Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 29.05.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема цанги за автомат  
Автор Stanimiralvanova (непознат )
Публикувано06.07.06 23:13



Търся да купя нови или малко износени цанги за СА161- люнетни и шпинделни. Дано не съм сбъркала клуба -Машиностроене , защото гледам и теми за кюмюр. Размери които ме интересуват са диаметри : 5 , 8 , 10 , 12 , 14 и 16.

Редактирано от Stanimiralvanova на 06.07.06 23:14.



Тема Re: цанги за автоматнови [re: Stanimiralvanova]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.07.06 22:15



Как седи въпроса с магазините, които продават подобно оборудване? Не ти харесват цените или не се предлагат подобни неща?

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: цангинови [re: AЛБATPOC]  
Автор Stanimiralvanova (непознат )
Публикувано08.07.06 09:06



Ама разбира се че не се продават. Ако все пак знаеш подобно място казвай!!



Тема Re: цанги за автоматнови [re: Stanimiralvanova]  
Авторstrug4o (Нерегистриран)
Публикувано08.07.06 10:56



Ако автомата е за продаване,можем да говорим за цена и без окомплектовка,защото цанги малко употребявани няма да свършат много работа.Нови цанги можеш да си поръчаш в Габрово фирма "СИЕ ИНЖЕНЕРИНГ"
E-mail-a ми е: golodkin@yandex.ru



Тема Re: автоматите минови [re: strug4o]  
АвторStanimira (Нерегистриран)
Публикувано08.07.06 17:31



не се продават , а търся цанги. под малко употребявани-разбирм неизносени.упражнението с габрово е играно, но има технологично време за изработка, а при спешни заявки - не ми се ще 10-12 автомата минимум да спрат.



Тема Re: автоматите минови [re: Stanimira]  
Авторstrug4o (Нерегистриран)
Публикувано10.07.06 09:13



Ами ако сте много на зор ерозирайте цанги от по малки размери,докато ви ги изработят.С толкова автомати сте в производството ,а ви се губят доста размери.



Тема Re: автоматите минови [re: strug4o]  
АвторCтaнимиpa (Нерегистриран)
Публикувано13.07.06 16:05



А да си чувал за износване? А да си чувал за радиално биене? А да си чувал за колко лева се прави ерозиране напр. от 10 на 10.2 ? И след това има биене поне 0.1 . Нова цанга струва 20-30 лв...



Тема Re: автоматите минови [re: Cтaнимиpa]  
Авторcc (Нерегистриран)
Публикувано13.07.06 22:19



В Габрово има улица, на която има поне 10 магазина за всякакви инструменти и принадлежности. Нови, залежали, ползвани, крадени, има от всичко.
Но как може да е сигурен човек в качеството и надежноста - това всеки сам си преценява. Даже и някой да предложи тука, пак не можете да бъдете сигурни.
При положение че имате по-вече машини и някакво планирано производство, а и цената на нови цанги е такава, каквато е написано, може би е по добре да си поръчате и да имате на склад няколко броя в резерва, за да не спират машините.
Затварянето на парите ще се изплати, ако не изгубите поръчка поради липса на някой вид цанги, или други принадлежности.
Но всеки ръководител сам си взема тези решения. Понякога правилни, понякога - не. Успех!



Тема Re: автоматите минови [re: cc]  
Автор Stanimiralvanova (непознат )
Публикувано13.07.06 22:21







Тема Re: цанги за автоматнови [re: Stanimiralvanova]  
Автормoтopмeн (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 12:41



имам доста цанги и тези размери.от автомати са но не знам дали ще ти свърщат работа.ако искаш ми пиши motor_man74@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.