Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:10 13.05.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Търся вакуумни пещинови  
Автор тepмиcт (непознат )
Публикувано11.07.07 12:18



Търся вакуумни пещи за закаляване с азот на инструментални щампови стомани ?
Втора употреба, но в работещо състояние - Ipsen, Schmetz, Elterma и др. 80-те години се понакупиха доста такива и предполагам че някъде така стоят и не се използват. А ми трябват такива.



Тема Re: Търся вакуумни пещинови [re: тepмиcт]  
Автортвc (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 18:02



www.technovacsystem.com



Тема Re: Търся вакуумни пещинови [re: твc]  
Автор ha! (Непознат)
Публикувано13.07.07 21:32



и какви точно пещи продавате



прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ

Тема Re: Търся вакуумни пещинови [re: твc]  
Автор тepмиcт (непознат )
Публикувано16.07.07 13:55



Благодаря за информацията за русенската фирма. Познавам я и предлагат доста добри съоръжения. Но за началото на нов термичен цех бих искал нещо second hand, с което да започнем а после (ако се развие производството) - ще търсим по съвременно оборудване. Така че ако някои знае къде из БГ има залежали вакуумни пещи моля да ми каже. Ще се отблагодарявам съответно подобаващо ..





Тема Re: Търся вакуумни пещи [re: тepмиcт]  
Авторavpe (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 14:45



Защо, ще стартираш със стара техника ?Старото си е старо ,все нещо ще има за ремонтиране , за потягане и т.н. Вземи нова пещ и веднага почваш да работиш.Друга нова пещ в България няма да има(в този момент) и ще имаш доста клиенти.



Тема Re: Търся вакуумни пещинови [re: avpe]  
Автор тepмиcт (непознат )
Публикувано17.07.07 16:34



И аз съм привърженик на новото - от личен опит съм се убедил в това. Но може би да почакам докато съдружниците ми узреят за идеята за нова пещ - щото инвестицията знаете за ново е пъти по голяма. Но се изплаща при добро стопанисване. А за клиентите - надявам се да ги има щото засега няма много фирми предлагащи такава услуга. Дано съм прав - много прес-форми, щанци и щампи се използват с навлизането масово на пластмасовите изделия и затова мисля че ще е успешно начинанието.



Тема Re: Търся вакуумни пещинови [re: тepмиcт]  
Авторavpe (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 16:55



Съгласен съм ,че ще имаш доста работа ,но ако е работеща ще струва почти колкото нова(ако ти я продадът изобщо) а ако е стояла дълго време без да е използвана съм сигурен,че доста от нещата които могат да се свалят ще са свалени ,други елементи ще са за смяна.Защо не пробвате с нова но по-малка ,например за около 200кг на зареждане.Дай адрес на който да ти пратя малко рекламни материали.



Тема Re: Търся вакуумни пещинови [re: avpe]  
Авторgogi (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 20:58



ina8989@abv.bg



Тема Re: Търся вакуумни пещинови [re: avpe]  
Автор тepмиcт (непознат )
Публикувано18.07.07 16:29



Адреса ми e - gdi1966@abv.bg.
С удоволствие ще ги проуча и по всяка вероятност ще търся ново нещо, макар и по-малко.





Тема Re: Търся вакуумни пещинови [re: avpe]  
Автор тepмиcт (непознат )
Публикувано18.07.07 16:31



Адреса ми e - gdi1966@abv.bg
С удоволствие ще ги проуча и по всяка вероятност ще търся ново нещо, макар и по-малко.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.