Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:42 24.06.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Бойно поле и място за ИДИОТИЗМИнови  
Автор Бopиcoв_Бopиcлaв (непознат)
Публикувано11.06.09 18:16



Тази тема е специален подарък за всички онези (няма да цитирам имена) дето НАСИРАТ абсолютно всяка една тема с безсмислените си спамове. Няма да се обидя ако ме НАСЕРЕТЕ и мен - тук е правилното място!

Да откриеш топлата вода, не значи да си купиш бойлер !!!


Тема приятно писане без меннови [re: Бopиcoв_Бopиcлaв]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано11.06.09 18:35



сигурно един от тези за които мислиш съм аз

смятам че тва за което пиша в повечето случай носи полза и само тук там случайно може да се случи да изглежда като спам

така че тази тема я отстъпвам на теб и на други като теб които се оценяват както си писал

приятно писане без мен

No pain, no gain


Тема Re: приятно писане без меннови [re: wiz]  
Автор Бopиcoв_Бopиcлaв (непознат)
Публикувано11.06.09 18:49



Какво ти става, бе човек?!? Нищо не съм казал за тебе, ама нали знаеш, че "гузен негонен бяга".

Да откриеш топлата вода, не значи да си купиш бойлер !!!


Тема Re: приятно писане без меннови [re: Бopиcoв_Бopиcлaв]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано11.06.09 18:51



ми не

тази тема е идея на тити/т8/... които опитва усърдно да ми препише недостатъците си

и за да съм сигурен че е напълно ясно за какво става дума писах по горе, аиде приятно писане без мен

No pain, no gain


Тема Re: приятно писане без мен [re: wiz]  
Автор Бopиcoв_Бopиcлaв (непознат)
Публикувано11.06.09 19:06



Не Ви знам взаимоотношенията но не е приятно когато се опитвам да чета отговорите на някой въпрос да ми излизат едни и същи заядничества. Виждам че специално ти пишеш и смислени отговори, но докато не се появи някой с който да спорите, кой, кой е. Затова вместо да спорите и да се обиждате в темите на хората го правете Тук!

Да откриеш топлата вода, не значи да си купиш бойлер !!!


Тема Re: приятно писане без меннови [re: Бopиcoв_Бopиcлaв]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано11.06.09 19:58



ми този които опитва да си пробута глупостите е тити/т8
кво да го оставя да се прави ли?
тва което трябва в случая е клуба да има модератор и да му спре достъпа
така се прави в другите клубове
ама като няма модератор поне трябва да му обясня как стоят нещата

може да пишеш на админа на дира да ти дадат права за модератор и да му спреш ip адреса че да не цапа темите, може да има повече от 1 ip адрес ако пише от работата си и от тях

No pain, no gain


Тема Re: приятно писане без меннови [re: wiz]  
АвторTити (Нерегистриран)
Публикувано11.06.09 21:28



Ти още не си ли ставал от компа ? Ще се поболееш. Посъветвах те да излезеш с приятели.

А сега, млади отворко, без този път да говориш за огледала и отражения, че много взе да се повтаряш ,кажи какво точно искаш? Виждам че си много бос по всички теми дето се намесваш, явно не разбираш от техника, в частност от машиностроене. Кажи какъв проблем имаш? Ако чакаш да кажа аз "ЕВАЛЛА, много разбира"...( за другите не занам) , няма как да стане . Съвети като - пиши имейл, ползвай гугъл ( а интересно защо пък не яху) не са съвети.

Или (това преди няколко дни ме уби!) "...да пишеш майли на фирми които произвеждат, може да ти датат насоки...." - хахаха! Ти писал ли си такива "МАЙЛИ" ? И кво ти отговориха?...

И понеже е тема за идиотизмиТЕ и идиотите - цитат от писмо до Кенаметал (може и до Валтер, ама там заместваш с wap):

Г-да, любезно ви моля за вашия съвет , как да постигна качеството на вашето ново покритие КР25 в условията на български гараж, с краден ток и наводнен канал, като целта ми е да постигна предимно цвета , който да трае поне докато си прибера парите от клиента....


