Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:37 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Macintosh
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Излезе новия Mac OS X Leopard  
Авторnone (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 10:36



Някой успял ли е вече да го тества. Ще споделите ли впечатления?



Тема Re: Излезе новия Mac OS X Leopardнови [re: none]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано29.10.07 02:57



След 4-5 дни като дойде...

Being really good at C++ is like being really good at using rocks to sharpen sticks


Тема Re: Излезе новия Mac OS X Leopardнови [re: |]  
АвторPBalu (Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 00:03



rabotq s leopard ot 10 dena - kupih go syshtiq den kato izleze na pazara. instalirah go na power book g4 1,5 s 1,5 gb ram. raboti po-byrzo ot tiger. indexiraneto za spotlight e po-dobre napraveno i ne zabavq sistemata kato cqlo. za syjalenie nqma poddryjka za nqkoi programi, t.e. ne rabotqt sled upgrade ot tiger na leopard. ima spisyci online koi programi ne rabotqt. stacks, front row kato application, spaces, rabotqt ok. time machine ne sym probval oshte - trqbva mi vynshen disk za tova. neshto koeto me pritesnqva, e che leopard e stanal malko po-sharen, ot kolkoto bih iskal.... no c'est la vie:) cover flow e dosta praktichno! kakto i quick view, spestqva vreme pri tyrsene na dokumenti, pri men tova sa predimno snimki i word dokumenti. safari syshto ima nqkoi goodies, koito mi haresvat.

ne syjalqvam, che minah na leopard, no zaradi nqkoi programi shte instaliram na fire wire disk i tiger - vse pak tam ima i poddryjka za classic os, versiq tiger 4.11 trqbva da izlese skoro - interesno mi e kakvo sthe e novoto tam.



Тема Re: Излезе новия Mac OS X Leopardнови [re: |]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано08.11.07 18:23



Няма да стане скоро. Някой умник в лаба е решил, че първо трябва да го сертифицират, че е достатъчно безопасно и няма да бъде заплаха за националната сигурност на САЩ :) Като знам, че през май не успях да си купя лаптоп IBM T60 щото идвал с Виста, а още не я били сертифицирали, ще трябва да почакам още 2-3 месеца за Леопарда :(

Being really good at C++ is like being really good at using rocks to sharpen sticks


Тема Re: Излезе новия Mac OS X Leopardнови [re: |]  
Автор*-* (Нерегистриран)
Публикувано08.11.07 20:50



В магазимите на Apple официално се продава Mac OS Leopard и няма какво да чакаш за сертификации, ако искаш да си го купиш.



Тема Re: Излезе новия Mac OS X Leopardнови [re: |]  
АвторPBalu (Нерегистриран)
Публикувано08.11.07 23:00



Zakona, koito citirash beshe premahnat predi nqkolko godini. Tova beshe prichinata kato izlqzoha pyrvite G4 Mac da ne mogat da bydat vednaga prodavani i v evropa. Sega nqma takiva razporedbi, shtom nosi pari:)



Тема Re: Излезе новия Mac OS X Leopardнови [re: *-*]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано08.11.07 23:17



Не ми трябва за компютрите вкъщи, а на работа.

Being really good at C++ is like being really good at using rocks to sharpen sticks


Тема Re: Излезе новия Mac OS X Leopardнови [re: PBalu]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано08.11.07 23:19



Говориш за нещо друго -- export control. Аз говоря за използването на операционна система в лаборатория, работеща по проекти свързани с националната сигурност.

Being really good at C++ is like being really good at using rocks to sharpen sticks


Тема Re: Излезе новия Mac OS X Leopardнови [re: |]  
Авторgrape (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 00:19



Zdraveite na si4ki fenove na macbook.
nqkoi moje li da mi kaje ot kade moga da si svalqm programki za mac i dali vaob6te e vazmojno????
Blagodarsko....:)



Тема Re: Излезе новия Mac OS X Leopardнови [re: |]  
Авторdfs (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 04:43



искаш да кажеш, че на тебе работодателят ти казва какво да си кубиш и какво да не си купуваш?

не мерси, по-добре безкрайни мийтинги.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.