Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 30.06.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: до Koftiнови [re: Kofti]  
АвторLeam (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 11:48



Kofti, я вместо да се пениш тука, вземи разкажи какви CNC-та имаш, и ако да, приемаш ли единични поръчки за изработка на детайли от плоча дурал 7075 по готов векторен файл



Тема Re: в телефона има доста тарикати?нови [re: wiz]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано18.12.08 12:16



Ти опредекено не си добре с главата. Никога и никъде не съм говорил анонимно. Нали, ако аз пускам обява, някой ще поиска да разговаряме, да види нещата и т.н.? И аз какво? Да му пелтеча? Светът нещо се побърква. Похарчихте си стотинкаша, защото така било правилно и сега ви остана едната гола злоба.
Коментирайте си, ама не ме вкарвайте в посредствените си театрални постановки.



Тема Re: в телефона има доста тарикати?нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано18.12.08 12:46



ми като че ли ти пишеш най много за тва предположих че си ти
и да не си все едно

идеята е ясна - добре е да се сглобят частите, да се проверят и да се продава работеща машинка, цената тогава сигурно ще е двоина



No pain, no gain

Тема Re: в телефона има доста тарикати?нови [re: wiz]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано18.12.08 15:09



Аха. Ти си, не си ти, се си е тоя. Ама да обясниш как трябва да се свържем с официалния представител на нам к'во си, да се кихнат кинти, щото така требе и други от този род - винаги си ти.

Айде маанете ма да си умра спокойно... Тука повече нема 'а пишем, да се не заблуждавате кога съм аз и кога не съм аз. Оставяме място за питащите с пари и отговарящите за пари. Една дискусия ще имаа ... бимумамата



Тема Re: в телефона има доста тарикати?нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор wiz (100 тонa змей)
Публикувано18.12.08 16:54



хаиде хаиде не увъртай

за което трябваше да обясня няма толкова значение кои е писал темата



No pain, no gain


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.