Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 23.04.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема представители на DECKEL MAHO  
Автор Penn Koff (гад)
Публикувано08.01.06 20:10



здравейте колеги, ще съм благодарен ако някой може да ми помогне да намеря представител на deckel maho за българия- телефон, сайт или email ще са ми от голяма полза.

__________________________________



Тема Re: представители на DECKEL MAHOнови [re: Penn Koff]  
Авторcc (Нерегистриран)
Публикувано09.01.06 22:42



THOMAS HERZOG WERKZEUGMASCHINEN - представител за България на 30 фирми производители на оборудване за машиностроенето.
DMG / BLOHM / MAHR и други

Ангел Дамов - За Южна България
4002 Пловдив, пл. "Кочо Честеменски" 2 В
Тел. +359 (0) 32 640 931
Тел./факс +359 (0) 32 641 481
Мобилен: 0898 690 016

Радина Искрова - За Северна България
1612 София, ж.к. “Хиподрума”,
бл. 22, ет.5, ап.20
Тел./факс +359 (0)2 852 93 30 ; 953 17 26
Мобилен: 0889502576

Проблем с някоя машина ли имаш или искаш да купуваш нова ?



Тема Re: представители на DECKEL MAHOнови [re: cc]  
Автор Penn Koff (гад)
Публикувано09.01.06 23:09



благодаря ти много.

ще купуваме машини, но по-скоро търсим употребявани и тъй като на сайта им видях, че имат такъв раздел с инспектирани и рециклирани от тях машини, за които дават и гаранция, та затова ми е интересно дали ще може да се намери подобен вариант за българия.

сега възникна въпрос, който не съм предполагал, че ще си задавам- варна в северна българия ли би трябвало да е?

__________________________________



Тема Re: представители на DECKEL MAHOнови [re: Penn Koff]  
Авторcc (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 20:05



Варна е в северна България. Но на който и телефон да се обадиш и кажеш че искаш да купуваш няма значение в коя България си.
Искам да ти кажа че въпреки че са употребявани и рециклирани от тях машините не са евтини за българският пазар. Има сайтове на търгове за такива машини където могат да се купят по-изгодно. Знам фирми които са си купили по този начин няколко машини. Там се предлагат най-различни марки : DECKEL MAHO, Hermle, Traub.



Тема Re: представители на DECKEL MAHOнови [re: cc]  
Автор Penn Koff (гад)
Публикувано11.01.06 10:27



за интернет-търговете не съм сигурен дали е добър вариант. поразгледах някои из интернет и не ми е ясна работата с поддръжката и гаранцията, защото макар и да са втора употреба, ще търся нещо с гаранция и извънгаранционен сервиз. с други думи ще трябва да е фирма, която се занимава с тези машини, а не просто някой посредник. може би тази фирма, която си ми дал, ако има при тях вариант с употребявани машини, разбира се. засега им пуснах един мейл със запитване дали предлагат ползвани машини.

__________________________________



Тема Re: представители на DECKEL MAHOнови [re: Penn Koff]  
Авторcc (Нерегистриран)
Публикувано11.01.06 17:58



Решението каво да правиш си е само твое. Парите също. Аз не искам да влиая по някакъв начин на решенията ти.
За извънгаранционен сервиз. В България има фирми, които се занимават само с подръжка на ЦПУ машини и са наистина добри в областа си. Ако във фирмата имате такива машини, сигурен съм че някой от тези специалисти са отстранявали някои проблеми.
Новите модели DECKEL MAHO са лесни за подръжка, но някой части са скъпи. При добро отношение и пазене на машината от работника DECKEL MAHO-то върши много работа и проблемите са молко.
Надявам се да кажеш когато купиш машина и каква точно мислиш да купиш.



Тема Re: представители на DECKEL MAHOнови [re: cc]  
Автор Penn Koff (гад)
Публикувано12.01.06 15:57



вероятно ще е махо, а не декел махо засега говорим за махо1000, но ще преценим, щото парите са фирмени, което предполага по-трудно вземане на решение за харчене на повече пари.

иначе имам известна представа от тези машини, тъй като имах шанса да работя и на махо и на декел махо.

__________________________________



Тема Re: представители на DECKEL MAHOнови [re: Penn Koff]  
Авторcc (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 20:04



Мисля че ти имам e-maila. Ще ти пиша, не е редно да ангажираме целия форум с нашата кореспонденция.



Тема Re: представители на DECKEL MAHOнови [re: cc]  
Автор obul (минаващ)
Публикувано20.01.06 11:14



Е що така по e-maila?На мен ми е интересно пък сигурно има и други такива.Не се знае кога може да му се наложи на някой да търси машина.Пък на който не му е интересно няма да чете темата.И на мен не са ми интересни темите за autocad ама не ми пречат.



Тема Re: представители на DECKEL MAHOнови [re: Penn Koff]  
Авторpn_m (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 23:29



firma"polimeta-c" sofija jk.drujba pri serwiza na BMW to4no sre6to sklada za materiali "Angel Stoilov" ,ako iska6 mislja ,4e moga da namerja telefon.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.