Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 28.04.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема сушилна камера  
Авторtrx (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 22:43



Налага ми се възможно най-бързо да си направя проходна сушилна камера за изпичане на прясно боядисани с алкидна боя парапети примерно. Първото което ми идва на ум е (понеже имам тези материали) циркулация на нагорещен въздух в затворен контур с поточно преминаване на детайлите. Незнам дали това чудо на техниката ще работи, кажете как се прави действаща сушилня, готовите неща трябва да не се лющят при транспорта. Има ли микровълнови такива?



Тема Re: сушилна камеранови [re: trx]  
Авторgorodragnev (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 17:50



mikroveleto podgrjava samo vodnite molekuli.naj efektivnoto sushene na kavato i da e boja e sas vzduh .nomera e v saotnoshenieto na izparjaemia agent(razreditelja).pri prahovite tehnologii polimera iziskva kam 200 dgrC v prodaljenie na 20 min.naj dobre ste e da si proigraesh procesa i proporciite pri niakoj priatel sas prahovo



Тема Re: сушилна камеранови [re: trx]  
Авторgorodragnev (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 17:58



na mene mi iskat da proektiram do srjada zadvijvastata sistema za takava podobna instralacia za prahovo-relsov pat,zadvijvasti reduktori i teglestata veriga za kolickite sas detajli.proverih vav alexandris i trega za nesto gotovo (pone vereiga i zvezdocki)oba4e njama takiva raboti.ste trjabva da si raz4ertavam na cada profili po njakoj sinjir deto go ima po magazinite



Тема Re: сушилна камеранови [re: gorodragnev]  
АвторTishomir (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 11:17



Мога да ти предложа транспортен път около 6 метра,с верига и редуктор.Транспортният път е от една американска машина за калайдисване на интегрални схеми.
tihomirgergov@abv.bg
GSM 0885616163



Тема Re: сушилна камеранови [re: Tishomir]  
Авторgorodragnev (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 12:46



sorry,liniata trjabva da e kam 100 metra,za bojadisvane na velosipedni ramki prahovo.blagodarja vse pak za otgovora



Тема Re: сушилна камеранови [re: gorodragnev]  
Автор Bobrix (Ученолюбив)
Публикувано11.06.06 13:13



За конвейр и задвижваща станция провери при KEWESTA. Добри са! При нас има един действащ конвейр за прахово боядисване (около 140м), а сега се изгражда и още един.

Човек се учи от грешките си. Нека да не бъдем толкова ученолюбиви!


Тема Re: сушилна камеранови [re: gorodragnev]  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано12.06.06 13:37



Аз имам два чисто нови редуктори заедно с двигателите.Страшно бавни,отварях единия да видя принципа.Бе хубава и умна работа.Разбрах че ги купували за чевермета,като гледам скороста- директно за оста требва да се връзва. Мога да го пусна и измеря скороста,и снимка мога да ти пратя.



Тема Re: сушилна камеранови [re: Bobrix]  
Авторgorodragnev (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 17:57



za bobrix-daj njakakvi koordinati -telefon i kade si zastoto rabotata e bozuk a ne mi se napava da otkrivam toplata voda



Тема Re: сушилна камеранови [re: gorodragnev]  
Автор Bobrix (Ученолюбив)
Публикувано15.06.06 15:53



Кажи какво по-точно те интересува. Ако съм в състояние да помогна ше го направя.

Човек се учи от грешките си. Нека да не бъдем толкова ученолюбиви!


Тема Re: сушилна камеранови [re: Bobrix]  
Авторgorodragnev (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 19:13



za bobrix-kakva e verigata s kojato se darpat koli4kite s detajlite,kakva e skorostta na dvijenie,ima li obtjajni stancii ,kakva mostnost sa elekromotorite na reduktorite,samo s edin zadvijvast reduktor li e ili v dvata kraja e sas zadvijvane,kakvo e upravlenieto na elektromotorite-4estotno ili nikakvo,kak se zahvastat koli4kite kam zadvijvastata veriga ,neprekasnato li e dvijenieto na konvejera ili na stapki- takiva raboti




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.