Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:58 22.09.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: CNCнови [re: nikolov]  
Авторnikolov (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 00:11



ето ти и един мейл - nikolov1973@abv.bg



Тема Re: CNCнови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Авторdalgia (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 13:36



SP 586, slagash mu tui onui i si ti





Тема Re: CNCнови [re: dalgia]  
Авторdalgia (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 13:40



dai da ti gi nareja i da ti vzema parichite





Тема Re: CNCнови [re: dalgia]  
Авторdalgia (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 13:46



горното беше за майстор Ваклин





Тема Re: CNCнови [re: dalgia]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано12.01.08 16:47



Наивитет! Абе, душо, я поразпитай, дали някой някога да ми е вземал паричките?

Не става така, брато. Или оборудването си е мое, и кеф ми работя, кеф ми - не работя, или си купувам ножче от всичко по левче и си решавам проблема. Принципно не давам пари за да храня "посредствеността", тя да се множи и да генерира посредственост!



Тема Re: CNCнови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Авторnikolov (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 21:38



Привет,малко позагрубяха нещата,засилиха ме към Холандия.Иначе машинката на първо четене ще стане към 2500 лв.Ако искаш изчакай да си направя аз,и ела виж.Ако харесаш,тогава...



Тема Re: CNCнови [re: nikolov]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано15.01.08 09:38



Де да знам що си бях намислил 2000, но няма да правим цигания за 500 лева. Стига машината да е добра де. Прави твоята, пускай я в действие и ме кани на сгледа. Ако ми хареса, давам кинтите, пък ти ще си направиш друга. По-добра





Тема Re: CNCнови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Авторnikolov (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 15:41



ok ste deistvam,dano da si seriozen



Тема Re: CNCнови [re: nikolov]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано15.01.08 18:43



Стига да отговаря на това което съм написал и реално да върши работа ще намерим общ език. Ако нещата са по принцип и ще трябва да загубя още маса време преди да почна реално да правя нужните ми неща, то няма да се разберем.

Всичко зависи от теб. Говорим за пълен комплект на който компютър му подава програмата и той я изпълнява. Варианти от типа това е масата, ама двигателите не си ги давам, а силовата електроника се продава при Пенчо, а управлението е при Тошо, ама не знам к'ви кинти ще му иска, изобщо не се разглеждат. Нося си стиропор и файл някакъв (може и с твой файл), гледаме как изглежда на екрана, правиш демо на рязането и си стискаме ръцете. Плащам капаро, до седмица набавям останалите кинти и си взимам техниката. С цел поевтиняване, не са нужни никакви дисплеи, копчета и други матракуции по самото устройство. Ако джаджата ще работи със специфична терминална програма ще трябва да я предоставиш. Компютърът естествено си е мой. RS232 или USB по твой избор.



Тема Re: CNCнови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Авторnikolov (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 19:18



Точно и аз това имах предвид,вземаш си компа и стиропора и идваш като ти се обадя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.