Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 22.06.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема титан  
Автор roum (приятел)
Публикувано24.04.08 17:46



Търся фирма която да предлага прокат от титан
Благодаря предварително.




Тема Re: титаннови [re: roum]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано24.04.08 21:08



Ние го купуваме от Русия. Ако, ти е интересно, ще намеря точно от къде.



Тема Re: титаннови [re: Sargon lll]  
Автор roum (приятел)
Публикувано25.04.08 16:14



Пиши ми дали можете да ми внесете и на каква цена?
ru1@mail.bg




Тема Re: титаннови [re: roum]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано29.04.08 18:38



Нарочно отговарям тук, за да знаят и други откъде може да се купи титан. Фирмата, където работя, си доставя малки количества за лични нужди и не се занимава с дистрибуция и търговия. За сега... Вероятно предлаганият производител дава добри цени, сигурен съм, че шефът добре е проучил пазара:

Верхнесадинское металлургическое производственное объединение

Интернет адрес:



Лично аз смятам, че предлаганият титан от там е с много високо качество.



Тема Re: титаннови [re: Sargon lll]  
Автор roum (приятел)
Публикувано30.04.08 16:25



Благодаря ти, но предпочитам да е по-скъп но тук в БГ - не ми трябва голямо коичество - около 2 м






Тема Re: титаннови [re: roum]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано30.04.08 16:29



Разбирам, но не съм сигурен, че ще намериш място, където да ти продадат веднага. Вероятно ще трябва да ти доставят, може би оттам, където ти показах. И накрая ще излезе, че е било по-добре да си поръчаш направо от извора. Впрочем, титанът не е много евтин.



Тема Re: титаннови [re: Sargon lll]  
Авторiori (Нерегистриран)
Публикувано02.05.08 20:28



moga da ty predloja prati fi 3 4 imam nqkolko zalejali praveh ot tqh zabni protezi ako se interesuvash 0899576305 iori.a kato cena izliza xdosta soleno kakvo 6te pravish ot nego nemojesh li da ispolzvash nqkoq stomana. v seki sklad za zagotovki mogat da ty dostavqn no cenata mu ska4a pone troino dokato stygne do tam

. vij v google za nqkoi ruski sait koito moje da ty go dostavi



Тема Re: титаннови [re: iori]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано02.05.08 21:05



О, аз няма да правя нищо от титан към момента! И аз смятам, че е солено да го поръчваш на български доставчик, по-добре е да се поръча от производителя. Дал съм руски сайт на предприятието, от което поръчва фирмата, където работя.



Тема Re: титаннови [re: iori]  
АвторSTC_STZ (Нерегистриран)
Публикувано07.05.08 09:22



IORI изпрати ми, ако обичаш повечко информация за титановите ти пръти( материал марка,калибровка(шлифовка),дължина на пръта,цена за кг., от коя околия си). Октомври миналата година правихме логанови щифтове за едни докторя, но от неръждаемо,ако имат интерес да им предложа титанови.E-mail:stc@dir.bg



Тема Re: титаннови [re: STC_STZ]  
Авторiori (Нерегистриран)
Публикувано11.05.08 22:34



imam nqkolko pra4ki fi 3 i 4 znam 4e go ispolzvahme za iskustveni zabi nemoga da ty kaja kakva marka sa as sam ot pleven




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.