мен в това отношение е Мадона."



Тема Re: Stars On Madonnaнови [re: Bobby]  
АвторBobby (Нерегистриран)
Публикувано17.03.02 15:46



Janet Jackson:

"Ме4тая за дете.В момента съм сама.Но не виждам нищо лошо в това да си сам родител.След като Мадона може,защо и аз да не мога!?"


Кристофър 4иконе:

"Мислите ли 4е има нещо по-съвършенно от сестра ми?"



Тема Re: Stars On Madonnaнови [re: Bobby]  
АвторBobby (Нерегистриран)
Публикувано17.03.02 15:57



Последният МТВ-уикенд беше посветен на "Лошите моми4ета".На Мад беше обърнато заслуженото внимание.В класацията на TRL-"Top 20 Bad Girls" №1 беше не кой да е а то4но тя.
Освен това не пропуснаха да изтъркат и без друго поостарялата лента на FANatic,при това цели 2 пъти.
Апропо:младата гилдия колежки Бритни,Кристина и Пинк за пореден път посипаха М със суперлативи...


*******



Поредна издънка на бившата Мис Мотола:в актуално интервю прокудената от всякъде Марая Кери заявява 4е щяля дя основе своя музикална компания по примера на Мадона и нейната "Маверик",за да бъде свободна да прави каквото си иска (пази Боже!!!).Това си е 4иста 4етка за Мадона.Така Марая вместо да и избоде о4ите и изписа веждите....



Тема Re: Stars On Madonnaнови [re: Bobby]  
Автор nik (exboytoy)
Публикувано28.03.02 23:38



ВЪПРОС: Мислиш ли, че с големият успех на новите ти хитове ти си новата кралица на попа?
КАЙЛИ МИНОУГ: Не, Мадона е кралицата на попа! Вълнувам се само като си помисля, че мога да я срещна отново...

Instead of spring- it's always winter


Тема Re: Stars On Madonnaнови [re: nik]  
АвторBobby (Нерегистриран)
Публикувано01.04.02 20:18



Jennfer Lopez:

"Смятам Мадона за бездарна певица,тя не може да пее.Освен това мисля,че тя и Гуинет Полтроу са най-лошите актриси в цял Холивуд.Мисля,че се справям по-добре и от двете."


.........................


Тук просто не мога да се сдържа.Това е цитат от едно от първите интервюта на жената-задник,още преди да "пропее" публично.За кой по дяволите се мисли този гаден безформен бизон?!Безкрайно мразя тази надута и най-ве4е БЕЗДАРНА тъпа крава.Сега сигурно си гризе ноктаците по повод Оскара на Гуини и по повод Златната Малинка , която и беше присъдена в категория "Участие в най-досаден филм".Пък и съм убеден,че ако някой някога все пак успее да чуе това добиче да пее на живо,със сигурност ще си
помисли,че пее с гъза си.

...................................



Може би би трябвало да се чувстваме горди от статута,който придобива "Ray Of Light".След като критиката единодушно реши,че "Fever" e "Ray Of Light"-a
на Кайли , сега се задава "Ray Of Light"-a на George Michael.Bнимание:скоро очаквайте и "Ray Of Light"-a на Sheryl Crow....



Тема Celineнови [re: Bobby]  
Автор nik (exboytoy)
Публикувано01.04.02 23:38



''I'm very competitive,'' she asserts. ''I would go to the Olympics if I could. I'm a fighter. But I'm competing with myself and nobody else. I'm not better than Mariah or Whitney or Madonna or Alicia Keys. There's a place for all of us.''

Instead of spring- it's always winter



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.