Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 01.06.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: В какво бихте инвестирали?нови [re: A тoвa]  
АвторPAчo Koвaчa (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 12:15



Май всичките ще работят Ако искате и други несериозни работи мога да ви покажа ако пожелаете, ще ви затрупам Но иска работа работаааа
И вяра в собствените сили най вече.ВЯРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Друго ако не поне ви позабавлявах:)))



Тема Дали не съм слънчасал Дано не!нови [re: Sargon lll]  
Автор Ra4OKowa4a (ентусиаст)
Публикувано17.08.06 12:44



С интерес ви постнах няколко машини от щекотливата категория "вечни двигатели"като тези от сайта на Проф.Еверт
Не знам дали вървят а и няма да проверявам.Аз съм наемен работник и
в малкото си свободно време ровя из сайтовете и като си харесам нещо си го записвам ,понякога го поствам тук и...обикновено получавам въпроси като тоя куриозния:"... бе Айнщаин го е измислил ти какво св напъваш...*
Аз не познавам господина пък и мен той не ми пречи каквото и да е измислил.Светът не се е отпочнал с термоядреният синтез, макар че в дъното му се крие именно тази идея да ползваме безкрайна енергия.
А бе с една дума за едни може за други не може също като приказката: "За едни майка за други мащеха "
Еврофондовете бе сигурно са хубаво нещо ...Ама какво от това?
Ще минат години ще почнем да плащаме и тях -който е жив и здрав
който не е пак хубаво
Тези машини на Еверт бяха от мен специално за теб SargonIII щото разполагаш с металообработваща техника Аз ще си направя от картон дано тръгне.
И както бе в една песен на Лили "кой знае може някой да има нужда от мен"
Ако поста от за Еверт Ви хареса, да знаете че в мрежата има много и още по хубави неща.Имаме и българин който е публикувал книга на темата
"Вакуумна Теория" се казва книгата , автора и е Полк.Инж. Радню Дзанев
от военната академия в Шумен
Артилеристите са си били винаги супер готини и много начетени.
Сега повече няма какво да пиша Ако и това не ви се понрави, бъдете здрави и успешен бизнес въпреки всичко.
Нямам фирма и не мога да ползвам Еврофондовете.но дано те спомогнат за повече работни места не само за тежки трапези А бе оптимист съм за сега Но за всеки случай ще пробвам иедна вечна машина да направя ,от картон поне.
Аз вече 5 месец це мъча а като знам че някой са правели за 20 години само концепцията , Бе Бог напред аз подире Дано!

Редактирано от Ra4OKowa4a на 17.08.06 16:41.



Тема Re: В какво бихте инвестирали?нови [re: Sargon lll]  
АвторSargonlll (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 17:26



Be kato bledam maj naj ubawo na www.beinsa.info
pi4oolar sa go naprawili towa ne]tu 1l nafta 100 kilometra basi super e!



Тема Re: В какво бихте инвестирали?нови [re: Sargon lll]  
АвторB xopa (Нерегистриран)
Публикувано20.08.06 22:15



Бих инвестирал в хора. Има ли хора има и напредък няма ли хора нищо няма
Инвестирай в мен Ами да инвестирай в мен www.stoyanow2000@yahoo.com
Аз не съм от твоя град но нали има компютри...
Обичам новите технологии много голям душманин съм им .Е верно до сега ни една вечна машина не съм направил но кой знае все пак така де не че такова
просто казвам:)))
А бе и да не е в мен, намери някой душманин на новите технологии няма да сбъркаш в такъв да инвестираш.Такива преуспяват защото не им е нужен цял катарзис за да схванат че не всичко е в учебниците до 10 клас има и други книги.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.