Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:51 06.06.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Изгодно алуминиеви плочи!!!нови [re: wiz]  
Авторstevabg.com (Нерегистриран)
Публикувано11.06.09 08:40



eeeeeeee
Нали се уговорихме Г-не!
Това според мен е най-малкото липса на професионализъм.
Отказвам да се занимавам повече.Идете в някой цех,защото явно този форум не е мястото.Казах!



Тема Re: Изгодно алуминиеви плочи!!!нови [re: stevabg.com]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано11.06.09 08:49



ми въобще не разбирам за какъв професионализъм може да се говори

все едно да се очаква продавач или собственик на магазин да разбира всичко което продава: телевизори, кафемелачки, коли и т.н.

не е ли очевидно че е нормално продавача в магазина да разбира само основните неща които го засягат?

ама както кажете не искам да излиза като спам или че настоявам, като имам повече време ще мина през някои цех да питам

No pain, no gain


Тема Re: Изгодно алуминиеви плочи!!!нови [re: stevabg.com]  
Автор roum ()
Публикувано11.06.09 14:08



Ст 20 тр. 83х13 1 метър (за сега) може и 85х14 87х15 89х16 и т.н.
Регестрирай го това име най-накрая че да ти пускам запитванията на лични че тука е доста пренаселено с многознайковци.



Редактирано от roum на 11.06.09 14:10.



Тема на сайта има емайлнови [re: roum]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано11.06.09 15:25



на сайта има емайл на които може да му пишеш

ха "тука е доста пренаселено с многознайковци", май навсякъде в бг е така и за тва бг е най бедната страна в ес

No pain, no gain


Тема Re: на сайта има емайлнови [re: wiz]  
Автор roum ()
Публикувано11.06.09 16:14



Младежо, върви на училище или си играй на водни дракончета.
Знам как да намеря всяка информация която ми трябва, не ми трябва твоя съвет. Със Стева сме работили и зная, че тази тръба я няма но може да я намери ако поиска. Ако каже че я е намерил аз лично ще му звънна. Имам му GSM-a.
Съжалявам младеж, мога да ти направя исканото от теб, но няма да го направя, защото смятам че си неплатежоспособен. Върти ти идея за която даже незнаеш как да попиташ.




Тема Re: на сайта има емайлнови [re: roum]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано11.06.09 16:27



ако наистина знаеше щеше да си му писал емайл вместо да мислиш за бележки, щото емайла е същото като бележките само че доста по стабилно

май ме бъркаш с някои, значи аз идеи имам много, в случая конкретно ми трябва информация за тази идея до колко е реализируема и до колко може да ми донесе полза

по добре да напишеш какво е необходимо да направя за да не ме смяташ за неплатежоспособен и как очакваш да питам

No pain, no gain


Тема Re: Изгодно алуминиеви плочи!!!нови [re: wiz]  
Авторнaблюдaтeлeн (Нерегистриран)
Публикувано12.06.09 11:28



Wiz
Ти си една малка и бедна душица.
Мишоче безделно-ДЕРЗАЙ



Тема Re: Изгодно алуминиеви плочи!!!нови [re: stevabg.com]  
Автор cecoplast (непознат )
Публикувано04.02.11 13:13



Търся 2 алуминиеви плочи 300х300х25



Тема Re: Изгодно алуминиеви плочи!!!нови [re: stevabg.com]  
Автор waldlen (непознат )
Публикувано17.11.11 16:17



tezi tuka samo si pravqt luda reklama bez da davat cenite na tova deto go reklamirat...kak iskat da se prodade? a kupova4 vinagi se namira:(((( kupuvaite hora:))))))





Тема Re: Изгодно алуминиеви плочи!!!нови [re: waldlen]  
Автор wiz (змей)
Публикувано18.11.11 21:02



а на мен ми изглежда съмнително че от време на време се дига тази тема с болните изяви на тити

пo paiп, no gaiп



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.