Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:15 16.04.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
*Кратък преглед

Тема щос глава и ел.схема за фу 251нови  
Автор niki7586 (непознат )
Публикувано04.01.11 18:54



От доста време търся да закупя щос глава за фу 251.Някой има ли информация от къде мога да намеря?

Трябва ми и ел.схема за същия модел или подобна, ако някой може да ми помогне да ми изпрати e-mail : nikiyacht@abv.bg

Предварително благодаря





Тема Re: щос глава и ел.схема за фу 251нови [re: niki7586]  
Автор sek.1 (новак)
Публикувано05.01.11 07:29



Трудна работа е тая оригинална щос глава един приятел си търси вече 2 години и още не е намерил. Евентуално в завода производител . Чувал съм че слагат от ТОЗ ама на живо не съм виждал. Ще ти пратя целия технически паспорт на ФУ 321 тя е уголемен варянт на 251 . По принцип е възможно ел схемите да се различават малко за това ел схемата на всяка българска машина е залепена от вътрешната страна на вратата на ел. таблото на ецвана алучиниева табела.



Тема Re: щос глава и ел.схема за фу 251нови [re: sek.1]  
Автор niki7586 (непознат )
Публикувано05.01.11 17:28



Ще ти бъда благодаренда ми пратиш тех.документация за подобна фреза, понеже на тази всичко и е отлепено и няма никакви схеми.

Проверих за щос глава в завод Арсенал ,но цената се доближава до щос машина на старо.



Тема Re: щос глава и ел.схема за фу 251нови [re: niki7586]  
Автор sek.1 (новак)
Публикувано06.01.11 06:52



Трябва да си получил вече техническия паспорт. Колко пари ти обявиха от Арсенал за щос главата ?



Тема Re: щос глава и ел.схема за фу 251нови [re: sek.1]  
Автор niki7586 (непознат )
Публикувано10.01.11 21:12



Много ти благодаря за документацията,ще ми свърши добра работа. В Арсенал цената за нова щос глава при запитване през 2009 г. беше около 2500 лв.





Тема Re: щос глава и ел.схема за фу 251нови [re: niki7586]  
Автор sek.1 (новак)
Публикувано12.01.11 07:57



Тия от Арсенал са луди за връзване . Тия дни трябва да ми върнат и техничиския паспорт заедно с голямия каталог за резервните части на ФУ 251 че го бях дал на един приятел преди години.



Тема Re: щос глава и ел.схема за фу 251 [re: sek.1]  
Автор niki7586 (непознат )
Публикувано14.01.11 21:20



Не само тези от"Арсенал" не са в час.Преди време намерих една щос глава за фу 251 на старо (изнесена от завод) доста запазена но и търсеха цена 1700 лв.,нито лев по малко.Наскоро намерих и купих неупотребявана щос глава за "ТОS" незнам от какъв модел,но смятам да пробвам да я пригодя.Купих я от един пич от Монтана за 200 лв.,дори ми я докара до София казва се Емо и имал всякакви части,машини и какво ли не.Същия Емо ми каза,че оригинална Щос глава се намирала много рядко и цената и щяла да бъде голяма.Не съм се отказал да търся защото по добро от оригинала няма,но не и на безумно висока цена.Ако проявяваш интерес какво има при Емо мога да ти пратя тел.



Тема Re: щос глава и ел.схема за фу 251нови [re: niki7586]  
Автор Tити. (WIZ-о ТРЕПАЧ!)
Публикувано16.01.11 15:18



Очаквам произведен от теб нов модел щос глава на цена 100 кинта. от сега поричвам 3 броя, дай сметка за аванс.



Тема Re: щос глава и ел.схема за фу 251нови [re: niki7586]  
Автор sek.1 (новак)
Публикувано17.01.11 07:36



Щос главите за българските фрези са рядкост защото са извън серийното оборудване на машината . Поръчвани са отделно нещо като екстра. При ТОЗ ; Чепел и доста други марки си влизат в стандартното оборудване и за това много по лесно се намират.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.