Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:02 01.05.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Други подобни клубове?нови  
Автор Sargonlll ()
Публикувано11.01.12 08:52



Тук доста опустя. То, по принцип темата не е много вървежна в България към момента. Препоръчайте други форуми, където се обсъждат проблеми от машиностроенето!



Тема Re: Други подобни клубове?нови [re: Sargonlll]  
Автор sek.1 (новак)
Публикувано11.01.12 14:10



http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=30 Тука в Офроуд България можеш да получиш компетентни отговори на много от въпросите които имаш . Доста сериозен инженерен екип има в този форум . http://www.offroad-bulgaria.com/index.php



Тема Re: Други подобни клубове?нови [re: Sargonlll]  
Автор dragon OO7 (Змей горянин)
Публикувано11.01.12 19:00



Ти направи въртележката и се появи

.
Но относно други клубове - машиностроителите в БГ не си губят времето по клубове. Някъде по другите сайтове съм виждал дискусии, но едва ли са сериозни. Има фирми за консултации, може да наемеш специалист, все такива работи. НЯкъде има научни публикации свободно за сваляне, другаде - се заплаща 25 USD.

Поздрави


Тема Re: Други подобни клубове?нови [re: dragon OO7]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано12.01.12 12:59



моето впечатление е, че машиностроителите "разговарят" по телефон. нета е за обмен на файлове. та неги търси по форуми. още по-малко по клубове



Тема Re: Други подобни клубове?нови [re: dragon OO7]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано12.01.12 18:38



В момента имам свободен достъп до базата на

. Само че, много от нещата, които ме интересуват, трудно се намират в статии. Въобще, обикновено съвременните статии са написани много повърхностно и имат доста тъмни моменти в тях. Аз също пиша статии, моите не са изключение.

Що се отнася до специалистите, не знам дали в България има такива в областта на машиностроенето. Ако са останали, са все възрастни хора и вече са позабравили това-онова.



Тема Re: Други подобни клубове?нови [re: ha!]  
Автор dragon OO7 (Змей горянин)
Публикувано12.01.12 21:00



Може би си прав, но все пак има интересни неща. Например, в ютуб. Виждал съм доста интересни филмчета там. А вариантът - "Каквото ти трябва да го намериш някъде в интернет" трудно може да се реализира.

Поздрави




Тема един съветнови [re: Sargonlll]  
Автор dragon OO7 (Змей горянин)
Публикувано12.01.12 21:03



Това което ти трябва го напиши. Статиите могат да ти служат само за литературна справка. А до колкото разбирам, имаш и възможност за реализиране, включително и за наблюдение на резултатите.

Поздрави




Тема Re: Други подобни клубове?нови [re: Sargonlll]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано12.01.12 22:28



мисълта ми
какво да обсъждаш, машиностроенето ни е на парче
китай
политика
теб какво те занимава



Тема Re: Други подобни клубове? [re: ha!]  
Автор resistor (25 Ohms)
Публикувано16.01.12 15:56



Може да разгледате нашият ютуб канал:
http://www.youtube.com/user/McadBG
Канала ни е нов, но всяка седмица ще добавяме ново клипче, като сме отворени към препоръки от потребители относно тематиката не демонстрациите.
В момента подготвяме и форум, но той ще засяга основно продукти на Аутодеск за машиностроене.
forum.mcad-bg.com

Astra F C16NZ Caravan.


Тема Re: опустя,нови [re: Sargonlll]  
Автор P9912 (все ми е тя)
Публикувано18.01.12 17:03



защото го направиха да се пише само логнат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.