Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 18.05.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема електроженнови  
АвторEnter (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 23:28



Става въпрос за Кракра 500 трифазен с ел.регулиране .При работа както си работи нормално изведнъж пуска голям ток и работата се осира .Прави го на 3-7 мин . Някой да се е збъсквал с подобен проблем и дали някой няма схема?



Тема Re: електроженнови [re: Enter]  
Авторplc (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 01:29



Колега,най добре се обърни към сервиза.Схемата няма да ти помогне,вервай ми.





Тема Re: електроженнови [re: plc]  
АвторeNTER (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 11:43



OT serviza sam na 500km zlaten ste mi izleze



Тема Re: електроженнови [re: eNTER]  
АвторPLC (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 22:40



Транспорта е най евтината част.При нас е безплатен,но това е друга тема.Извини ме,но да имаш 500 амперова машина и да се притесняваш за транспорта,малко ми е странно като знам за цената на метър шев дебело.каквато и да е цената,за ремонта се избива за отрицателно време.Освен ако не работиш професионално с машината.Ако е така продай я и си купи нещо малко.



Тема Re: електроженнови [re: PLC]  
АвторEnter (Нерегистриран)
Публикувано29.06.08 23:40



и каде ви ви е сервиза ? защото по интернет като потърсиш кракра .... няма
И завода е умрял а и сервиза ви . За доказателство кажи колко ще ми струва ремонт на платката и каква е гаранцията



Тема Re: електроженнови [re: Enter]  
Авторplc (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 19:26



Нямам нищо общо с КРА КРА.Колкото до фирмата толкова си търсил.Ако и това е тдудно,баси ,хората се чукат вече в космоса,как може.

.

Отне ми 10 секунди. http://weldm.hit.bg/proizvodstvo.html



Тема Re: електроженнови [re: eNTER]  
Автор roum (приятел)
Публикувано02.07.08 15:09



Да питам аз преди да си купиш машина не питаш ли къде е сервиза?
Аз питам и знам.
Идват разни индивиди да ме агитират за разни неща но първо питам за сервиз после за цесна и последно за отложени плащания.
Да го знаеш от мен дай добрата оферта отговаря на трите условия с да па макар и китайско да е




Тема Re: електроженнови [re: roum]  
АвторEnter (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 12:17



Тези машини са толкова стари и когато са купувани не е имало проблем тогава в България е имало само 1 производител и 99 % електрожените са били кракра .А Китай сещате се какво е било тогава.
та на въпроса :
Мажината има същия проблем след извесно мреме например с 200А минава само на 400 и по вече и резултат резак .Схема още не съм намерил . Машината не се продава



Тема Re: електроженнови [re: Enter]  
АвторЪpви (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 09:46



Ако не ти се отдава електрониката, намери някой електро-ентусиаст, и проверете спойките и активните елементи - тиристори, транзистори, диоди, и кондензаторите също. И наред да сменяте, няма да сбъркате, новите елементи са с многократно по-добри параметри при по-малки габарити. А и не са скъпи. Просто задели малко време, и изстуди малко бира за помощника-ентусиаст.
...Преди време така си отремонтирах старата (но невероятно здрава) пералня Philips, един маломощен транзистор (за 12 стотинки) се беше прецакал.... Бирата си я изпих сам.

...със здраве!
Ърви



Тема Re: електроженнови [re: Ъpви]  
Авторradi (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 01:18



Ъъъ, извинета, ама..
отдава.. не върви ли с циганка, примерно?
А електрониката - удава?
Пак се извинявам, знам, че не е място за граматика тук. Но точно тази дума е любима грешка на един познат, много отворен, и от него ми е навик да я поправям.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.