Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 02.06.24 
Технически науки
   >> Машиностроене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Производство на червяци и винтовенови  
Авториxивaнoв (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 03:20



Здравейте колеги! Интерисувам се от фирми и заводи, които в своите крайни изделия влагат червяци с модули 1 до 12 мм и всякакви винтове с Ф15 до Ф200, или кооперирано, за собствени или ремонтни цели ги произвеждат.
Моята взаимоизгодна оферта ще я направя след като отговорите на постинга.
Поздрав!



Тема Re: Производство на червяци и винтовенови [re: иxивaнoв]  
Авторpunky (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 02:31



izvini me che pitam, no suvsem sluchaino da proizvezdash boltove s gaiki, samo che ot vuzmozno nai-zdrav metal, zakaleni, za polzvane pri DVG?
naistina tryabva da sa izkliuchitelno zdravi i kachestveni!
ako mozesh, molya pishi, i shte se svurzem za po-seriozen razgovor.
priyatno,
punky



Тема Re: Производство на червяци и винтовенови [re: иxивaнoв]  
Авторkkk (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 04:18



wigh www.remotex.bg
prawim cherwjaci s goljam diapazon moduli i broj hodowe za remontni celi..



Тема Re: Производство на червяци и винтовенови [re: kkk]  
Авториxивaнoв (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 01:38



Здравей колега, благодаря за информацията. Познавам Ремотекс, идвал съм при Вас за последен път преди 7-8 год. Правил съм много, даже и нестандартни червяци за енергетиката и знам какъв е проблема. Ще Ви изпратя e-mail за контакт, и от Вас и Вашето ръководство зависи доколко е възможно и изгодно за Вас да ползвате моят опит при прилагането на съвременните технологии за винтонарязване.
Бъдете здрав и Ви желая успех!



Тема Re: Производство на червяци и винтовенови [re: punky]  
Авториxивaнoв (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 01:47



Здравей колега, първо на база моя опит ще Ви кажа, че най напред следва да се формират навивките на винта и гайката преди термообработката им, а тя е, която ще подобри тяхната якост. Може винта да се формира и в закалено състояние на заготовката, но това е възможно само чрез винтошлифоване, който пък е нископроизводителен и скъп процес. Това са елементарни неща, които не се съмнявам, че са Ви известни, но за по задълбочено анализиране и решовоне на проблема, най напред ми е нужен чертежа на детайлите и данни за тяхната годишна серия, за да видим коя технология ще е най.добра.
Желая Ви здраве и успех!



Тема Re: Производство на червяци и винтове [re: иxивaнoв]  
АвторMlTKO (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 12:46



Мисля, че в гр. Оряхово првят винтове чрез валцоване, но за съжаление не мога да Ви дам фирма и телефон



Тема Re: Производство на червяци и винтовенови [re: MlTKO]  
Авториxивaнoв (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:36



Благодаря за информацията. Завода мисля че е "Изгрев" и винтовете им са за някаква водопроводна арматура. Но не знам, имат ли го сега това производство и дали имат проблем с валцуването на винтовете.
Поздрав!



Тема Става въпрос най вече,нови [re: иxивaнoв]  
Авториxивaнoв (Нерегистриран)
Публикувано23.07.03 00:49



за производство на червяци и винтове с приложение на "вихровия метод", когато кячеството на навивките е относително по-високо.
Пишете и споделете опит и проблеми ако ги имате. С удоволствие ще Ви отговоря и споделя с Вас дългогодишния си опит.
Поздрави!



Тема В завод Модул в гр.Бяланови [re: иxивaнoв]  
АвторДoнчeв (Нерегистриран)
Публикувано31.08.03 13:41



се произвеждаха много червячни редуктори. Обърнете се към този завод за информация. А също и в завод Белица в Килифарево.



Тема Re: В завод Модул в гр.Бяланови [re: Дoнчeв]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 19:17



Във варненското село Аксаково има цех, в който могат да правят много неща, между които и червяци и колела. Там ми правиха два М0.5 200 зъба, доста евтино. Ако някой се интересува мога да потърся координати.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.