Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 17.06.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хемнови  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано02.10.04 18:48



Хем голям,хем хубав ,хем евтин шнеков шприц за пластмаса си търся ? / 250-300 грама/

Не ги стискайте тея шприцове ей !



Тема Re: Хемнови [re: ПETтeXXXXXa]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано03.10.04 15:19



Няма такъв филм.Или голям или хубав или евтин.Не може всичко накуп.Що не погледна на панаира кви големи хубави и скъпи имаше?
Като Батенфелд унилог 4В или Краус Мафей? За около 70 000 евро ще се сдобиеш с такъв.
Може да намериш някой старичък Понар сравнително евтино ,с добро затваряне и повече функции.
Всъщност,що не ми пуснеш бележка какво точно търсиш и за какви пари?



Тема Re: Хемнови [re: инaт]  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано03.10.04 17:33



Ами представи си бях на панаира ,и даже оферта от Батенфелд получих.Обаче я игнорирах безжалостно на мига Ти да не беше там ? Поразтърсих се аз ,и още се поразтърсвам .Ти наистина ли си инат,щото аз наистина мисля да ти пусна лична бележка .Чудя се дали да не търся от Германия втора употреба.Купих си така един стругов автомат ,и съм много доволен.



Тема Re: Хемнови [re: ПETтeXXXXXa]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано03.10.04 19:27



А що не си питал и Краус Мафей?Те предлагаха и рециклирани.



Тема Re: Хемнови [re: ПETтeXXXXXa]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано03.10.04 20:02




Е,тия са нови,мечтай си

Редактирано от инaт на 03.10.04 20:08.



Тема Re: Хемнови [re: инaт]  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано04.10.04 14:45



Това турска фирма ли е ? Или клонът в Истамбул покрива и България ?
Обиждам се когато ми искат много пари накуп .Мен ме обидиха от Батенфелд , а брат ми се оплака че в Краус Мафей са го обидили ден преди това.
Мисля че не е логично да се купуват нови машини.И за автомобилите е така.Чист мазохизъм е да си купиш нова кола.Аз обаче съм садист и си карам старата барака ,и стар шприц гледам да яхна



Тема Re: Хемнови [re: ПETтeXXXXXa]  
Авторmarto (Нерегистриран)
Публикувано04.10.04 22:09



Я кажи за струговия автомат 2-ра ръка от Германия
И аз си търся .
Дай някакви насоки
Аз работя с 3 машинки ама имам нужда от още 2
Предварително благодаря
Марто



Тема Re: Хемнови [re: marto]  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано05.10.04 11:57



Ами малък е,компактен, до 15 мм. три метра пръчка ,едношпинделен, една бургия и четири супорта .марка TORNOS AC 14 /по памет /. Старичък 1965г. но не е много използван 1600 евро плюс 315 мисля за транспорта .Тук се плаща ДДС и това е.На мен ми върши чудесна работа.Имам приятел в Германия в специализирана фирма работеща само със стругоавтомати всичко за автомобилите Мерцедес и тнт...... /примерно штутцера за обезвъздушаване на спирачките/.Абе грамадна фирма ,всеки оператор наглежда шест машини,работи се 24 часа ,всичко навързано с компютър и тнт.Охлаждащият флуид е с глобална система за циркулиране,филтриране и тнт.
Та той се посъветва относно моите фасулски нитчета с големият им спец и той го насочил към тази фирма.
Виж на този адрес

http://www.stalex.de/index.php

и E-mail stalex@t-online.de


http://forum.all.bg/files/202317-Str_avtomat.JPG

На този адрес е снимката на моя стругоавтомат /всъщност стругоавтоматЧЕ :) /



Редактирано от ПETтeXXXXXa на 05.10.04 12:15.



Тема Re: Хем [re: ПETтeXXXXXa]  
Автор3D (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 21:49



Виж на XXL




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.