Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Macintosh
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: iOS 6 излезе!!нови [re: Eden Flamingo]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано03.10.12 11:24



Този ник значи райско фламинго?

sol lucet omnibus


Тема Re: iOS 6 излезе!!нови [re: Polydeuces]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано04.10.12 00:37



Искам да ми обясниш нелогичното си поведение: в един пост ти се възмущаваш от Идън Фламинго и се държиш като бурлеск актриса, на която не са й подарили букет, а в този си пост се връщаш на сцената уж си си забравил ветрилото и се опитваш да завържеш разговор. Защо?


Life is too short to drink cheap champagne.

Тема Re: iOS 6 излезе!!нови [re: Eden Flamingo]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано04.10.12 10:49



Ти започна да демонстрираш причастност към иос потребителите с блондински уклон. Опитвам се да разбера дали и ника ти е избран от там, че да ти премеря интелектуалния багаж. Но пък явно желанието за драма в случая не надделява в емоциите ми.



sol lucet omnibus

Тема Re: За "грамотната":нови [re: BambiBambina]  
Автор Лeпa Бpeнa (певица)
Публикувано04.10.12 11:53



Абе Тъпо, колкото и снимки да сложиш, колкото и имена да споменеш, колкото и пъти да се пънеш да копи пействаш Silver Mountain Water (като прилежно проверяваш точно колко милилитра е, за да не се изложиш пак), колкото и пъти да редактираш в порив да звучиш убедително, невежеството ти си личи. Само идиотка може да споменава Ъруин Крийд, намесвайки го като създател на избрания от теб аромат. Да, този е наследник на една династия, но той самият няма нищо общо точно с конкретния аромат, който ти си се прецакала да си закупиш. Виж, баща му по-скоро е проврял носа си, но това е обяснимо, предвид факта, че дърташкият парфюм, който си си купила е на 17 години.

Но не се притеснявай, ние сме свикнали да се излагаш. Все пак ти се едно уона би, лежащо на моравата, в задния двор на Европа... В провинцията на Европа, а именно Италия, за бедната прослойка е нормално да се радва на това, което е било новост в света преди 20 години.

Поздрави на вуйчо Оливър, който е създал вонята, която ти боготвориш.

... zato pazi kome zavidis...


Тема Re: iOS 6 излезе!!нови [re: Polydeuces]  
Автор Лeпa Бpeнa (певица)
Публикувано04.10.12 11:53



Знам кой си.

... zato pazi kome zavidis...


Тема Re: iOS 6 излезе!!нови [re: Polydeuces]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано04.10.12 12:10



Интелектуален багаж. Този израз не го бях чувала от много време. Хубаво място са клубовете на дир.бг - припомнят ми, обогатяват ме. Давай, мери ми интелектуалния багаж. Това, ако можеш да премериш два тона карго чиста платина с везната за злато, която държиш.

Засега твоят интелектуален багаж се побира в един от куфарите ми Киплинг.


Петку Уедингз - your dream wedding planner.

Редактирано от Eden Flamingo на 04.10.12 12:11.



Тема Re: За "грамотната":нови [re: Лeпa Бpeнa]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано04.10.12 12:23



Моравата в задния двор на Европа... хохо, амор, днес си lethal. Бамбето току що намери глава на кон в леглото си.


Петку Уедингз - your dream wedding planner.

Тема Re: iOS 6 излезе!!нови [re: Eden Flamingo]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано04.10.12 15:15



Mисля си, че е и по-малко.



sol lucet omnibus

Редактирано от Polydeuces на 04.10.12 15:17.



Тема Re: iOS 6 излезе!!нови [re: Лeпa Бpeнa]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано04.10.12 15:37



В никакъв случай не го казвай на друг!



sol lucet omnibus

Тема Re: За "грамотната":нови [re: Лeпa Бpeнa]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано04.10.12 15:40



Пиша ти само тук и после те слагам в игнор листата:
мнението на селски китари - недосвирени и невежи - е равно на -100. Не само за мене, но и за 95% от хората по клубовете, които искаш да впечатляваш - на всяка цена. Ако се сещаш.



Ти беше дотук.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.