Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 11.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Macintosh
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: iOS 6 излезе!!нови [re: Polydeuces]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано02.10.12 00:42



Eто как се представя моя перфектен инструмент, който смятам да сменя само след като тотално издъхне /снимките направих преди броени минути и не съм държала да са особено качествени/. При влизане в Maps, веднага индикира настоящата ми локация:













И снимки, правени със същия телефон:

















Тема Re: абе, тинови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано02.10.12 00:43



А ти как не се сещаш, че не е в това въпросът?...



Тема Re: абе, тинови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано02.10.12 00:44



Погледни на моите снимки, когато го изпишеш на латиница, в кой град първо ти показва, че се намира?... Елементарно, Уотсън. Но тук говорим за Андроид, не за шибаните iOS. Че даже и брендът не е на Епъл, а на Сиско.



Редактирано от BambiBambina на 02.10.12 00:47.



Тема ADDENDUM:нови [re: Polydeuces]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано02.10.12 00:46



Батерията му държи почти 2 дни. С всичкото навигиране, ползване на facebook, linkedin, foursquare, gmail, sms, разговори, и т.н., с постоянно включен gps и wi-fi.



Тема Re: За "грамотната":нови [re: BambiBambina]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано02.10.12 02:43



Липсвам ти аз, липсвам ти, затова почна да проверяваш и къде пиша. Много си забавна. Телефонът ти е хубав, един от най-хубавите на пазара в момента. Но персоната ти е дребнава, злобна и някакси рамкирана в буфосинхронистичния свят, в който живее. Да ми бъдеш клубно чихуахуа обаче си идеална. И си оправи маникюра.


Life is too short to drink cheap champagne.

Тема Re: За "грамотната":нови [re: Eden Flamingo]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано02.10.12 14:43



Наистина не е важно какво мислиш ти, защото ти си никоя. Опитът да се изтъкваш и да бъдеш някоя - и къде, в клубовете тук! - казва всичко за теб. Think about it. ;-)



Тема Re: За "грамотната":нови [re: BambiBambina]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано02.10.12 17:01



Бамбе, когато някой ден погледнеш хисторито си в клубовете и видиш как си се хвалила, че притежаваш парфюм, ще ти стане много смешно и ще погледнеш на себе си по един много снизходителен начин. Надявам се всъщност да стане така, защото това ще значи, че си минала на друго ниво. Но сега ти все още си на ниво "аз си купих парфюм, завиждайте ми". Все едно Искра Фидосова да каже на принцесата на Монако "Избраха ме за съпредседател на ГЕРБ, завиждай".


Life is too short to drink cheap champagne.

Тема Re: За "грамотната":нови [re: Eden Flamingo]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано02.10.12 17:05



Не, всъщност този пример не е удачен. Още по-зле е положението. По-скоро нещо като Искра Фидосова да каже на принцесата на Монако "Искам да те осветля на тема диети и фитнес".


Life is too short to drink cheap champagne.

Тема Re: За "грамотната":нови [re: Eden Flamingo]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано02.10.12 17:37



Ти си или наистина тъпа, или кьорава, или просто ултра нагла. Подозирам, че втория случай трябва да го изключим. Ти си онази, която в комплексите си постоянно пита кой какъв и колко скъп парфюм има. Какво да кажа... направо си номер едно... на простотията.

А когато се "похвалих" с това , то беше за да уточня инерцията относно 120-те мл на Silver Mountain Water и на онзи, който виждаш в линка, от който имам 125 мл. Но ти го обяснявам отново, за да изпъкнеш още повече с простотията, снобщината и наглостта си. Наистина жалко за тебе, че с подобно поведение само губиш точки от имиджа си. Всъщност, разни Joaquin-Bluefan-и-да-не-му-пиша-името, че кофти, са ти на нивото, така че поне от тяхна страна, спестени аплодисменти няма да имаш.
Но, whatever - ти си неспасяем случай.

Редактирано от BambiBambina на 02.10.12 17:39.



Тема Addendum:нови [re: BambiBambina]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано02.10.12 17:40



Няма защо да ми благодариш, че те светнах - тебе и тъпата ти приятелка - за съществуването на Creed.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.