Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:45 14.06.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема крепеж от неръждавейканови  
Автор Sargon lll ()
Публикувано22.11.07 20:45



Трябват ми нитчета(или винтчета, които ще използвам като такива) от неръждавейка. Изискването е главата да е цилиндрична с диаметър между 2,0 и 2,6 мм. Трябват ми към 200 бр. Нещо не успявам да намеря в продажба, поне в Пловдив. Идеи?



Тема Re: крепеж от неръждавейканови [re: Sargon lll]  
Автор roum (приятел)
Публикувано23.11.07 08:25



- В Пловдив има една фирма Илчеви тел. 032 / 64 28 72
www.ilchevi.com/
- Фирма Васи са с дистрибутори ама знам само варненския
- Фирма Вюрт Пловдив
Офис Пловдив - 032/ 650 558;
032/94 31 79




Тема Re: крепеж от неръждавейканови [re: Sargon lll]  
Автор Dregnot (малък сладур)
Публикувано23.11.07 17:12



За пловдив не знам
За софия търси "Улмер" всякакви крепежи и от хромникел също.
Хромникела в последно време доста поевтиня, ако беше в габрово щях да ти кажа точния магазин ама така...


http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=77405

Тема Re: крепеж от неръждавейка [re: roum]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано23.11.07 17:23



Илчеви и Вюрт нямат, вече бях проверил. Васи май няма поделение в Пловдив. Търсих на още няколко места, но няма. Впрочем, Вюрт можели да ми доставят за 4 седмици...





Тема Re: крепеж от неръждавейканови [re: Dregnot]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано23.11.07 17:24



В Улмер досега, каквото и да съм търсил, не съм намерил, ама ще проверя.



Тема Re: крепеж от неръждавейканови [re: Sargon lll]  
Автор Dregnot (малък сладур)
Публикувано24.11.07 10:21



Ами виж сега то за 5 болта примерно няма да ти обърнат голямо внимание. Аз купувам за цял завод и правим сметка с хиляди. Ама има магазини за крепежни елементи които продават на дребно и изобщо не е скъпо. В краен случай идваш до габрово и те пращам в магазин в който има всичко всякакви размери от всякакви метали. Хром-никел, месинг , стомана и т.н. сертифицирани по ДИН както си трябва.


http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=77405

Тема Re: крепеж от неръждавейканови [re: Dregnot]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано24.11.07 13:15



На мен ми трябват ок. 200 бр. Не са много, но не са и малко. Все пак, питай имат ли в твоя магазин примерно винт с цилиндрична глава с прорез М1,2х3. Или малки нитове/гвоздеи с диаметър на главата между 2,0 и 2,6 мм.



Тема Re: крепеж от неръждавейканови [re: Sargon lll]  
Автор Dregnot (малък сладур)
Публикувано24.11.07 14:10



Това са доста специфични размери като гледам, толкова малки.... не зная но ще проверя другата седмица. 200 бр наистина пир тези размери не е много една кутийка предполагам.


http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=77405

Тема Re: крепеж от неръждавейканови [re: Dregnot]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано24.11.07 15:18



Сигурно ще се съберат и в кибритена кутия. Досега не съм имал проблем да намеря някакъв крепеж, сега обаче се затруднявам. Мисля, че търсих в Пловдив на почти всички възможни места.



Тема Re: крепеж от неръждавейканови [re: Sargon lll]  
Автор Dregnot (малък сладур)
Публикувано24.11.07 23:01



Изобщо не се учудвам че си се затруднил. Почти е невъзможно да се намери подобно нещо. То е специфично, предполагам го ползваш за производство на някакви детайли? И в нашия завод ползваме малки винтчета но най малките са М4х4 и М3х8, и пристигат само от Улмер със специална поръчка.
Ще поразпитам все пак, това е интересно предизвикателство да се намерят такива винтчета, че и от неръждавейка...
Може би да има но черни.


http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=77405


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.