Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:05 03.06.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пулт управление ?нови  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано11.02.16 16:35



Като на крановете портални,или телферите.

Правя нещо си,и искам да го управлявам с джойстик. Да кажем че е нещо за вдигане и спускане.Трябва джойстикът да има два вида свободи-Да кажем леко го натиснеш надолу,- дава контакт на реле,ако го пуснеш се връща в нулево,неутрално положение,но ако го отклониш още малко остава перманентно в тази позиция,тоест релето остава включено постоянно.

Има ли нещо такова готово ?



Тема Re: Пулт управление ?нови [re: tirtirlin]  
Автор coffeemate ()
Публикувано11.02.16 21:10



попитай ги учтиво- ако те нямат- никой няма





А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Пулт управление ?нови [re: coffeemate]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано12.02.16 15:20



Намерих друго.Краен изключвател,ама нещо за въже,с авариен бутон,и някво лостче.Чисто ново,ама от "тошовите" запаси още. А тва с джойстика го измислих,ако го няма,ще го направя.Еластична пластина,берилиев бронз,натиска насам едно "шау/бау" натам натиска друго.Малко като натиснеш още,се включва съчма,фиксатор и застопорява.Ноо съм отворен, имам едно генийче работи при мен,той ще го направи,че мен ме мързи.Обаче онова ще го купя,евтино е,единствено,ще го отворя.

Тия Тиисен, съм им продавал стари кораби, грузински,от подялбата на СССР , трийсе кораба,и една подводница бонус,но тя беше потънала,не ми се вадеше.
Грузинките са с косми по краката,и с наболи мустачки,до една приличат на Сталин,ше кажеш че всички са братовчеди там





Тема Re: Пулт управление ?нови [re: tirtirlin]  
Автор coffeemate ()
Публикувано12.02.16 19:40



абе бях сигурна, че си чувал за круп, но рекох да се направя на веща. нищо не разбирам



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Пулт управление ?нови [re: tirtirlin]  
Автор hidrazin4o (ветеран)
Публикувано12.02.16 23:16



Аааа... Подводницата още ли е налична?
По спомен май беше полупотънала.
Колко ще струва да я извадиш?



Тема Re: Пулт управление ?нови [re: coffeemate]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано13.02.16 13:57



Ето го ! Ей тва купих ! Ново ! Единствено ! Желтичко ! Свежичко ! Красотничко !
Има синя ръчка,и оченце,вътре гледкаш некви нещица.
Тоя пич има много джаджи, сърби ме портофела мене.Има едно,всъщност три, двеста лева иска,ма тва струва над хиляда,ще му кажа сто и петдесет ! Да ама той ще каже сто и осемдесет, и пак ще се мина десет лева и ще дам сто и шейсе.
А това е само двайсе ! Металницко,солидна изработка,в космоса политам с това.







Тема Re: Пулт управление ?нови [re: tirtirlin]  
Автор coffeemate ()
Публикувано13.02.16 15:33



Остава и да те слуша. Добре изглежда, със здраве да си го ползваш!

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Пулт управление ?нови [re: coffeemate]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано13.02.16 19:32



Купих го интуитивно, после го проучих. Точно ми трябва ! Точно двайсе пъти по скъпо струва,ако го използваш обаче се изплаща стотици пъти. Разчувствах се,купих си водка "Собиески" по случая, отива ми таз водка !



Тема Re: Пулт управление ?нови [re: hidrazin4o]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано13.02.16 19:37



Излъгах, признавам си !Не се удържам да излъжа, ако това поне малко е възможно, Между другото, тоз форум го създадоха по мои вопли.



Тема Re: Пулт управление ?нови [re: tirtirlin]  
Автор coffeemate ()
Публикувано13.02.16 20:22



чак и аз се разчувствах, боже... едни рибари, жичкаджии из тез клубове. кефите. къде ги тея жени да се разчувстват над гоблени, над плетки!



да сте живи и здрави, момчета!

наздраве!

А хитростта е ума на глупака.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.