Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Macintosh
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Moga li da pusna PC monitor na MAC ?нови  
Автор Krasi ()
Публикувано15.02.00 20:36



Skoro se sdobih s povreden Mac LC475, prosto mi go podariha zashtoto si padam po komputarni charkove, a i po dumite na sobstvenika ot nego nishto ne stavalo?!? Porovih go blizo sedmica i kato che li tragna... pone pri vkluchvane na zahranvaneto izdava zvuk. Ponezhe niamam nito klavioatura, nito monitor za MAC, molya pomognete sas savet kak da vklycha moya PC monitor kam MACa, ako izobshto tova e vazmozhno.

Тема Moga li da pusna PC monitor na MAC ?нови [re: Krasi]  
Автор Shaman ()
Публикувано15.02.00 20:43



Възможно е ! трябва ти само един преходник за монитор MAC-PC ! аз лично преди 2 дена купих такъв съвсем случайно за 4 лв. :-) (но вече замина по предназначение). поразрови се из компютърните фирми ... може отнякъде да изровиш нещо ! :-) Кофти, че си нямаш клавиатура .... това е малко по-сложно !

Тема Moga li da pusna PC monitor na MAC ?нови [re: Krasi]  
Автор gogo ()
Публикувано17.02.00 20:07



viz na http://www.macintouch.com/cabletricks.html

Тема Moga li da pusna PC monitor na MAC ?нови [re: Krasi]  
Автор !!! ()
Публикувано19.02.00 01:44



Interesuva me dali go prodavash tozi Mac, ako go prodavash mi prati cena po e-maila

Тема Moga li da pusna PC monitor na MAC ? [re: Shaman]  
Автор dss ()
Публикувано22.02.00 15:30



Mojesh trjbva ti samo prehodnik.Ima gi iz firmite ne sa skapi. Az specialno sam na Mac G3 i smenjh video karta, slojih za PC no tj ne mi stavashi ma Mac monitora zatova slagah prehodnik tova e sastoto. Klaviatura i mishka mojesh da si kupish ot www.digsys.bg/appleshop/ Ot nai-blizkij office na Digital Systems,ili ot BBS-Sofia-"Dragan Tzankov" N:36 Sofia

Тема Естествено...нови [re: Krasi]  
Автор Freddy ()
Публикувано05.03.00 11:37



Много са скъпи клавиатурите и мишките за Мас-овете, обади ми се, май имам преходник някъде (VIewPoint ги правят за 12 долара иначе), а и 2-3 клавиатури и мишки са ми останали от LC-тата, които имахме в изобилие едно време. А може и да го пробваш при мене, имам всякакъв софтуер за него, той е лек, ела с него. Аз съм зад Университета, тел. 943-4022 или 943-4062. Няма никакъв мегдан за разширение, каквото е - това е... ако е LC 475 разбира се.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.