Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 18.04.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Винтов крик?нови [re: cтyдeнт]  
Автор roum (приятел)
Публикувано01.12.08 18:30



Брато не е редно да допускаш подобни индивиди да ти изядат хляба, първо помисли че тази жена след време може да ти е началник, вместо ти да си на нейно място!!! Ако имаше реален проблем да го решиш, а сега като го направиш ще вземеш някой лев а после ... разни преписвачи и зубрачи ще ти изядът хляба, повярвай така е. По ника ти съдя че още си на вълна " всеки лев е далавера" независимо как. Помогни на тези дето ще разберат какво им казваш, а не на тези дето на ти парите и срещу тях искам поне четворка.




Тема Re: .......?нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор roum (приятел)
Публикувано01.12.08 18:31



Е най - сетне да се съгласиш с мен

въпреки теорията ти за взаимопомощ





Тема До roumнови [re: roum]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 18:37



Ти ще престанеш ли да се заяждаш?Аз,че няма да взема хляба на никой от вас,няма.И това по простата причина че съм гл. счетоводител и нямам намерение да уча някаква техническа наука.Просто се опитвам да помогна на близък,който за твое успокоение също няма да ти вземе хляба.



Тема Re: Винтов крик?нови [re: roum]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано01.12.08 18:39



Така или иначе, неговият шеф ще е тъпак. Затова, няма смисъл да изпада в сантиментални предубеждения. По-добре да прибере нещо, ако толкова го е закъсал.



Тема Re: Винтов крик?нови [re: Sargon lll]  
Автор roum (приятел)
Публикувано01.12.08 18:42





Е това е за помиряване


Редактирано от roum на 01.12.08 18:45.



Тема Re: До roumнови [re: Пeтя]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 18:55



Благодаря



Тема Re: Винтов крик?нови [re: roum]  
Авторcтyдeнт (Нерегистриран)
Публикувано02.12.08 12:17



Като е на зор момичето, защо да не и помогнем, хем тя доволна хема аз, с тези пари от проекта няма да забогатея (ще пийна няколко бири за нейно здраве), нека да си помагаме а не да се оплюваме... ако ви е страх от такива дето им правят дипломните и курсовите работи значи нямате никаква вяра в собствените си възможности..знам че някой ден може и шеф да ми станат ама се опитвам да не се стига до там..
Така че Петя ако искаш пиши ми на мейла и ше ти оправя проблема...



Тема Re: Винтов крик?нови [re: cтyдeнт]  
Автор roum (приятел)
Публикувано02.12.08 14:39



Въпросът е принципен не се отнася само до Петя
Ама това ще го разбереш след години и дано пак да початим само че ти няма да си признаеш че съм бил прав ( вероятно даже ника ще си смениш с майстора примерно).




Тема Re: Винтов крик?нови [re: roum]  
Авторcтyдeнт (Нерегистриран)
Публикувано05.12.08 19:00



Петя къде си , нали ти трябваше помощ, или се уплаши от специалистите тук..
А относно теб roum , това за което говориш е най - малкия проблем сега в производството...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.