Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:06 12.06.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся СУ 400/1500  
Автор Vladimir Pavlov (непознат )
Публикувано27.04.09 15:42



Търся да закупя струг универсален с диаметър на обработка 400мм и работен размер 1500мм, на цена около 3000 лв. без ДДС. 0888/ 286 - 047.



Тема Re: Търся СУ 400/1500нови [re: Vladimir Pavlov]  
Автор fiata (непознат )
Публикувано27.04.09 19:29



имам "Красний пролетарии" от 1945г.Изключително подходящ за майстор като теб.За 3500 е твой !



Тема Re: Търся СУ 400/1500нови [re: fiata]  
Автор Vladimir Pavlov (непознат )
Публикувано14.05.09 09:37



Не искам да се заяждам колега, но при положение че нов струва около 20 000 лв.
какво те кара да мислиш, че 25-30 годишна машина може да струва 30% от тази сума или както ти си обявил в една обява 7800лв за с11мт на 2000мм и моля те не ми развивай теории как не е работено с него 30 години. Между другото дори наистина да не е работено той няма как да струва толкова, личен пример ще ти дам даже - преди 5 години си купих абкант и гилотина за 120 000 лв, миналата година поради конюктурата на пазара можех да ги продам за 30-35% от стойноста им като нови, а в момента на старо желязо ще им взема повече (дано да не се наложи да ги продавам, че е лошо), но друга ми е мисълта недей да искаш такива нереални цени за машина с която някой, който и да е той ще я вземе, ще работи с нея, ако му е необходимо и има желание ще я възтанови в някаква степен и ще трябва да си я изплати. Че чак и печалба е нормално да му донесе. Като цяло смятам, че подобни нереално високи цени са проява на неуважение към труда на хората.



Тема Re: Търся СУ 400/1500нови [re: Vladimir Pavlov]  
Автор 3XL (чалнат)
Публикувано14.05.09 12:01



Колега, понеже и за търся но нов струг,коя фабрика продава нов за 20000 лв? никъде не са обявени цени на известните ми в Бг заводи, а питания по телефона стават в писмен вид, което не ми се прави...Единствено ЗММ Металик имат цени с ДДС обявени в сайта им. И там видях

, което за машина по сложност и вложен труд за изработката и говори , че такова нещо - 20к за струг - няма май.



Тема Re: Търся СУ 400/1500нови [re: Vladimir Pavlov]  
Автор sek.1 (непознат)
Публикувано14.05.09 21:12



0899 565 721 ; 0898 822 291 търсиш Арсен или Едуард който вдигне това са двама братя арменци които се занимават с търговия с всякъкви металорежещи инструменти и продават на много добри цени по принцип се намират в Самоков. Те намериха на мой приятел много запазен струг С 11 МВ за 3 000 лева. За мене лично цена над 4 000 лева за стар струг при сегашните цени на услугите с този тип машина е нереална. С малко кит и зелена боя мога да направя всеки струг почти нов поне докато не го пуснеш .




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.