Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:27 27.06.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Паспорти на машини  
Авторharry (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 22:09



Да занаете и то не "случайно" сайтове с паспорти на машини. ПО специално се интересуванм от зъбофрезова машина"Микрон" доколкото знам е швейцарско производство и настройките и ... втова число и лирите са ми проблем...
А като имаш префектна машинка без данни е истинско мъчение..:(



Тема Re: Паспорти на машининови [re: harry]  
Авторstrug4o (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 12:01



Не случайно знаем, но трябва да цакаш и то не в преводни рубли- lathes.co.uk/manuals



Тема Re: Паспорти на машининови [re: strug4o]  
Авторharry (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 15:11



Blagodaria za pomo6ta !!!
Za pla6tane niama problemi ama siguren li e adresa ???
Moje da e malko nahalno, ama..., za ruski ma6inki ima6 li ne6to???



Тема Re: Паспорти на машининови [re: harry]  
Авторstrug4o (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 10:11



Колега, адресът е сигурен преди година и нещо съм си поръчвал паспорт и съм го получил, при това има и телефон и факс за връзка можеш да се обадиш и провериш, но се сетих нещо което също може да ти е от полза - гледах брошурка на една старозагорска фирма ( рециклитори ) които продаваха зъбонарезна "MIKRON", може да е твоя модел - polymetabg.com.
За руски машини не зная сайт с паспорти,ако искаш пробвай на руския форум - sapr2000.ru/invision/index.php .Трябва да се регистрираш и пусни запитване в поста, който сметнеш,че най много подхожда за проблема ти.
Също така можеш да заложиш малко стръв и тук, руските машини в България не са малко .



Тема Re: Паспорти на машининови [re: strug4o]  
Авторxapи (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 07:36



Благодая за информацията отново колега!
Аз имам достъп до гояма част от намиращите се в БГ пазара паспорти на машини , голяма част са и в нашия завод но ме интересува в електронен вид дали бих могъл да си намериа че нямам доверие в хартията:)



Тема Re: Паспорти на машининови [re: harry]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 22:50



Predlagam pasporti na ruski i bylgarski ma6ini (po sporazumenie za cenata), ako niakoi se interesuva skoro 6te priloja spisak s nali4nite knija!
Izpra6tam kopia s nalojen platej po "Ekont"!



Тема Re: Паспорти на машининови [re: az]  
Авторgorodragnev (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 22:05



за harri.евентуално неслучайно да имаш паспорт на чешки дълбяк он-4.,или откъде да намеря




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.