Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:18 18.06.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Гилотина за ламаринанови  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано02.02.07 20:12



Търся да купя гилотина за ламарина за листове до метър дължина и 2 милиметра дебелина.Какви видове съществуват,и кои са за предпочитане ?



Тема Re: Гилотина за ламаринанови [re: ПETтeXXXXXa]  
АвторJesuitic (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 10:30



"Polymeta C"-София е представител на DURMA световен лидер в производството на машини за обработка на листов материал.
Polymeta.bg



Тема Re: Гилотина за ламаринанови [re: Jesuitic]  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано03.02.07 13:46



Благодаря ! Ще пиша запитване.



Тема Re: Гилотина за ламаринанови [re: ПETтeXXXXXa]  
АвторJesuitic (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 18:12



Аз съм инженер в "Полимета-С" ако искаш да питаш нещо конкретно може да ме питаш.Скоро бях и във фабриката на DURMA и разгледах машините на място.



Тема Re: Гилотина за ламаринанови [re: Jesuitic]  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано04.02.07 16:26



Току получих оферта .Машината е DURMA MS 1303 . Вярвам че е хубава машина,но ми идва скъпичка за целта за която ще я ползвам.Сега за сега се оглеждам за нещо втора употреба. Чух че в България са се произвеждали от ЗММ ,а може би още се произвеждат такива гилотини.Обаче те толкова бяха ЗММтата, и така се обърка приватизирайки всичко,че сега трудно ще открия къде точно се произвеждат.



Тема Re: Гилотина за ламаринанови [re: ПETтeXXXXXa]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано04.02.07 18:18



Наскоро "Пишещи машини" бяха купени от "Теолинопласт". Уж, вече всичко беше изнесено през годините, но виждам, че не е така. Съседната фирма си взе една много запазена фреза, подочух, че и други неща имало. А, май новият собственик иска да ги дава за скраб(може и вече да го е направил). От Пловдив си, нищо не ти струва да се завъртиш натам и да разпиташ. В района е и "Метал Ин"(между ЗЗУ и ПМ), там много се занимават с рязане и огъване, а виждам, че много от машините не се ползват. Може да ги питаш нямат ли нещо излишно за продаване. Със сигурност имат такива гилотини и поне ще разбереш къде може да се намерят.



Тема Re: Гилотина за ламаринанови [re: Sargon lll]  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано05.02.07 10:13



По една случайност съм работил там,а и преди седмица купих разни машини точно от там.Няма гилотина,а имаше.Всъщност тя беше голяма, и е поела пътя си преди повече от месец, по мои данни.
Сега искам да разбера кое ЗММ ги е произвеждало българските,или още произвежда. Метър на 0.8мм дебелина,това е скромна,малка гилотина,електромеханична предполагам.

Редактирано от ПETтeXXXXXa на 05.02.07 10:14.



Тема Re: Гилотина за ламаринанови [re: ПETтeXXXXXa]  
АвторДeдe ти (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 14:05



Виж тези:





Тема Re: Гилотина за ламаринанови [re: Дeдe ти]  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано05.02.07 14:55



Благодаря ! Говорих с човека,видях я,- големичка ни идва.Ще мислим.
Да знаеш българските къде са ги произвеждали ?



Тема Re: Гилотина за ламаринанови [re: ПETтeXXXXXa]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано05.02.07 18:42



Възможно е и да не са се произвеждали толкова малки. Ние разполагаме с една електромеханична, но режем до 1,0 мм неръждавейка с нея(обикновено 0,4-0,5 мм). Правена е от някакъв "майстор"(вече е починал, само добро за него).

Ако, се намираха лесно такива, шефът сигурно щеше да купи готова.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.