Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 28.05.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Свредло за ламарина?нови  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано27.06.08 13:28



По автотенекеджийските сайтове четох за някакви специални свредла за ламарина с някакво си там специално покритие и заточване. Някой може ли да ми даде по-подробна информация, цени и къде се купуват?



Тема Re: Свредло за ламарина?нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
АвторT. (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 14:49



В Евромаркет - същите са като за дърво /заточването/.



Тема Re: Свредло за ламарина?нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
АвторXyk (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 19:22



Като елха е: прави последователно по- големи отвори. Затиловано челно, мисля и странично. Скъпичко е: 100- 150лв. В Бургас ги има на няколко места, но по големите вериги магазини не съм виждал.



Тема Re: Свредло за ламарина?нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 20:43



Vikame mu 6i6arka struva okolo 60 lv. Proveri v Wurt prili4a na pumpl s razli4ni razmeri na otvora.
Ima i po evtini no nestavart!!



Тема Re: Свредло за ламарина?нови [re: Timo]  
Авторфepи (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 22:53



Елхички видях в Бриколажа за 15-20лв но ми се видяха малко ментярски.



Тема Re: Свредло за ламарина?нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
АвторДeдe ти (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 08:57



Общо взето от всяко по голямо свредло(да кажем над ф 12) можеш да си направиш такова за ламарина(свредло тип "копче"),след малко въртене около шмиргела!!!А ако имате заточна машина нещата са още по лесни.
В последното ми бачкане почти всеки шлосер си беше направил по 2-3 такива за най често срещаните отвори!!
Иначе има едни професионални пънчове-на хидравлика,със сменяеми накрайници за различните размери!С бормашина се дупчи малка дупка-ф10,прокарва се през нея комплекта на режещата матрица и хидравлично се щанцова отвора!!С тая чудесия можеш да правиш всякакви отвори-стига да имаш съответната щанца-например шестогран за поп-гайка...





Тема Re: Свредло за ламарина?нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 10:52



Dormer има такива свредла. www.dormertools.com влез и виж как изглегдат G314 и М138. Това е каталожния номер. в SMARTCHOICE на Countersinks ще ги видиш как изглеждат. За БГ - АБАМАКС - Русе са единствения дистрибутор - истински. Доставка до 3 дни. тел.082/830223.





Тема Re: Свредло за ламарина?нови [re: koko]  
Авторplc (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 17:19



ако става дума за бор фрези-http://www.kammarton.com/lang_bg/partners.php?pid=595&id=17



Тема Re: Свредло за ламарина?нови [re: plc]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано29.06.08 03:04



Благодаря на всичко които отговориха. Не, не става дума за бор фрези. Не става въпрос и за елхички. Трябва ми свредло за ламарина, като за дърво което е. С точно определен диаметър. Трябва да разпробия едни точкови заварки за да разделя едни ламарини.



Тема Re: Свредло за ламарина?нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано29.06.08 07:31



Пак там! Има и такова свредло, като пише че е точно за това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.