Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:18 21.06.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся метчици...  
Автор Sargon lll ()
Публикувано30.10.06 18:36



...3/8" с 28 g(28 навивки на цол). Обикновено с този диаметър са 16 или 24 навивки, трябва ми с 28. Търсих в Пловдив, но не открих. Въобще, може ли да се намери някъде? Желателно - комплект(първи и втори).



Тема Re: Търся метчици...нови [re: Sargon lll]  
АвторMacлapoв (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 21:02



GWG - Габрово - фирмения магазин - пласмента. Питаш - ако ги правят - получаваш. Ако не - поръчваш и след 6 месеца ги имаш.(Разбира се ако поръчката е за поне 500-600 комплекта). Иначе Титекс,Дормер,Гюринг(ако са почнали да продават-ако не - реди пловдив те опаянтват),и т.н....



Тема Re: Търся метчици...нови [re: Sargon lll]  
Авторbrada (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 21:20



всеки понеделник в Ямбол на "понеделник пазара" до комплекс Златен рог има един мъж,който продава метчици ,точно за такива не съм гледал но разнообразието е голямо и опредлено човека не е бургуджия,а си разбира от работата



Тема Re: Търся метчици...нови [re: Sargon lll]  
Авторxor (Нерегистриран)
Публикувано31.10.06 09:00



В София до централна гара има едно магазинче в което продават всякакви механични джунджурийки включително и метчици (не им знам телефона). Имат и разни нестандартни с цолска резба.
Също така Улмер продават цолски (тел.02/8270561). Ама като гледам стъпката е ситна и не знам дали ще имат такива.
Според мен на първото място има по-голяма вероятност да имат.



Тема Re: Търся метчици...нови [re: xor]  
Автор darak (непознат)
Публикувано31.10.06 15:00



Магазина до Централна гара-София, се намира на адрес бул. "Христо Ботев" 171. Фирма "ХЕС-2000" /така се казва фирмата собственик/ има магазини в София на още няколко места и ако те интересува мога да проверя.Действително там каквото съм потърсил / като инструмент/ винаги съм намирал. Телефоните са следните:
02 9311703
0888 587490

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от darak на 31.10.06 15:28.</EM></FONT></P>

Редактирано от darak на 31.10.06 15:29.



Тема Днес...нови [re: Sargon lll]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано31.10.06 17:46



...бях при един стругар, който ми направи тази резба и ми обясни откъде се е сдобил с метчици(първи и втори). Било е отдавна, но ще проверя на място, защото не знае телефон, а магазинчето не е твърде известно. Обясни ми, че имало такива резби по газовите уредби, затова си купил. На мен ми трябват такива инструменти за пневматични връзки - от маг. Варум купуваме разни тройници, дросели и др. - всичките са с такава резба. На метчиците и плашката пишеше 1/8 G, не знам точно какво трябва да означава, с резбомер навивките са 28 в един инч(цол), а диаметърът съответства на 3/8"(9,525мм). Благодаря за предложенията, ако не намеря и на това място, ще търся извън Пловдив.



Тема Re: Днес...нови [re: Sargon lll]  
АвторДeдe ти! (Нерегистриран)
Публикувано31.10.06 20:25



Тръгваш по Карловска(от бившия магазин Нева към Марица)
Има 2 магазина за инструменти!!
G 1/8(газова,бивша тръбна резба по БДС)



Тема Re: Днес...нови [re: Sargon lll]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано01.11.06 08:41



Значи не 1/8 G, а G1/8. Така трябва да се търси и ще го намериш на стотици места в интернет. Просто не си питал правилно. Такива резби се ползват и на манометрите само, че са G1/4.

Ваклин Христов
Автомобилна диагностика ЕООД
П.К. 79
3320 Козлодуй
България


Ако хич не намериш по магазините, висни им на тези (“Пневматика Серта” АД. Производство на пневматични и хидравлични цилиндри. 6600 гр.Кърджали. бул.”Беломорски” №110. тел: +359 /0/ 361 66200) на врата и си изплачи мъката.

Редактирано от Bakлин Xpиcтoв на 01.11.06 08:47.



Тема Намерих ги!нови [re: Sargon lll]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано01.11.06 19:41



Вече купих, даже и плашка.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.