Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:42 30.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Macintosh
*Кратък преглед

Тема За МакБук Пронови  
Авторkaбeл (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 23:48



Здравейте,

Ще се връщам в Бг от САЩ и ще ми трябва удължителен кабел (wall cord) от адаптора 85W към контакта (европейски стандарт). Мога ли да си го купя от София, къде всъщност е магазина на Аpple? Говоря само за кабела, не за целия адаптор. Ако някой го е правил, колко струва? Ако не да си поръчвам оттук направо травел кит....



Тема Re: За МакБук Про [re: kaбeл]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано18.04.08 02:10



За какво ти е специален кабел? Всеки кабел за касетофон ще ти свърши работа.

If it's gratitude you want, get a dog. - P.T. Barnum


Тема Re: За МакБук Пронови [re: |]  
Авторkaбeл (Нерегистриран)
Публикувано18.04.08 05:03



Знам. Обаче си искам белия кабел който се защраква на адаптора по елегантен начин и се включва в контакта. Не обичам кърпените истории. Просто ако някой знае да ми каже къде е магазина на Apple в София и дали мога да си купя само този кабел. Иначе ще си купя само преходник от тук (САЩ).



Тема Re: За МакБук Пронови [re: kaбeл]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано19.04.08 09:41





най-долу има написан адрес: ул. Раковски №151 (ъгъла с Граф Игнатиев)



p.s. преходникът не заема ли по-малко място в багажа от цял кабел? такива се продават на много места (Конрад, Техно[маркет|полис], etc.).




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.