Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Macintosh
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Преди година почина Джобснови [re: Polydeuces]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано09.10.12 23:36



Опитите ти да се опитваш да ме обвиняваш в блондинство са напразни. Не знаеш как да си събираш информация. Очевидно. Айде, със здраве.





Тема Re: Преди година почина Джобснови [re: BambiBambina]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано11.10.12 03:19



Е, той като ти каза, че си блондинка говореше условно, но най-вече като мъж, който използва някакви ретро клишета за обиди. Според мен се притесни, че никоя от нас не го иска. Аз при това положение ти предлагам да го накараме поне да ни прати снимка на тяло. Или по-скоро да ти прати на тебе, защото аз не желая да получавам снимки от кой да е. Неприятни изненади не обичам.


Петку Уедингз - your dream wedding planner.

Тема Re: Преди година почина Джобснови [re: Eden Flamingo]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано11.10.12 16:47



Според мен се притесни, че никоя от нас не го иска. Аз при това положение ти предлагам да го накараме поне да ни прати снимка на тяло.





Тема Re: Преди година почина Джобснови [re: BambiBambina]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано12.10.12 00:28



Блондинки, цената на интелекта за вас е непосилна.

sol lucet omnibus


Тема Re: Преди година почина Джобснови [re: Polydeuces]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано12.10.12 14:07



Ако продължаваш с тъпите си дефиниции, ще ти измисля и аз някоя, ама после пак ще ми кажат, че било грозно... Така че, избирай.





Тема Re: Преди година почина Джобснови [re: BambiBambina]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано12.10.12 14:24



Моля ти се, моля ти се недей! Това ще ме съкруши...

sol lucet omnibus


Тема Re: Преди година почина Джобснови [re: Polydeuces]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано12.10.12 16:22



Зная.



Тема общо-взето, осрали сте добренови [re: Polydeuces]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано12.10.12 17:21



темата за КОНЧИНАТА на Джобс.
Мдааа, аз направо си поплаках миналата година, тюх, че съм слабак, начи....





Тема Re: Преди година почина Джобснови [re: Polydeuces]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано12.10.12 22:38



Цената на интелекта? Аз досега от теб интелект не видях. Видях постинги по едно изречение, обикновено неаргументирани. Върхът в кариерата ти е онзи постинг със снимката, с който ми представи доказателство. Но това пак не ме убеди колко зле са новите карти. Аз намирам 3D картата за уникална, а и Сири ми говори като GPS навигация. Това зле ли е? Галаксито има ли GPS навигация?




Тема Re: Преди година почина Джобснови [re: Eden Flamingo]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано13.10.12 02:25



Втори опит за комуникация. Ще бъда по-изчерпателен, дано и по-разбираем.
Пиша кратко, защото се надявам да се разбираме от две думи.
Относно иос навигацията - ако разгледаш картите ще видиш доста градове да бъдат разместени като идеален център. Пример ти дадох с Пловдив. Поразгледай и ще разбереш (надявам се разбираш какво ти обяснявам).
Относно доказателствата - тук не е съд. Всеки изказва мнение и в специализирани форуми повече се приема като взаимопомощ а не самодоказване. Съжалявам, доводите скъп, секси телефон ми звучат блондински. За себеси избирам целесъобразно.
Относно навигацията - имам всичките навигации за андроид кракнати и навигон юръп + фреш мапс купен за таблета. И двете работят идентично, като на иос няма български глас. Но пък на андроид гърми. Та няма вечно щастие. Навигацията в автомобила ми съшо не струва. Пък на предишния хаквах някакви карти, но инженерите в Германия бяха осрали нещата като за много пари.
Относно Сири - като го вкл. на британски ингл ми говори някакъв гей но прави всичко възможно да не разбира кокни диалекта ми. Вярно може грешката да е в мен, но не се стресирам, още по-малко фрустрирам. За това и не я ползвам тази екстра. Мислех да си купувам нов автомобил заради същата, но ще се забавя в избора.
Още въпроси?

sol lucet omnibus



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.