Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:32 24.06.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Програма за чертаненови [re: ha!]  
Автор koordinat4ik (непознат )
Публикувано15.06.07 21:52



Брато извинявай - домързя ме да цъкна няколко пъти повече с мишока и го цапнах по инерция!
Please forgive me!

Редактирано от koordinat4ik на 15.06.07 21:53.



Тема Re: Програма за чертаненови [re: Димo]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано15.06.07 22:12



Инсталираш си eMule. Пускаш го. Пишеш в полето за търсене Solidworks. Изненадваш се колко много го има...

Аз ползвам 2004 и като видях, че на следващия са му сменили интерфейса и картинките така и не го ъпгрейднах.

Минаваш 2-3 пъти примерите и си що годе готов. Забелязал съм някои недостатъци в идеологията му, но не ми се занимаваше да изследвам подобни програми как са реализирани.



Тема Re: Програма за чертаненови [re: Димo]  
Авторstrug4o (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 10:59



Наборе, нещо си в грешка (и аз също съм бил в такава, фирмата представител на КОМПАС 3D не е в ШУМЕН, а Варна и се казва ВИНТЕХ - www.vintech.bg ) .Програмата я свалих от сайта им ,който си работи.За другите програми ще ти дам един сайт който е един вид каталог с програми които се свалят от другаде,трябва да пишеш какво търсиш в полето search , после GO и ти излизат намерените неща.Сайта е avaxhome.org и не е небходимо да се регистрираш.
Ама да те попитам досега как си чертал? То човек се учи докато е жив, ама като си станал на половин век и сега да се учиш .
Нема ли некое младо девойче дето да свърши тази работа?



Тема Re: Програма за чертаненови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
АвторCoлидния (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 13:36



абе младеж :) вземи си ка4и 2007 /хората 2008 показват/ и разликите НЕ СА само в картинките - вервай ми - а колкото до идеология - след като пробвах редица КАД системки от "висок клас" се убедих колко интуитивен е солида


а колкото до примерните модели, моето мнение е че трябва да се прочете и хелп-а, ако иска да вникне в т.нар. философия - не за друго ама два дни работа с компютър спестяват два часа четене на документация



Тема Re: Програма за чертаненови [re: Coлидния]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано18.06.07 16:51



Е за какво да кчавам 2007, като 2004'та ми върши работа за това което ми се е налагало? Да пробвам дали няма да спре и като ми трябва да възложе нещо на някой да му го рисувам с химикал?

За интуитивното не споря. Идеята ми е друга. Може и да има такъв софт, но аз не съм виждал. Нещо като виртуален струг например. Имаш се метално парче от шакфчето, знаеш си му състава, знаеш си параметрите на струга и наличните ножове и почваш да си го обработваш. Не говоря за CNC



Тема Re: Програма за чертаненови [re: Coлидния]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано18.06.07 16:53



Е за какво да кчавам 2007, като 2004'та ми върши работа за това което ми се е налагало? Да пробвам дали няма да спре и като ми трябва да възложа нещо на някой да му го рисувам с химикал?

За интуитивното не споря. Идеята ми е друга. Може и да има такъв софт, но аз не съм виждал. Нещо като виртуален струг например. Имаш се метално парче от шакфчето, знаеш си му състава, знаеш си параметрите на струга и наличните ножове и почваш да си го обработваш. Не говоря за CNC симулатор, при който вече си начертал чертежа, направил трасировката и т.н.

Ако си разбрал какво имам в предвид, добре. Ако не си, забрави. Не ми се влиза в дискусия, че нещо са ме налегнали клиенти. (Хваля се, не се оплаквам!

)



Тема Re: Програма за чертаненови [re: ha!]  
Авторmetko (Нерегистриран)
Публикувано06.12.08 18:25



tarsq programa za 4ertane



Тема Re: Програма за чертаненови [re: metko]  
АвторMyнчo (Нерегистриран)
Публикувано06.12.08 19:12



И аз!



По цели нощи не спя и търся...търся...!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.