Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 07.06.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Купувам пресанови  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано18.03.07 14:08



Купувам преса от тези с топузите. Колкото по-близо е до Козлодуй толкова повече пари съм склонен да дам за нея. Извозвам си я сам. Предпочитам да я взема с двете кофи черупки от лагери дето са зад нея и плочките в сандъчето за да ми е летящ старта.

Делови предложения тук или на телефона. Евентуално ще разгледам и предложения за хидравлични преси, но класиката винаги е била за предпочитане.

Ваклин Христов
Автомобилна диагностика ЕООД
гр. Козлодуй
Дизел сервиз!
0887000332 097382758


Тема Re: Купувам пресанови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано19.03.07 09:28



Кви са тея с топузите ве ?
Иначе и да имам преса нема ти я продам,щото ти много се пазариш и се стискаш

Отвори тая халка,- кво толку!!!
Иначе днес плащам за транспорта на една гилотина от Германия, а нея си я платих преди седмица,сещаш се -германско ДДС , проценти десет за аукциона.

Абе,само аз ли съм глупав та купувам скъпо бре



Тема Re: Купувам пресанови [re: ПETтeXXXXXa]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано19.03.07 20:49



Само ти си. Няма значение. Ще си я правя. Ще ми стъпи на 50 лева и три кила ракия.

Опааа! Чакай, че ме финтира нещо. Германското ДДС е по-ниско от българското. Ако и това не знаеш, то язък за парите дето ги харчиш.

Ваклин Христов
Автомобилна диагностика ЕООД
гр. Козлодуй
Дизел сервиз!
0887000332 097382758

Редактирано от Bakлин Xpиcтoв на 19.03.07 20:53.



Тема Re: Купувам пресанови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
АвторAбдaлa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 23:18



Хахаха!
Сега рабрах защо си на всяко гърне похлупак, Ваклине!

Ти или живееш в друго измерение, та с 50лв и 3л ракия ще си в "летящ старт" или просто пак "спортуваш" в нета с писанията си, от страх да не те забравиме, че и теб те има.

Хайде със здраве!

Абдала





Тема Re: Купувам преса [re: Aбдaлa]  
Автор ha! (зло куче)
Публикувано20.03.07 06:58



извън големия град нещата са си такива. там хората влагат време и внимание и измерено в пари е различно. не се пеняви чак толкоз

прекрасна - ужасна ... все тая ... резултатът е съсипващ


Тема Re: Купувам пресанови [re: Aбдaлa]  
Автор mouldmaker (master)
Публикувано20.03.07 09:09



Абе похлупак,похлупак ама съм забелязал,че не се обажда неподготвен!
И в Козлодуй колко искаш да излезе една преса с "топуз"?50лв за човека,който ще "купи" материала(от къде го купува-негов си проблем,нас не ни интересува) и по 1 л ракия за стругар,фрезист и заварчик и...пресата готова!(абе той фреза май си имаше,ама ракията няма да иде зян-от време оно тя си е най-твърдата валута).А "летящия старт" щеше да е при положение,че с пресата купи и 1 кофа+1 сандък приспособленийца,ама нейсе...

...само вълци не съм пасъл

Редактирано от mouldmaker на 20.03.07 09:12.



Тема Re: Купувам пресанови [re: Aбдaлa]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано20.03.07 09:39



За да не спорим ще представя чертеж към края на седмицата и снимка след още две седмици, че не ми е само това.

Разбери, че София не е България и най-малко е критерий за цени. Тук хората си правят услуги, колкото и странно да ти звучи тази дума за теб. Не разбрах за какъв похлупак става въпрос. На мен ми трябва преса, аз си я набавям или правя и т.н. Ти с какво помогна за всичко това? Върти ти се една думичка на езика. Нищо ли е? Да де. Нищо.

Отделно за плащането. Ми аз колкото плащам толкова, колкото искам и да ми плащат. Не мога да искам пари на хората повече от колкото аз бих дал за същата стока или услуга. И се оказва, че има хора на които им представлява интерес такъв тип "бартер". Пък вие смятайте всичко през пари да видим какво толкова повече ще направите.

П.П. 50'те лева са за крика ако не намеря за 5 на вторични. От "топузите" се отказах, че такъв модел поема много желязо и има леярска работа.

Ваклин Христов
Автомобилна диагностика ЕООД
гр. Козлодуй
Дизел сервиз!
0887000332 097382758

Редактирано от Bakлин Xpиcтoв на 20.03.07 09:41.



Тема Re: Купувам пресанови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Авторstrug4o (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 12:57



О-о-о-ох Ваклине ,Ваклине имам една преса с два топуза и една пръчка посредата им ,вече е поомекнала от годините, ама топузите още блъскат - модел като на Козлодуй последните две букви,но не продавам - само под наем.Ако си някой късен пубертет пиши го и веднъж завинаги да сме наясно.
Пресата се казва винтова и задните си овални части да съдереш за тези пари няма да я направиш независимо къде си в БЪЛГАРИЯ.
Такива преси ( 5 и 10 тонни, дву и четири колонни) имаше в Плевен "ЕКОЕЛ" в ликвидация.Отиди, потърси и ако има си вземи (приблизително на твоята цена) .Човек да не знае да се смее ли да плаче ли с тебе,или като ти види името по форума да те прескача по най-бързия начин.



Тема Re: Купувам пресанови [re: strug4o]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано20.03.07 16:10



Нищо не схващам бе хора. Казах ти, че ще правя ХИДРАВЛИЧНА преса, защото ВИНТОВАТА (естествено знам как се казва) не може да ми се върже на желаната цена. Бях склонен да платя 300 лева за такава винтова, но то беше вчера. Вече съм тръгнал да правя другата и пари не ми се дават.

Не разбирам какво толкова ви дразни всичко. Ми като имате бол пари, плащайте си. Мен процедурата "давам пари" не ме кефи. И да вземам не настоявам.

Ваклин Христов
Автомобилна диагностика ЕООД
гр. Козлодуй
Дизел сервиз!
0887000332 097382758


Тема Re: Купувам пресанови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано21.03.07 11:30



Бавно и спокойно обясни за какво ти е пресата,и се не дърпай



Имам две рейкови,една винтова,няколко крачни,една от които е немска от средата на миналият век с добавен пневмоцилиндър,една пневматична,ръчна 20 тонна хидравлична,и хидравлична правена от нас с хидростанция.Забравих и една пневматична с рамо метър и нещо и цилиндър от багер и страшна сила можеща да пробие дупка в ядрото на планетата
И един спирачен цилиндър от влак, и него забравих, щях нещо пак преси да стягам.
Кажи кво ти се рее в главата,и щи изплющя некоя снимка




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.