Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 16.06.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Машиностроене или направи си сам?нови  
АвторДивчo (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 22:09



Защо капутите "работодатели" ореваха света, че нямат кадри?
Ето: аз обходих целия интернет(български страници) и никъде не видях обява или нещо подобно за курсове за заварчици. Аз работя добре с електрожена, но само РЕДЗ, искам да завърша курсове за МИГ, МАГ или ВИГ заваряване.
Е, няма. Имам вариант, ще ги завърша в Латвия, безплатно, ще ми плащат през това време, договора ми е само една година да работя при тях. Заплащането също е добро. Е, като ги завърша и след това като придобия опит, при нашите ли капути ще дойда? Да ми плащат 300 лева легално и 300 лева под масата. А мерси!
Та ако знаете някъде у нас дето се провеждат тези курсове, пишете! После ще Ви питам и за свестни работодатели.
Ако не, напролет един по-малко!



Тема Re: Машиностроене или направи си сам?нови [re: Дивчo]  
Авторse (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 23:23



До напролет ти е само загубено време.



Тема Re: Машиностроене или направи си сам?нови [re: Дивчo]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано14.11.07 23:35



АЕЦ'а беше сключил договор с някаква сертифицирана фирма която проведе курсове и на завършилите успешно, издаде европейски сертификати. Ако сериозно те интересува, мога да попитам коя е фирмата, но знам, че курсът беше некви сериозни кинти.



Тема Re: Машиностроене или направи си сам? [re: Bakлин Xpиcтoв]  
АвторBobo (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 01:18



Аз също се интересувам какво е актуалното положение с тези курсове. Преди години имаше толкова фирми и си организираха курсовете за свойте заварчици. Сега нито фирмите ги има, нито курсовете са нещо "нужно"- заварява се нещо си там. Ако има информация дайте я на форума или ми пишете на bobtod@abv.bg.
Предварително ви благодаря.



Тема Курс за заварчицинови [re: Дивчo]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано15.11.07 09:07



обучават заварчици от цялата страна и издават сертификати.
Пусни едно запитване и ще ти кажат какви са цените.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Курс за заварчицинови [re: Xoлдън]  
АвторДивчo (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 20:57



Може и да обучават, но на мен като им пиша не отговарят.
Значи или нямат интерес, или нещо друго. Що ни е толкова умряла държавата незнам. Намерих дори в Македония и Сърбия къде се организират курсове, само у нас няма.



Тема Re: Машиностроене или направи си сам?нови [re: Дивчo]  
Автор roum (приятел)
Публикувано22.11.07 08:43



На скоро гледах една обява за заварчик и корпусник дават 11лв на час
за оксиженист пък дават 6 лв на час - може би това е резултата от липсата на кадри




Тема Re: Машиностроене или направи си сам?нови [re: roum]  
Авторbroto (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 12:39



Във Финландия дават 11 евро на час.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.