Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:21 16.06.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Дайте идеянови  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано09.07.07 19:54



Значи,при мен хартисват голямо количество отработени фрикционни материали.Като казвам голямо,може би около два тона годишно.Сега знам,че утилизирането на специфичните отпадъци някак законово се канализира.Обаче никой не е в час.Питал съм къде ли не.Искам да си сключа договар,да си плащам /Ваклине

/ но да съм чист пред закона,и убежденията си. И много каучук омазнен отпада,а по закон нямам право да го горя.А интересно ако тръгна да го ям няма закон който да ми го забрани.Тая държава не мисли за мен явно

Абе темата ми е за утилизирането на отпадъците специфични,ся да отпадаха вафли с изтекъл срок,щех си купя две прасета

Редактирано от ПETтeXXXXXa на 09.07.07 19:54.



Тема Вече има клуб по въпроса [re: ПETтeXXXXXa]  
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано09.07.07 19:59






Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Дайте идеянови [re: ПETтeXXXXXa]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано09.07.07 20:01



Четеш "Закон за управление на отпадъците". Отиваш в местния РИОСВ и питаш кои фирми са лицензирани за обработка на такъв тип отпадъци в твоя регион. Добре е да си намериш типа по класификатора преди да питаш. От там ще те насочат коя фирма е подходяща за теб. За пластмаси доскоро беше само една в някакво село близо до Плевен и имаше национален лиценз. За каучук мисля, че всички циментови заводи получиха лицензи, но не съм 100% сигурен. Нали трябва да си утилизират транспортните ленти след като станат на дреб.

Това мога да помогна на първо четене.

Ваклин Христов

0887000332

Ще се кандидатирам за кмет!


Тема Re: Вече има клуб по въпросанови [re: Xoлдън]  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано09.07.07 20:05



Благодаря,ще го клонирам и там въпроса.



Тема Re: Дайте идеянови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано09.07.07 20:06



Въпроса е,че тва е каучук пълен с грес. Ай ся де,- две в едно както биха казали в рекламите





Тема Re: Дайте идеянови [re: ПETтeXXXXXa]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано09.07.07 20:09



Това няма никакво значение. Ще се утилизират два неделими отпадъка. Прочети закона де, не боли.

Ваклин Христов

0887000332

Ще се кандидатирам за кмет!


Тема Re: Дайте идеянови [re: ПETтeXXXXXa]  
АвторДДT (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 03:29



Хващаш 2 мангала с 2 каруци и си готов!!!И никакви глупости по "утилизации" не те интересуват!!!





Тема Re: Дайте идеянови [re: ДДT]  
Автор2 (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 10:56



и тези мангали ти ги стоварват в двора или апартамента .Как ти звучи това ,а идиот?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.