Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 28.09.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Стандартизация. БДС, ISO, EN, SAE, ANSI, ГОСТнови  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано24.04.03 12:02



и всякакви други подобни...

Честно си признавам, че с мародерите от Агенцията по стандартизация и метрология НЕ искам да си имам нищо общо. Писнаха ми тия идиоти. Искат на сиромаха скъсаните цървули да вземат...

Майната им. На всичко отгоре щели били да се цепят на две части. Съвсем ще ни ошашавят. Да, да, ама - не! Да ми хванат... опинците.

Приятели, дайте да направим българска работа, значи. Не знам как се отварят сайтове, иначе досега да съм сложил началото.



ПРЕДЛАГАМ


Който може и иска - да помага в общата борба с враговете! Да отворим сайт, в който да складираме СТАНДАРТИ, нормативни документи, методики и всякакви други...

ВЕДНАГА, безвъзмездно и с най-голямо удоволствие ще ви предоставя ВСИЧКИ актуални към 2000 г. стандарти SAE.

Готов съм лека-полека, ден-подир ден, да сканирам и да предоставям ВСИЧКИ актуални БДС и други подобни, които са ми под ръка.

Ако някой има ISO-стандартите - нека да се обади. Хм, Интернейшънъл било, стандард било, организейшън било. А, стига, бе! Мародери! Не знаете с кого си имате работа! Само да си върна борчовете и ще ви ги КУПЯ тия проклети стандарти и ще ги ПЛЯСНА на световен показ. БЕЗ ПАРИ !


Вервайте ми!

Редактирано от ASSASSlN на 24.04.03 12:18.



Тема Re: Стандартизация. БДС, ISO, EN, SAE, ANSI, ГОСТнови [re: ASSASSlN]  
АвторKKK (Нерегистриран)
Публикувано26.04.03 02:42



priwetstwam ti idejata i sam gotow da pomogna na wzaimna osnowa..
imam njakoe i drugo skanirano BDS-ISO na .PPT
samo kaghi kade i kak da gi publikuwame..



Тема Re: Стандартизация. БДС, ISO, EN, SAE, ANSI, ГОСТнови [re: ASSASSlN]  
Авторkkk (Нерегистриран)
Публикувано26.04.03 07:24



ami eto oshte malko pomosht po waprosa..
wigh sajta

sapr.km.ru

tam baja skanirani GOST-owe ima..swaljaj i publikuwaj..
i oshte edin aspekt -
http://www.geocities.com/a_nesterov/
tazi stranica ja znaesh - tam ima publikuwani w .XLS razmerite na standartni mashinni elementi - stawat da se polzwat za parametrichni modeli



Тема Re: Стандартизация. БДС, ISO, EN, SAE, ANSI, ГОСТнови [re: kkk]  
Автор PRESSURE (не точно новак.)
Публикувано26.04.03 15:56



I na men niakolko pati wece mi se nalaga da slagam razni GOST poneje knigite mi sa takiwa, a mi triabwat ISO. Ako ne ste naprawili oste stranica, da ia naprawim - primerno www.standart.hit.bg ili nesto podobno?

GET IN SIT DOWN SHUT UP HOLD ON


Тема Re: Стандартизация. БДС, ISO, EN, SAE, ANSI, ГОСТнови [re: ASSASSlN]  
Автор wenn (wenn)
Публикувано28.04.03 03:25



Добра идея да си помагаме.
Аз сега се мъча в Канада с тяхната глупава империал система.
Ако има нещо ще помагам.
Хайде по вода да му върви на новия клуб и да не се ядем като деца както в другите клубове.



Тема Re: Стандартизация. БДС, ISO, EN, SAE, ANSI, ГОСТнови [re: ASSASSlN]  
Автор_SnaiperA_ (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 12:55



Tcestito za Kluba.
Ami ko da vi kaja ideqta e mnogo hubava oko trqq pomosh shte butna edno ramo.



Тема Re: Стандартизация. БДС, ISO, EN, SAE, ANSI, ГОСТнови [re: PRESSURE]  
Автор PRESSURE (не точно новак.)
Публикувано28.04.03 19:30



В страницата на ISO и на DIN за всяко PDF-че има цена. Не разгледах подробно, но като търсих в руския сайт и оттам ме прехвърля в tezi stranici.

GET IN SIT DOWN SHUT UP HOLD ON


Тема Re: Стандартизация. БДС, ISO, EN, SAE, ANSI, ГОСТнови [re: PRESSURE]  
АвторKKK (Нерегистриран)
Публикувано29.04.03 07:56



kolega..naistina ne si go razgledal dobre..wjarno e che ako sledwash linkowete na sapr.km.ru kam ISO i DIN te prehwarlja na tehnite stranici i tam saotwetno iskat pari, no ima edin razdel w samija sajt s GOST-owe na PDF za koito ne iskat , az za tjah goworja :-))



Тема Чудесно... На един акъл сме!нови [re: _SnaiperA_]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано29.04.03 16:01



Обаче нищичко не разбирам от създаване на страници. Къде, как, мегабайти, гигабайти...

Който може - да дава идеи. Аз ако можех досега щях да насвяткам една простичка страничка, както някой предложи, с име да речем standards.hit.bg с линкове към споменатите вече адреси.

Гледам, че free.techno-link.com предлагат free 1000 MB.

Ще пробвам да кача там американските SAE (Standard Automotive Engineers), 220 MB.

--------------

Все нещо ще направим. Дори да е дръгливо и недодялано... Длъжни сме да пробваме.

--------------

Ето първата изненада. Втория нет дето си го пуснах ми вика

Временно Free.techno-link.com НЕ приема нови регистрации. Моля опитайте по-късно.



Къде да вървя сега?



Тема Re: Чудесно... На един акъл сме!нови [re: ASSASSlN]  
Автор_SnaiperA_ (Нерегистриран)
Публикувано29.04.03 18:49



ami mnogo prosto katci go na
http://free.data.bg
http://free.evro.net

apak za stranitckata dai idea az ne sam mnogo dobar ama mojem da spretnem neshto.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.