Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 06.05.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема шприц-дозатор за знаещинови  
Автор alekc (непознат)
Публикувано24.09.10 21:42



здравеите някои знае ли как мога да си направя шприц-дозатор за шоколат
защото трябва да се подържа определена температура зада не замръзва



Тема Re: шприц-дозатор за знаещинови [re: alekc]  
Автор wiz (змей)
Публикувано26.09.10 14:19



ми кво толкова слагаш терморегулатор според бюджета

започватот няколко лв правени за боилер или печка

no pain, no gain


Тема Re: шприц-дозатор за знаещинови [re: alekc]  
Автор stoilmishev (непознат )
Публикувано26.09.10 15:38



Alekc, искам да взема отношение към проблема ти, но съм разочарован от начина ти на писане (граматически) и неспособността ти да формулираш правилно въпроса. "Шоколата" може да се дозира по тегло или по обем,а в същото време пишеш за терморегулиране. Де изясни си какво ти трябва!



Тема Re: шприц-дозатор за знаещинови [re: stoilmishev]  
Автор alekc (непознат)
Публикувано26.09.10 20:16



да имам правописни грешки но правописа никога не ми е бил добрата страна
а по въпроса трябва ми дозатор на шоколад за малки дози за обем е по добрия
вариянт ,а терморегулирането ми трябва защо дозата ми трябва да е от растопен
шоколад



Тема Re: шприц-дозатор за знаещинови [re: wiz]  
Автор Tити. (WIZ-о ТРЕПАЧ!)
Публикувано26.09.10 22:47



Нямаш и понятие от подобни работи, не се намесвай,дето не ти е работа.

В случая Бай Ганьо, намиране на приятелка и електронно правителство с неправилно изградена защита на електронния подпис, нямат място.
Отдай се на създаване на ябълков оцет от сливи и кьопоолу от магарешки бодил (за стимулиране на либидото), там ти е силата.



Тема Re: шприц-дозатор за знаещи [re: Tити.]  
Автор wiz (змей)
Публикувано27.09.10 09:23



ха тити пак глупости, я не се прави на интересен с нови неадекватни коментари

ако не му се дават пари сигурно може и сам или с помощта на приятел да навие нагревател около малка тенжера с голям кран и да му постави терморегулатор от боилер/печка, ако намери и някои да му провери ел схемата и проблема му е решен

продават се такива изолирани нагреватели за няколко десетки лв а и терморегулатори има за по няколко лв

а за другите ти бисери само може да се смея:
"електронно правителство с неправилно изградена защита"
тва са поредните фантазии от болния ти мозък, не опитвай да казваш мнение за нещо което не разбираш щото излизат пълни глупости, за електронното правителство темата беше че има много случай в които по лека защита е напълно достатъчна, ама къде такива неща може да разбере някои бай ганьо като теб дето сигурно разписанието на влаковете не можеш да разбереш като от филма за бай ганьо

както вече писах няколко пъти потърси специализирана помощ докато е време, показах кои и как може да ти помогне, не си губи времето тук да пишеш глупости

no pain, no gain


Тема Re: шприц-дозатор за знаещинови [re: wiz]  
Автор Tити. (WIZ-о ТРЕПАЧ!)
Публикувано27.09.10 10:41



Оставям на страна простотиите ,които пишеш редовно, защото ако започна да ти отговарям ,след 2 поста сълзите ти протичат...

може да си помогнеш и по другия ти перманентен проблем.
Ама няма как да ти се помогне за липсата на познания в тази област.
Много ми се иска да видя физиономията на клиента ,който си е поръчал такава машина, при вида на тенджера ,опасана с нагревател навит около нея и бозаджийски кран на дъното (вероятно?). Пропуснал си важната подробност - какъв да е - китайски, български...?А тенджерата да е по- евтинка - от вторични суровини ли да е?
И понеже не очаквай да се впусна в дискусия , да ти напомня, че ново изречение започва с главна буква, и завършва с точка. Има и препинателни знаци (като запетая поне),които се поставят така, че четящ кашата ти от думи , да разбира поне в общи линии за какво става дума.
За използването на "Й" съм те консултирал няколко пъти безплатно - от тук нататък само срещу пари.



Тема Re: шприц-дозатор за знаещинови [re: Tити.]  
Автор wiz (змей)
Публикувано27.09.10 10:47



ха тити пак ме разсмиваш с неадекватни коментари

не става дума за клиент и свършена работа за него а за нещо което може да направи сам с подръчни материали за минимална цена, забележи има разликата

ясно е че за клиент може да се направи съд от неръждаема ламарина 18/10 с автоматичен кран от същия материал и електроннен терморегулатор, даже може да е с електронно управление като се свърже с комп и да е част от поточна линия, ама този случай едва ли е такъв

айде пробвай поне малко да мислиш преди да пишеш

no pain, no gain


Тема Re: шприц-дозатор за знаещинови [re: alekc]  
Автор roum ()
Публикувано27.09.10 22:40



Аз знам




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.