Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:18 19.05.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Някой със струг и нужда от 20 лева?нови  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано22.06.09 09:33



Трябват ми 4 ринга за джанти 72.6 външен на 67.1 вътрешен. Задължително метални, че пластмасовите се деформират от температурата и като краен ефект изкарват 3 сваляния на джантите. Материалът от изпълнителя. Трябва тръба с външен диаметър 80+ мм. Чертеж ще представя веднага щом се яви желаещ да ги прави. Общата дебелина на един ринг е 14 милиметра. Т.е., 4 броя да кажем по 15 е 60 и по 5 за отрязването, още 20 и да се захване 30 ... и малко запас, демек, тръбата която трябва да я има в наличност да е приблизително 120 и нагоре милиметра. Материал ... черно ... без особени изисквания към качествата. Самият ринг, след затягане на джантата, носи само себе си.


Забравих да уточня. Тръбата може и да е шевна. Все едно, ще се среже на едно място.
Мненията за цената, къф съм тъп и т.н., ще помоля да бъдат поствани в специалната тема в раздела.

Причината да се явявам с тази молба е липсата на подходящ материал на първо четене и липсата на достатъчно голям струг при мен или в достъпната околия. Има решение и с двете, но е свързано със "залагане", а в момента, точно това най-малко ми се иска да правя.

Редактирано от Bakлин Xpиcтoв на 22.06.09 09:37.



Тема Re: Някой със струг и нужда от 20 лева?нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор rozi7 (непознат )
Публикувано22.06.09 16:45



Къде сте и къде е достъпната околия?



Тема Re: Някой със струг и нужда от 20 лева?нови [re: rozi7]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано22.06.09 18:30



Козлодуй. Околията са познатите от тук до Враца. Алтернативата е атомното сърце на родината.

В случая това е без значение. Правя чертеж който пращам по мейла. Изделията се получава от мен и за моя сметка по куриер.

Т.е., изпълнението може да се извърши навсякъде в България.

Между другото, ако задачата бъде извършена успешно, мога да споделя това по няколко автомобилни форума и да се обръщат и други към Вас. Естествено, ако Вие желаете това. Цените за другите клиенти си ги определяте Вие. За конкретния случай, толкова съм склонен да заделя.



Тема Re: Някой със струг и нужда от 20 лева?нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор rozi7 (непознат )
Публикувано23.06.09 12:48



Радомир
rozelina_77@abv.bg



Тема Re: Някой със струг и нужда от 20 лева?нови [re: rozi7]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано30.06.09 14:30



Благодаря. Извинявам се за закъснението. Бях на почивка без интернет. Ще подготвя чертежа и ще Ви го изпратя на мейла.



Тема Re: Някой със струг и нужда от 20 лева?нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор pavlo555 (ma6inata)
Публикувано01.07.09 11:14



Наскоро правих същите тези втулки на един приятел,понеже си взе джанти.Но понеже джантите бяха ползвани и явно отвора им беше малко изкривен доста си играхме докато ги нагодим и ги напасвахме на място,все пак се получи доста добре.Неговите ги направихме от алуминий на прът фи 80 май беше....Ако имаш нужда пиши и на мен,само дето съм в Пловдив,ако това не те притеснява. pavlov1@abv.bg

ТУРЦИТЕ ВЪН ОТ ЛАУТА!!!


Тема Re: Някой със струг и нужда от 20 лева?нови [re: pavlo555]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано01.07.09 14:49



Изпратил съм файловете и на двамата. Пишете тук или на мейла ако сте съгласни да ги направите. На мен ми трябва един комплект, но и два ще им намеря място.



Тема Re: Някой със струг и нужда от 20 лева? [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор rozi7 (непознат )
Публикувано02.07.09 16:30



Пръстените Ви са готови. Какво правим нататък...



Тема Re: Някой със струг и нужда от 20 лева?нови [re: rozi7]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано03.07.09 00:30



Изпращаме ги с наложен платеж по Спиди или Еконт. За сметка на получателя.
град Козлодуй, Ваклин Христов, 0887000332, ДО ПОИСКВАНЕ.

За Спиди ще трябва да имате договор за да ползвате услугата за наложен платеж. Вероятно имате. За Еконт е свободно. При условие, че за Вас е без разлика с кой куриер ще ги изпратите, аз бих предпочел Спиди.



Тема Re: Някой със струг и нужда от 20 лева?нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор rozi7 (непознат )
Публикувано03.07.09 15:44



Очаквайте ги с Еконт




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.