Отговор: .... май няма!


Даването на съвети и намеса от некомпетентни - ТОВА МЕН МЕ ДРАЗНИ ! А ти определено си такъв.



Тема Re: приятно писане без меннови [re: Tити]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано11.06.09 22:11



пак пропускаш някои неща, като за теб пак ще напиша

ставам, излизам, виждам се и пак сядам, кво толкова

писах няколко пъти какво търся в случая: събирам информация до колко може тази идея която имам да ми донесе полза, мога даже да почерпя за помощта които помогна

разбирам някои области от техниката колкото и да не ти се вярва и където мога помагам по малко щото имам добро сърце а не си търся оправдания да пиша глупости като теб

тва да трябва няколко дни четеж да доиде когато става за няколко мин през нета, да се смята фтп-то за нещо невероятно когато сигурно е елементарно и за ученици от гимназиите, да не се ползва емайл а да вместо тва да се искат смешните бележки на дира и други такива бисери са безценна илюстрация на техническите ти умения които според теб са на такова ниво че няма какво да се подобри

надявам се че ти обясних този път ясно щото повече ми се пише

просто като моите коментари не са ти по вкуса не им обръщай внимание, не са всички еднакви ама не е твоя работа да казваш на някои какъв е и какво да прави

в случая написа подробни самопризнания какъв си



No pain, no gain

Тема Re: +++нови [re: wiz]  
Автортитити (Нерегистриран)
Публикувано11.06.09 22:44



тва да трябва няколко дни четеж да доиде когато става за няколко мин през нета, да се смята фтп-то за нещо невероятно когато сигурно е елементарно и за ученици от гимназиите, да не се ползва емайл а да вместо тва да се искат смешните бележки на дира и други такива бисери са безценна илюстрация на техническите ти умения които според теб са на такова ниво че няма какво да се подобри

Ти прочете ли какво си написал? Я пак! Какво точно разбра от камарата думи... ХА! Гимназии си написал вярно!Ей ти повод да черпиш щом си мераклия -научи нещо благодарение на мен. Явно жокера помага.

Та да си дойдем на думата: какви "фтп-то"... какви "да се искат смешните бележки на дира"... Какъв е тоз мерак с туй фтп , какви бележки искаш да ми пишеш... чертеж не си спомнял да съм ти искал някога по никакъв повод- ти и не можеш да го направиш.


И в края пак да те питам - въпреки, че не знаеш какво точно искаш- напъни се и кажи ! Комплекси ли избиваш?...
Правиш кардинална грешка ако си си поставил цел да се заяждаш с мен, защото издишаш отвсякъде , вече и словореда ти се е объркал тотално, и пишеш предимно глупости, които повтаряш от доста време... Виж от 3756-те си поста от вчера до сега , има ли два различни!!!



Тема Re: +++нови [re: титити]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано11.06.09 22:58



1. тва да трябва няколко дни четеж да доиде когато става за няколко мин през нета

имаше такъв коментар и аз нямаше как да не обясня че през нета картинки и чертежи се пращат за минути а не за дни

2. да се смята фтп-то за нещо невероятно когато сигурно е елементарно и за ученици от гимназиите

след като обясних за чертежа ти се заяде за ftp все едно било нещо невероятно а то всъщност е елементарно


3. да не се ползва емайл а вместо тва да се искат смешните бележки на дира

имаше такъв коментар днес не от теб


това е обобщение на моето впечатление:и други такива бисери са безценна илюстрация на техническите ти умения които според теб са на такова ниво че няма какво да се подобри


как се пишат гимназии знам отдавна ама ти явно отдавна живееш в някакви илюзии за величие

може да са в някоя тясна област ама като цяло твоите претенции са смешни

сега вече разбра ли?



No pain, no gain

Редактирано от wiz на 11.06.09 23:49.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.